Kočárek Graco Trailrider. Máte zkušenost?

terez317
21. dub 2023

Dobrý den, dnes jsem byla na prodejne kocarku a šla jsem tam s tim ze koupim hauck runner 2 přišel mi na živo teda dost malý jelikož ja mam pres 170cm 😀 a moje mamka si všimla kočárku
Graco TRAILRIDER pro mě vyhovujici ve výšce a příjde mi na pohled kvalitnější spracování, lépe vypolstrovaný než ten Hauck..
prosím, jezdí někdo s Graco Trailrider? Nějaké plusy-mínusy k němu.
Děkuji ☺️

dyechampion
21. dub 2023

@terez317 neporadim, ale typove mam podobny, Valco Snap 4 a jsem spoko 🙂

eva879
21. dub 2023

@terez317 Ahoj, taky se nám libil, ale má krátkou zádovou opěrku, takže nakonec jsme ho vraceli.

terez317
autor
21. dub 2023

@eva879 co jsem našla za špatné recenze tak všude píšou že vrže.

eva879
21. dub 2023

@terez317 No my na něj na podzim moc recenzí nenašli. Viděli jsme ho v obchodě, byl tam i TFK, Thule a Baby Jogger. Zdál se nám jako dobrá volba, chtěli jsme jen sporťák a nedát za něj balík. Tak jsme ho objednali, složili a vrátili. Nepřišel mi až tak špatný, ale po zahradě nejel nic moc. Ta zádová opěrka byla 18 měsíční dcerce už malá...

malymax
21. dub 2023

Měla jsem možnost si ho vyzkoušet Graco, ale osobně mi přišel strašně velký do šířky i délky. Koupili jsme Hauck a super je lehký, skladný a prostorný. Teď už je v nové rodině . Syn už je velký na kočárek, když ho bolí nohy nebo se chce nést, tak mám pořád nosící arzenal 🙂

terez317
autor
21. dub 2023

@eva879 to opravdu ? Nám bylo řečeno že je do 4 let

terez317
autor
21. dub 2023

@malymax mě ten Hauck na živo prisel opravdu odpovidajici cene. To vypolstrovani nic moc a vypadalo to že tam bude dost profukovat.

fyii
21. dub 2023

ja mela Graco nejaky,travel set. V USA je to velmi znama letita znacka. Hodne se s nama nacestovak byl prostorny i skladny. V CR je Graco dost neznama znacka. Ja byla velmi spokojena a to jsem mela i Bugaboo Buffalo, Donkey takze byli s cim porovnavat. Pokud se ti libi, tak Graci neni zadny sunt..

eva879
21. dub 2023

@terez317 No váhově asi jo, ale délka zádové opěrky byla myslím jen 43 cm, ideál je kolem 50. Tento údaj jsem ale nenašla ani tady v Kočárkopedii.

klchudik
21. dub 2023

@terez317 máme Graco něco přes rok a fakt spokojenost! Projede toho fakt hodně a nešetříme ho😁 jako velký plus bych dala, že jde dát do lehu a hodně velkou "boudičku", že i přes to, když dítě leží na něj nesvítí sluníčko (na hlavičku). Jediná nevýhoda kterou za mě má, tak soudruzi udělali chybu při výrobě ve skládání a rozkládání. Prostě nemáš šanci ho neodřítv předu na tom kovu, vždy když ho rozkladám ze země, tak vždy štrejchne o beton a abych jo rozkládala ve zdvyhu, tak na to fakt nemám sílu 😂
Ale i přes to, je to pro mě prostě super kočár!

terez317
autor
21. dub 2023

@klchudik můžu vedet v kolika mesicich ditka jste poridila kocar a kolik je ted diteti 🙂

klchudik
21. dub 2023

@terez317 pořídili jsme v nějakých 10mesicich a teď mu budou 2 ☺️

terez317
autor
22. dub 2023

@klchudik dekuji 🙂 taky ma dcera ted prave 10 mesicu... ale bojim se aby jsme ten kocarek opravdu vyuzily az do 3-4 let... k vuli té zadove operky

gdpr
22. dub 2023

My sme minuly tyzden kupili Hauck pre 2.5rocneho skusali sme vela kocikov aj ten Graco ale bol mu maly aj ked som sa s nim presla po predajni tak hned zacal mrncat ze nechce byt v nom 🙈 a to maly ma len 85cm a necelych 11kg. Ten Hauck mi oproti Graco pride ako realnejsia volba ak chces ho vyuzivat do 3-4rokov a aj pani na predajni nam povedala, ze Garco je dobry do takych 2-2.5rokov.

terez317
autor
22. dub 2023

@gdpr prosim a kolik ma cm operka zadova haucku ? 🙂

kafr
22. dub 2023

@terez317 předem se omlouvám za možná hloupý dotaz, ale proč plánujete kočár do věku 3-4 let dítěte?! Učím v MŠ, třída 3-4 roky a chodíme na procházky opravdu dlouhé a ty děti už v pohodě ujdou. Když bylo dceři 2,5 byli jsme na výlet v pražské zoo taky bez kočáru, občas jsme ji poponesli, nebo vzali na ramena a následně šlo Valco na bazar. Na výlety se dá vzít odrazedlo.
Já jen ať zbytečně neřešíte veliký kočár pro dítě 3+. 🤔

ada22
22. dub 2023

My na delší výlety brali kočár do čtyř let. Dcera potřebovala přes den hodinu až dvě spánku a na to ji nosit už byla těžká. Když nespala tak Lízala jak drak.

terez317
autor
22. dub 2023

@kafr právě k vůli toho spanku. Jestli pojedeme jak uz na pul dne nebo cely den pryc na odrazedle asi tezko si zdřímne

terez317
autor
23. dub 2023

@ada22 a to je ktery kočár do 4 let? V prodejne mi bylo řečeno že graco je do 3,4 let. Samozrejme zalezi na výšce dítka

exbordelar
23. dub 2023

Mame Hauck runnner 2 a maximalni spokojenost. Projede vsechno (i zorane pole 🤣), je lehky, skladny, naprosto jednoduse slozitelny i rozlozitelny, da se dat do uplneho lehu a nosnost do nakych 20kg. Cena 5000 Kc, neni to nejlevnejsi ale zase ani zadna darda. Typove thule urbane glide je v podstate to stejny jen o hodne drazsi. Za me - jdi do Haucku 🙃

terez317
autor
23. dub 2023

@exbordelar děkuji 🙂 je to tezky rozhodovani

ada22
23. dub 2023

My měli mega starý mountain Buggy. Tří pevná kola váha 9 kg a zavěšená sedačka. U kočárku bych asi koukala na váhu. Což to Graco je celkem těžké. Dlouhou opěrku mají třeba baby Jogger nebo bob Revolution na bazaru by mohli jit kolem těch 5000 sehnat.