Kočárek Firkon sorano nebo vesta, máte zkušenost?

karinkostici
12. led 2016

Přeji pěkný večer maminky,
prosím vás, hledáme, jako všichni, ten nejlepší a nejlépe cenově dostupný kočárek. Vybrali jsme Baby design Lupo Comfort,ale po dnešní návštěvě v obchodě jsme se rozhodli, že asi nee, A to mj.kvuli barvě. Viděli jsme tam spoustu barevných kočárků a já, přesvědčená, že nebudu šedá myš a rozhodnutá koupit tyrkysový, se nakonec na to podívala z druhé strany a takhle zářit bych vážně nechtěla.. všeho moc škodí.
Moc se nám líbil Frikon a to konkrétně SORANO nebo VESTA. Nádherné barevné kombinace 😝 Ale teď, po zamluvení, koukám na net a nemůžu na tyhle dva tipy sehnat recenzi. Četla jsem jen na Verano a to teda nic moc.. Že praská podvozek? Neuvěřitelný. Ale právě nevím jak jsou na tom tyto dva moji favoriti.
Kdyby jste náhodou měla prosím některá z vás zkušenost, napište! Budu moc vděčná. Nerada bych investovala bezmála 10 000 korun za něco, co se mi rozbije po půl roce.
Mnohokrát díky ;)
Mějte se krásně.

killver
22. dub 2016

Dobrý den,
také vybíráme kočárek a i našimi favority jsou Baby design lupo a firkon sorano. Bohužel na sorano tu opravdu chybí pořádná recenze a i proto stále váháme. Myslíte, že až s ním vyjedete, napsala byste Vaše zkušenosti s tímto kočárkem? Byla bych Vám moc vděčná.
Koukám, že termín máte za pár, takže přeji ať vše dobře dopadne a máte porod rychle za sebou 🙂)
Díky moc.
Mějte se krásně.

killver
22. dub 2016

@karinkostici
Dobrý den,
také vybíráme kočárek a i našimi favority jsou Baby design lupo a firkon sorano. Bohužel na sorano tu opravdu chybí pořádná recenze a i proto stále váháme. Myslíte, že až s ním vyjedete, napsala byste Vaše zkušenosti s tímto kočárkem? Byla bych Vám moc vděčná.
Koukám, že termín máte za pár, takže přeji ať vše dobře dopadne a máte porod rychle za sebou 🙂)
Díky moc.
Mějte se krásně.