Kočárek Ferrari Beebop, máte zkušenost?

monahr
28. čer 2012

Ahoj , mam dotaz jestli mate nekdo prakticke zkusenosti s timto kocarkem?ja jsem vcera prosla par obchodu a ten se mi zatim hodne libi vzhledove.Ale zajimalo by mne jestli neni mala korba pro mimco.Kdyz si vsimam maminek s kocarky tak nektera ma fakt obri kocik a nektera maly kocik.....Ja jsem mensiho vzrustu a tady krasne vidim dovnitr a nemusim se nak naklanet 🙂 Ale hlavne mi jde o pohodli mimca 🙂 .Prosim jestli mate nekdo zkusenosti sem s nimi 🙂 😉 Dekuji vsem za nazory!!! 😉

Oprava: Kocarek ne kocek🙂

camelinka
28. čer 2012

@monahr ahoj, ja ho mooc chtela, Ferrari je pro me srdcovka, ale po osobnim shlidnuti sem byla strasne moc zklamana ☹ , vadily mi teda jen ta mala kolecka vepredu, ale jestli vam nevadi, tak jinak mi prisel suprovej a sla bych do nej 🙂 . korbicka mi prisla vporadku,ale jak rikam, krom tech kolecek bych mu odpustila cokoliv 😀
Navic vidim ze cekate zimniho prcka, takze ikdyby nebyla uplne nejvetsi, tak v lete uz budete ve sportaku 😉 😉

dominusa
2. črc 2012

ahoj, neviem ako vy ale mne sa ten kočík moc páči a som si ho aj objednala a tie male kolieska su na leto ale u nás v cene máte aj velke nafukovacie kolesá na zimu ...tak uvidíme cena je tiež fajn na SK stojí 463 EUR čo nie je také hrozné.

zelinda
4. kvě 2013

@dominusa prosím tě když jej máš dá se sportovní verze polohovat?

dominusa
4. kvě 2013

ano da sa samozrejme ma to 3 polohy

ren1985
10. bře 2014

@camelinka
@dominusa Dobry mozete mi prosim poradit kde si mam obj.ten kociar.Dakujem

dominusa
16. bře 2014

asi vas nepoteším ale už sa nedá objednať

dominusa
16. bře 2014

@dominusa ja predávam

zelinda
4. zář 2014

Neprodává některa z vás podvozek na beebop ferrari klidně i poškozený?