Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

jika10
17. led 2017

@ewinka64 Ano, naše korbička sedo boku hýbe. Když jsem to chtěla dát do servisu, bylo mi sděleno, že se to hýbe kvůli nerovnostem povrchu. Že kdyby to bylo pevné, tak by to hrozně drncalo a pohybem se prý nerovnosti vyrovnávají

ewinka64
17. led 2017

@jika10 díky za info , já jen zda to je normální ..., vím třeba bgb kočárky to jsou tvrdý mrchy a hl. korby mají zavěšené tak v rámu že se to taky hýbe . Jen jak člověk neví , tak mu to příjde divý - jak je to na těch železech ... Nevíš-te náhodou jaké máte adaptéry na autosedačku ? co jsem koukala tam jsou nějaké packy právě namontované a nevím zda tam mají být a do toho se nacvaknou další adaptéry, nebo se to má odmontovat a pak namontovat maxi cosi ... děkuji

jika10
17. led 2017

@ewinka64 Tak s tímhle neporadím, adaptéry jsme nekupovali. Mymáme autosedačku opravdu pouze do auta

majkylove
17. led 2017

@ewinka64 my tam teda namontovali ty adaptéry a to jsou jen takové packy,které se vždy vyklopí a na to jen nacvakneš tu sedačku a pak je zas jen sklopíš,ale jaké už si nepamatuju,máme typ 2014

ewinka64
17. led 2017

@majkylove ju , takže základ teda kostra je vl. bez adaptérů, či jakých koliv pacek... ? Moc děkuji

ewinka64
17. led 2017

@jika10 i tak moc díky ! 🙂

majkylove
17. led 2017

@ewinka64 my to tak měli,adaptéry jsme dokupovali 🙂 nemáš foto?bych ti řekla hned

ewinka64
17. led 2017

teprve to dávám do kupy , tak se omlouvám za ten prach tam ... není moje dílo :/ .. jiank to vypadá takto - jinak asi jak to sundat - odšroubovat pomocí imbusu - jak je ten šroub detail ? Na nic jiného jsem nepřišla ...
@majkylove moc ti děkuji ... toto je mi záhada

majkylove
17. led 2017

To je můj,tak to vypadá sklopeny a když to dáš nahoru jen zacvaknes sedačku,nemůžu poznat jestli to mas stejný.a takhle vypadá používanej kočár tak se tomu bordelu nediv 😀

majkylove
17. led 2017
vanilkacka
17. led 2017

@majkylove takový adaptér máme na sedacku Cybex Aton. Bylo to na víc typů,tak zkus pohledat na netu,tam to bude popsáno.Já už krabici nemám.

ewinka64
17. led 2017

ju, bezva, no ten náš mi je na nic , ten budu muset tedy prodat ... tak moc děkuji
@majkylove ty máš maxi cosi ne adaptér ? tak to tedy odšroubuji a můžu prodat , mě na nic není děkuji

majkylove
17. led 2017

@ewinka64 ano,maxi cosi

skalicanka
2. únor 2017

Holky, zkoušely jste prosím v ruce ve vaně namočit a vyprat horní díl (stříšku)? Mám kombinaci bílé koženky se šedou látkou a ta látka prostě už vyprat potřebuje. A já chci vědět, jestli ta koženka neutrpí, když ji namočím do pracího roztoku - jestli neztuhne jako kůže. Díky za info.

1kacaba1
6. únor 2017

@skalicanka My máme kočárek celý v kožence a prala jsem jej dokonce v pračce. Nic se mu nestalo, je jako nový. Peru v Persilu nebo Arielu.

1kacaba1
6. únor 2017

Prodáváme Hartan Topline S, bílá koženka, více viz mé inzeráty. Jinak s kočárkem jsme byli maximálně spokojeni. Neměnila bych.

vanilkacka
23. bře 2017

Ahoj holky, jaký prosím máte skate k Racer GT 2014? Díky moc za reakce

alemari
24. bře 2017

Holky jaky adaptér je na Hartan potřeba? Máte někdo nějaký univerzál?

ewinka64
24. bře 2017

Ahoj, používal prosím někdo rozšíření na kočárek ? Dobrá věc, nebo zbytečnost ? Myslím na období pak z korbičky do sporťáku - když je už korbička malá ? Děkuji 🙂

alemari
25. bře 2017

@ewinka64 myslíš uzavírací díl do sporťáku?

ewinka64
25. bře 2017
alemari
25. bře 2017

@ewinka64 určitě pořídit, používala jsem hosně.

z_kopretinka
25. bře 2017

@ewinka64 já třeba neměla vůbec. Korba a pak sporťák a bez problému. Nějak jsem neměla pocit, že mi tam něo chybí.

ewinka64
26. bře 2017

@alemari
@z_kopretinka

holky moc díky, no jde o to , že my budeme přesedat z korby do sporťáku tak listopad , nejpozději prosinec ... takže uvidím, každopádně jsem si říkala že s kombinací fusaku , by to mohlo být fajn....

ewinka64
26. bře 2017

DOTAZ KOUPĚ 🙂 - nenabídne prosím někdo adaptér za normální peníz na maxi cosi ? děkuji 🙂

alemari
26. bře 2017

@ewinka64 my šli do sporťáku v zimě( unor). Bez toho uzavření byl fusak profoukaný( mám Mucky L kvalitní) je to opravdubsuper ochrana proti zimě. Pak na jaro mi zas neoadaka deka. Jevto ipravdu jako obrovská korba. Dobrá investice. Ditě ti může ležet i opačně, myslím na břichu a koukat k madlu.

ewinka64
26. bře 2017

@alemari děkuji 🙂

z_kopretinka
26. bře 2017

@ewinka64 Je to o pocitu no... já měla fusak Emitex a malé nikdy nebyla zima, když foukalo dala jsem třeba deku ještě dovnitř, ale to už jo muselo být hnusně. Na bříško jsem ji ve sporťáku unedávala. Z korby šla, protože už tam sebou tak házela a otáčela se, že by mi stejně vypadla. Jak šla do sporťáku byla happy, že lépe vidí a bylo po problému.

misasud
27. bře 2017

@ewinka64 Dobrý den, mám adaptéry, úplně nové v krabici, ani jsme je nerozbalili. Ale jakou si představujete cenu? 🙂