Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

ptjj
17. led 2012

@urma a kupovala jsi ho z Německa? na kolik vás vyšel, jestli se můžu zeptat? já jsem jako nejlevnější našla server www.babyshoponline.de, jinak nevím, kde jinde...........teď tam mají taky zvýhodněné sety, ale nánožník ani taška k tomu není, budem muset připlatit 🙂

ptjj
17. led 2012

@kiki30 jen je ta páčka právě taková trochu tuhá, špatně se s ní manipuluje, tak to mě dost odrazuje, ale snad to nebude až takový problém..........jsem zvědavá, pro který z nich se nakonec rozhodneme, ale každopádně Hartan 🙂

kiki30
17. led 2012

@ptjj nech si vyberies akykolvek, tak podla mna budes spokojna.

ptjj
17. led 2012

@kiki30 doufám 🙂...........a díky moc za rady

minusa
17. led 2012

urcite ako napisala @kiki30, s akymkolvek hartanom budes spokojna 🙂

my sme tiez rozmyslali nad prehadzovatelnou ruckou, ale nakolko sa strieska da sklopit skoro az k noham v pripade vetra a v lete budeme vyuzivat slnecnik, tak sme od toho upustili a zvolili radsej racer prave koli tomu, ze je mensi 😉 inak co sa tyka noznej brzdy tak sa mi asi 2x stalo, ze som asi nechtiac do nej pocas prechadzky stupila, lebo sa mi kocik zrazu zabrzdil 😅 takze davam pozor a rucnu vyuzivam ked ideme z prudkeho kopca jedine, keby nebola, nechyba mi

urma
17. led 2012

@ptjj nie, bol to vypredaj modelov 2011 priamo na predajni v BA a aj s vanickou vysiel cca 705 E 🙂 Takze sme sa ukratili o vyber farby, ale mna najviac odradzovali tie dlhe cakacie lehoty, kedze som nevedela, kam si ho mam nechat zaslat...z dovodu premiestnovania sa

kiki30
17. led 2012

@urma celkom fajn cena 🙂 a aku mate farbu?

ptjj
17. led 2012

@urma to je opravdu dobrá cena i s nánožníkem a taškou, tak to gratuluju k dobrému úlovku 🙂

javyb
17. led 2012

@ptjj my máme Hartana Topline X - malá je v září, byla dost velká (ve 3m 7,5kg) a v pohodě se vešla do vložné tašky až do dubna - do 7 měsíců, naopak je to fajn, že je ta taška úzká, mimoš je tam takovej zateplenej🙂 Jo a taky jsem neměla ani fusak, jen od emitexu zavinovačku do autosedačky a úplně to stačilo, taška je dost teplá sama o sobě. Nánožník na sporťák taky krásně bez problému nasadíš🙂

ptjj
17. led 2012

@javyb díky 🙂

urma
17. led 2012

@kiki30 cisto tmavomodru vanicku a sportak je este v kombinacii s dalsou bledou farbou

ptjj
18. led 2012

@elana můžu se ještě zeptat?........nemáš problém s tou širší zadní nápravou? vejdeš se do všech dveří, výtahů atd.?

hajdylca
18. led 2012

@ptjj ak sa pytas na ToplineS tak ja som nemala nikde problem vojst do dveri, ci vytahu- jedine som nepresla uzke ulicky v obchode, ale inak bez problemov..
ta packa na brzdu- kym sme mali konstrukciu este 2010 tak tam to islo aj tazko odistit, aj zaistit, ten podvoz sme vyreklamovali a dostali sme podvozok 2011 tam ta "packa" ide uplne lahucko- dokonca zabrzdit ju vie moje takmer 2 rocne dietatko- odbrzdit to nejde az tak lahucko, ale bez akeholvek tlaku, ci nejako extra vylozenej namahy... ale inak ja keby mam moznost, tak si zvona toplineS nekupim, lebo tu prehadzovaciu rukovet skoro vobec nevyuzivam, myslim, ked moc fuka, ci svieti slnko, tak kocik za sebou radsej taham, lebo ja ked si rucku preklopim naopak, tak jednak sa mi tazko kocik ovlada, a po dalsie kopem do tych mensich koliecok (a to teda nie som nejako extra vysoka, skor taky krpec).. a este mi sme mali na to vajicko romer byby safe plus- a ked bolo to na konstrukcii tak ani rucka nesla prehodiť- respektive isla, ale sa nam drobec zobudil, lebo ju bolo nutne prestrcit...

