Kočárek Espiro Next Manhattan 205 2017, máte zkušenost?

elisabethturnerova
26. bře 2017

Ahojte, máte někdo zkušenost s kočárkem Espiro NEXT MANHATTAN 205 2017? V prodejně nevypadal špatně, ale zajímá mě zda už s ním má někdo zkušenost. Jak se s ním jezdí, zda má nějaké slabiny atd. Děkuji Hanka

00stepanka00
28. bře 2017

Ahoj, s dovolením se zaháknu k dotazu🙂 taky mě dnes zaujal, a zajímaly by mě zkušenosti s kočárkem.. jen se mně nepozdávalo to zúžení u nožiček v hluboké korbě :-/ jinak boudičky-prodlužovací u obou nástaveb je veliké plus 🙂

elisabethturnerova
autor
28. bře 2017

Tak toho zúžení jsem si ani nevšimla. Jj ta prodloužená boudička je super. Ja primárně na kočárek nešla, tak jsem ho moc neomrkavala, ani nevim jak se s ním houpá. Každopádně jediné co mi hned přišlo blbé je ta kabela. Přijde mi malá.

valep
30. bře 2017

Děvčata o kočárek mam taky zájem. Byl mi předveden na veletrhu má spoustu vychytávek ta prodlužovací stříška je super, houpe docela dost, prý by měl zvládnout Hodně terén. Prebalovaci taska je malá, ale zase má velký nákupní koš. Da se složit i korba takže na cestování super. Tváří se jako dokonalý kočár, tak by mě taky zajímalo zda má někdo zkušenosti.

janoce
8. kvě 2017

Tak mi jsme dnes koupili, tak uvidíme. Zkoušeli jsme hodně kočárků a nakonec jsme zvolili tento. Dá se jednoduše skládat a lehce se s ním jede. Má největší koš, který na kočárcich byl. Přebalovaci taška si myslím dostačující, má termo obal na lahev a podložku s plukovníkem. Teď ještě uvidíme, kolik výdrží.😉

elisabethturnerova
autor
8. kvě 2017

@janoce Tak ať jste spokojení. Já nakonec vybrala jiný. Ale tento byl číslo 2. Nezapomeň potom napsat jak se ti s ním jezdí a jak jsi s nim celkově spokojená 🙂

helcakab
11. kvě 2017

Ahoj holky, taky se mi kočárek líbí, akorát miminko čekáme v půlce července 2017 a prodavačka nám měřila hlubokou korbičku a naměřila 72cm není to málo? když si vezmu, že tam budu v zimě a fusaku vozit mimino? jsme oba s manželem vysocí. Napište prosím názory díky!

00stepanka00
11. kvě 2017

@helcakab ty kočárky jsou rozměrově stejné, možná s malým rozdílem třeba 3cm.. u těch kombinací nicmoc.. co jsem si všimla tak největší jsou u samotných hlubokých kočárků (inglesina, roan..)
Malou mám taky červencovou, je větší, a v únoru už jsem ji musela dát do sporťáku protože se s fusakem prostě nevešla :-/

roooni
11. kvě 2017

Holky, taky jsem na ten kočár koukala a vypadá moc dobře. Až na tu tašku, ale to je maličkost. Vy co ho máte, jak jste spokojené? Ještě se mi hodně líbí kočárky značky Jedo.

helcakab
12. kvě 2017

ahojky, díky moc za odpoved. No zkouším se jeste dívat na kočárky s prostornější korbou cca těch 80 cm a bud to jsou ty finančně náročnější značky (inglesina, hartan apod.) nebo zase nějaké podezřele levné, tak uvidíme, snad něco vyberu.

ivetaa94
13. kvě 2017

Ahojky, jezdí už někdo s tímto kočárkem ? Řekla bych, že má všechno co bych od kočárku čekala. Naživo se na něj teprve chystáme, ale vypadá to, že je to vymakanější verze kočárku baby design a ten jsem zkoušela od kamarádky.
Možná dobře, že na něj není ještě mnoho diskuzí a kritiky :D jinak bych nevybrala žádný..

roooni
13. kvě 2017

@ivetaa94 já už ho naživo viděla a moc se mi líbil. Manžela ale víc nadchl kočárek Jedo. Ale byly jsme kouknout jen jednou, teprve nás to "pravé" okoukávání čeká. Zatím jsme jen koukali co a jak je dneska všechno k dispozici a tak trochu si to osahat.

ivetaa94
24. kvě 2017

@roooni tak už jsme kočárek taky viděli na živo a moc se mi líbí. Akorát ho měli teda jenom v jedné barve, takže určitě musíme zajet někam kde jich bude víc. Ale láká mě hodně 😊
Docela mě zajímá jestli nebude v Polsku třeba o něco levnější, přece jenom, taky je to polský kočárek, jako většina ..

roooni
24. kvě 2017

@ivetaa94 a kde jsi byla kouknout? Já byla v ostravě v sambaby a tam jich měli vystavených dost. Nad výletem do Polska taky uvažuju, jen nějak není čas. Opravujeme domeček...

