Jaký kočárek? Firkon Vesta nebo Camarelo?

nikyzub
19. lis 2016

Ahoj maminky 🙂 jsem tu nová a je to tu super plno rad a užitečných informací.
Nyní bych od vás chtěla poradit jaký vybrat kočárek? Rozmýšlím se mezi Firkon Vesta nebo Camarelo a nějak se nemůžu rozhodnout, pro mě jsou super oba dva ale jako prvorodička nemám žádné zkušenosti s kočárky. Doporučíte mi který je lepší prosím? 🙂 děkuji vám moc, čekáme chlapečka a hrozně bych chtěla tyrkysový,něco jako viz.foto 🙂

katherinaa
Moderátor
19. lis 2016

Ja bych poradila vybirat kocarek podle sportaku, pokud teda nechces jen u trojkombinace vyuzivat korbu a sportak / golfky koupit jiny. Přece jenom s korbou jezdis jen chvili- cca 8m, zatimco sportakem pak rok a pul vetsinou. Sportak u tehlech polaku je zbytečně tezkej a velkej, blbe se sklada a i vajicko z ohledu bezpecnosti v aute nic moc.. :/

katgatoo
19. lis 2016

Taky nevím. Ještě jsem se po nich popravdě ani nekoukla. Asi si nakonec dojdu někam do většího krámu, odtáhnu k nim nějakou prodavačku, ať mi vysvětlí ty rozdíly. Nesnášim nakupování, z tohohle mě asi raní mrtvice 😀

astyna
19. lis 2016

souhlasím s @katherinaa - já jsem kupovala BD lupo 2kombinaci a už nikdy více. Hlubokou korbu máš chvíli a sporták malý 😠 Spíš bych se koukla po nějakém obyč hlubokém kočáku a sporták vybrala dle tvých parametrů (váha, kam jezdíš, jak často skládáš, jak velké bude dítě) a na to víc ušetřila. A co mám zkušenosti s Camarelem od kamarádek, tak hůře snáší terén a špatně se ovládají, vč. divné brzdy dole. Radím ale vyzkoušet, já jsem hledala podle vlastních parametrů.

Jo a hlavně se dívej na váhu - já tlačím sporták o váze cca 20 kg + 11 kg dítě + 3 kg košík...Do kopce masakr a vytahuj to furt i do autobusu..

msimankova
19. lis 2016

Taky bych sportak resila az potom, az zjistis, jak mas velke mimco apod. Jsem zastance koupe puvodne drazsiho kocarku z druhe ruky, nez levnejsiho noveho. Byvaji propracovanejsi a lehci. Mam Cam Cortinu X3, asi bych ji koupila znovu - neni tezka, super manipulace, velka korba. Budu ale ted malou brzy prendavat do sportaku a hodne se mi tim zmensi kos dole a to mi vadi dost - jsem tak trochu nomad a hodne cestuju MHD.