hajdylca
18. led 2012

@kiki30 este k tomu vajicku a vankusiku- mne bolo povedane tak, ze vankusik je len pre novorodencov, ze aby tam uplne nepadali. lebo sa mi zda velmi skoro, ze musite mat tu opierku na hlavicku uplne najvyssie- my sme ju tak mali az po roku, a nemala sme nejake malinke babenko... ale tak kazde babenko je individualne.. a mozno s tym vaknusikom by Ti vedel najlepsie poradit @tonko_babymarket

ptjj
18. led 2012

@hajdylca moc dekuju za info a postrehy.......podle toho, co pises, asi pujdu spis do toho Raceru GT...........do tech kolecek kopes, i kdyz je mas zaaretovane?.........ja jsem mozna tu brzdu zkousela u starsiho modelu, to netusim jaky to byl rok vyroby, odbrzdit to slo dost tezko, musela jsem hodne tlacit a zkroutit ruku, zabrzdit v pohode

kiki30
18. led 2012

@hajdylca jaj, takze ten vankusik tam uz nemusime mat? no vyskusam to ako to bude bez neho, ci nebude maly moc v sede...

urma
18. led 2012

Ludkovia, mozete mi nesike poradit, ako vycvaknem hlboku vanicku z konstrukcie? Nacvakla som ju bez problemu intuitivne, len teraz som skoro po mesiaci, co mam kocik doma odparkovany, chcela dat dolu z konstrukcie a neviem ako na to 😅 Su tam take zelene plastove gombicky, co sa daju zatlacit, ale neviem s tym pohnut a prist na tu fintu. Nenasla som ani ziadne video...Dik 😉

ptjj
18. led 2012

@urma my jsme to zkoušeli jen na prodejně, tedy manžel, ale je to tak, že tam, kde ta vanička dosedá na konstrukci jsou z dolní strany té konstrukce nějaké páčky, které se vysadí a pak vyndáš tu korbičku snadno.........snad jsem to vysvětlila srozumitelně 😀

kiki30
19. led 2012

@urma tie zelene uchytky na spodu konstrukcie zatlacis dole, a potom vanicku v smere k rucke vytiahnes, najskor mierne ides k rucke a potom hore s nou.

tweetyna
19. led 2012

baby chcem sa spytat ze ktore kolesa su dobre ale asi nafukovacie nie poradte

suzan1111
19. led 2012

@ptjj aj my sme kupili pred par tyzdnami racer gt a uz sa neviem dockat..skoda ze su tam take dlhe cakacie lehoty ☹..myslim, ze racer je dobra volba..ani prilis velky, ani prilis labilna konstrukcia..tak akurat..uvidime ako s nim budem spokojna.
@tweetyna my sme kupili kolesa ktore su v tej zakladnej vybave..myslim,ze su len pogumovane..ale nemalo by to hrkotat..nafukovacie byvaju asi vacsie a ked chytis defekt je problem...hartan ma dobre odpruzenie..racer gt na vsetkych styroch kolach..takze este nafukovacie kolesa nepotrebujes a mylsim,ze sa ani nedaju ku kazdemu modelu objednat..asi to zalezi od vlastnosti podvozku

urma
19. led 2012

@kiki30
@ptjj
dakujem za napovedu 😀 zmakla som to zrazu na prvy sup, je to uplne jednoduche 😀 😉 Isla som na to aj dobre, len tie packy som si tam nevsimla, ze existuju a treba ich potiahnut...

ptjj
19. led 2012

@tweetyna nafukovací jdou objednat jen k modelu VIP, u Hartanu

tweetyna
19. led 2012

@ptjj aha dakujem

janka830
29. led 2012

ahojte my máme hartan topline S a sme s ním maximálne spokojný...dokonca my vyhovuje aj tá preklápacia rúčka, nakoľko ju velmi využívam či už keď veľmí fúka alebo keď v lete príliš svietilo slnko... 😉

matrix20
3. únor 2012

Holky, máte některá z vás i ke kočárku přebalovací tašku Hartan? Jak jste s ní spokojeni??? Láhev na pití lze dát pouze dovnitř nebo je i zvenku nějaká přihrádka???

mochenkaa
3. únor 2012

Holky, jaký máte materiál potahu? Naživo jsem viděla kůži/koženku a moc se mi líbila, jen bych chtěla vědět jestli je i při delším používání hezká, jestli se netrhá resp. nepraská. Děkuju za odpovědi 🙂

vavrenka
3. únor 2012

@matrix20 ja ju mam a prijemne ma prekvapilo, ze vo v nutri je na haciku zavesene puzdro na flasku. a este tam je aj prebalovacia podlozka a kopec priehradok

vavrenka
3. únor 2012

@suzan1111 budes s nim spokojna 😉 ja ho mam od vianoc a mnami 😎 , som vee 😎 mi spokojna. mam k nemu aj fusak aj nanoznik.

urma
4. únor 2012

@vavrenka mas zimny fusak?Do vanicky, ci sportaku?Ci pasuje aj aj?
@matrix20
aj ja mam tasku, model S.oliver, je tam obal na flasu dnu a da sa odnat. A tiez tam bola prebal. podlozka. Fajn je nepremokave oddelenie na pouzite veci...