00stepanka00
24. kvě 2017

čauky, tak my už máme 100%rozhodnuto pro nexta.. a jestli máte některá blízko k polským prodejnám, tak by mě taky zajímalo jestli vyjdou o něco levněj.. u jiných kočárků to tak prý mají🙂 tak prosím prosím kdyžtak písněte😉

ivetaa94
24. kvě 2017

@roooni my právě v Opavě a tam je jen jeden, Ostravu mám v plánu až pojedeme na utz do fakulty 😊
Ale prakticky už se rozhodujem jen mezi espirem a nebo baby design.
Taky finisujeme s rekonstrukcí, tak moc času na výlety není 😁

@00stepanka00 my si to musíme ještě vygooglit, kde jaká prodejna je, ale Polsko máme kousek tak to chci určitě omrknout 😊

roooni
24. kvě 2017

@ivetaa94 tak to se tam určitě zastav, mají tam spousta kočárů a moc ochotný personál. Těch espiro tam měli posledně asi 6 a různé barvy. U nás zatím spíš vede Jedo. Kdyby si v Polsku našla nějakou zajímavou prodejnu, tak dej vědět.

fingerprint
27. kvě 2017

Dojem tatínka: tento kočárek jsme objevili poté, co nás v obchodě zklamali naši favoriti z internetu. Tento kočárek měl v podstatě všechno, co jsme od kočárku žádali (v hlavě mi utkvěla hlavně daleko sklopitelná stříška a to že u kočárku nevypadám jako u kočárku pro panenky). Zdál se mi dobrý poměr kvalita/cena (za značku a zemi původu rozhodně nepřiplácíte). Co bych mírně vytknul je tvar rukojeti, který není úplně kulatý. Vlastní zkušenosti z terénu nicméně zatím nabídnout nemohu, viděl jsem jej a měl možnost vyzkoušet jednou v obchodě a jednou na veletrhu, kde jsme ho i objednali.

pajulenka22
23. čer 2017

My jsme taky rozhodnutí pro espiro,chtěli jsme původně baby design,ale tenhle je hezčí a lepší,akorát dneska v Olmiku meli pouze jednu barvu a prodavacka nam doporučovala větší korbičku,mame termín v zari,ale větší korbičky jedo se mi vůbec nelíbi 😟nevím proč ty kočáry nedělají větší

pajulenka22
23. čer 2017

A byl jste někdo v tom Polsku se podívat?o kolik je to tam levnější? Ještě přemýšlím o baby Joggru,ten sporťák je prostě top,ale zase korbička menší 😟

ivetaa94
24. čer 2017

@pajulenka22 v ratibori jsme byli, sice jen v jednom obchodě, jela jsem tam primárně pro plinky a obchod s kocarama byl naproti, tak jsem tam vešla. Vyšel dráž než u nás v sám baby. V zabelkove na tržnici ho neměli vůbec. Nevím jak jiné obchody třeba

ivetaa94
24. čer 2017

@pajulenka22 větší korba je podle mě zbytečná. Nám se malý narodí začátkem listopadu a zimu se do kočárku krásné vejde, v létě už může jit do sporťáku. Doma taky slyším ať kupuju velký kočár, ale proč ? Nepotřebuju vozit mimino v hluboké až do roku..nehledě na to, že dřív nebo později bude chtít mít výhled a sporťák vyžádá sám 😊

helcakab
25. čer 2017

@ivetaa94 no ono je totiz docela rozdíl jestli se miminko narodi v listopadu nebo červenci, pokud by se mi melo narodit v listopadu, tak bych obavu o to, jestli se do kočarku vejde nemela, ale pokud se narodi v lete, tak si nemyslim, ze velka korba je zbytečnost. Navíc pokud jsou oba rodiče vysocí 🙂

ivetaa94
25. čer 2017

@helcakab já se nehadam, ať si každý pořídí to, co mu vyhovuje 😊 z osobní zkušenosti vím, že mimino narozené v květnu se do hluboké u kočárku baby design, který je hodně podobný právě espiru, v zimě taky ještě slušné vyvozilo. Vysocí jsme taky a espiro je akorát.
Můj názor je můj 😁 ať se každý zařídí jak chce, nikomu nic nenutím 😁

pajulenka22
26. čer 2017

Tak my jdeme nakonec do toho baby Joggru,tak jsem zvědavá, neexistuje ideální kočárek,na každém se najde něco nepraktickeho, nedořešeneho

helcakab
26. čer 2017

@ivetaa94 však jasně, človek má jen strach, aby se mu tam ten prcek v zimě vešel 🙂

ivetaa94
26. čer 2017

@helcakab jasně že jo, chápu.

ivetaa94
13. črc 2017

Tak my jsme espiro nakonec pořídili. Zkušenosti s jízdou přijdou později, ale z kočárku jsem stále nadšená! 😊

helcakab
14. črc 2017

At kočárek dobre slouží, my nakonec pořídili Caramelo Sevilla.

mari_g
15. črc 2017

ahoj holky, tak my jeli kupovat kočárek, já byla rozhodnutá pro babydesign, ale na prodejně se nám ubec nelíbil, byl celej nějakej takovej rozvrkočenej a měla jsem z něj pocit, že se rozpadne :-/ tak jsme odzkoušeli dalších asi 20 kočárků a pak jsme došli k Espiru.... no okamžitě jsme věděli, že to je on. Líbil se nám vzhledově a pak jsme na něm vyzkoušeli uplně všechno a prostě nám padnul .... jen teda měli tam jednu barvu a nikde se mi teď na liberecku nedaří najít prodejnu, kde by měli vystavený i jiný barevný kombinace..... a v Polsku, konkrétně ve Zgořelci vyjde na objednání ( taky je tam nemaj kupodivu nikde skladem ani vystavené) na 2249 zlotých 😉

ivetaa94
15. črc 2017

@mari_g já byla na barvy koukat v sam baby 😊