Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

elana
7. bře 2012

@alemari jako s tou němčinou jsme na tom podobně 😝 a u nás tam nakonec došlo k nějakýmu drobnýmu nedorozumění (peníze z účtu se nejdřív zablokovaly a najednou se vrátily zpět), já si na to netroufla, naštěstí manžel má v práci paní, co má Němce za muže, tak tím vládne, tak tam volala, co to znamená a nic-tvrdili, že se nic neděje, já se ale obávám, že by nám byli kočár neposlali, že až tímto si ověřili, že o to opravdu stojíme, když se "zlobíme", že se nám peníze vrátily zpátky na účet. Čekali jsme ale krátce, myslím jen 6 nebo 7 týdnů.

elana
7. bře 2012

@alemari já teď nevím přesně...ale zeptej se @ptjj , objednávaly jsme ze stejného, oni to tam mají nejlevnější.

rye
7. bře 2012

Ahoj, já jsem měla Hartan na prvního z Čech, rozdíl oproti Rakousku a Německu byl v roce 2007 asi jen 1000 Kč, tak jsme to kvůli záruce nechala být. Teď jsem si ho koupila Německu, teda zatím je objednaný a zaplacený a rozdíl teda velký. V Německu je jen za kočár cena stejná jako u nás, ale v ceně je vložná taška, která jinak stojí 3500 Kč. Jinak my jsme chytli ještě nějakou narozeninovou akci obchodu (25% sleva na vše), takže to co by stálo 670 EUR tak stálo 500 EUR - kočár s plnou výbavou. Máme Hartan Topline S s vložnou taškou, přebalovací taškou, nánožníkem a návleky na kola. Taky jsem původně chtěla Racer, ale ta přehazovací rukojeť je pro mě docela důležitá, to jsem hodně využila. Paní nám říkala, že si tam pro kočár do Pasova (DE) jezdí i Rakušáci, tam stojí o 200 EUR víc. Ten obchod má stránky www.spielemax.de, má více poboček. Pasov maximálně doporučuju, jsou tam moc ochotní a když jsem tam včera volala, tak tam byla paní -Češka, kterou tam zaměstnávají. Super je, že tam mají fyzicky vzorník látek a podle katalogu to vůbec neodpovídá. My jsme až na místě zjsitili, že ten co chceme, má bílou kontrukci a bílá kola, v katalogu to není moc vidět. Mám potvrzenou dodací lhůtu 8 týdnů. A nebo pak je ještě dobrý www.babywalz.de

ptjj
7. bře 2012

@alemari aha, tak to pak jo, ona ta korbička vychází docela draho.........tak ať nějakou seženeš............jinak taky si myslím, že v Rakousku to bohužel levnější nebude.............já pořád doufám, že reklamace nebudou potřeba 🙂 naivka 🙂

ptjj
7. bře 2012
alemari
7. bře 2012

@elana GT s brzdou, korba a přední kola 17175. To je sleva 😀 Taky bych mohla vzít sporák u nás a zbytek doobjednat. Což je sporták 14000 u nás.Reklamace bych měla vyresene 😵 Korbičku, kola, nanožnik, tašku, fusak , clonu a td. by vyšly levněji! Musím se na prodejne kouknout jak ma Hartan uzavřené šrouby, třeba Mutsy doma neopravil nikdo, ti to maji zabezpečené 😠

ptjj
7. bře 2012

@alemari a za tuhle cenu jsi ho našla kde???

alemari
7. bře 2012

@ptjj na těch tvých německých strankach za 12450.

sisi2606
7. bře 2012

@javyb ja chcem tu istu farbu 😎 netrha sa, nebledne? Sietka proti hmyzu a slnecnik netreba?

ptjj
7. bře 2012

@alemari tak mně to tedy vyšlo, co píšeš, na 722 EUR, tzn. min. 18050 Kč (při kurzu 25, který je teď ale asi vyšší) - 498 Eur sporťák s brzdou, 149 pevná korba a 75 přední kola, plus si připočti ještě 40 Eur za dopravné

alemari
7. bře 2012

@ptjj dopravu jsem nepočítala, jen korba 3600 sporták 12450 a kola 1125. Ale co říkáš na tu variantu co jsem psala, sporták u nás a zbytek objednat, ze zkušenosti vim ze reklamace budou 😒 nemam v umyslu kocarek setrit, bude jezdit v lese, po kameni i snehu. Doufám ze máme stejne stranky 😀 ale podle ceny korby a kol ano🙂

ptjj
7. bře 2012

@alemari ja porad nevim, kde ty ceny beres, mne se zobrazuji jine, ale to je jedno 😀.........jj, ta varianta, co pises, muze byt dobra volba.........my to do Valmezu mame stejne hrozne daleko, takze by to pro nas vyhodne nebylo........ja kocarek taky setrit nebudu, ale zatim mi vsude rikali, ze reklamace na Hartany nemaji........a pokud bude reklamace opravnena, tak to tam proste poslu a prijde mi zpatky opraveny, nic tak sloziteho na tom nevidim

alemari
7. bře 2012

@ptjj ne, nic složitého to neni, to máš pravdu ale kazda reklamace trva, třeba 6 tydnu. A kočárek je potreba. Mě dali náhradní což byla výhoda,ja jsem se na GT po jiných obchodech nedívala, takže netuším kolik stojí normálně, mě poslali z Valmezu 14000 +- . Stránky jsou záhada🙂 Az ti dojde pošli foto 😉

ptjj
7. bře 2012

@alemari jj, to je mi jasne, ze to chvili trva, my mame nastesti moznost vytahnout jeste kocar po nas 😀.........foto poslu 🙂...........ty stranky mi nejdou na rozum, tys psala, ze podle ceny kol a korby ti to prijde stejne a korba je 149 Eur x 25 = 3725 a ne 3600 a kola jsou 75 Eur x 25 = 1875 a ne 1125

alemari
7. bře 2012

@ptjj kočárek vyfot, hlavne ten po vás! 😀 Stránky jsem našla i ty co ted píšeš.

merja
7. bře 2012

Holky měla bych zájem o hartan Topline S s brzdou, kolečka na výměnu a tu kombinovanou tašku. Psala jsem na Hartan už 2x a neodpověděli. Jak se to má s cenou u nás a v Německu,když se to objedná? Zažili jste u někoho reklamaci? Pojedu na BVV a nevím jestli se to vyplatí koupit tady nebo přes DE? Díky za tipy a jakou látku by jste doporučili

merja
7. bře 2012

A nebo třeba tady koupit základ a dokoupit si kombinovanou vložnou tašku s kolečkama v Německu, nevím jak moc velký rozdíl je. A podle toho co je na fotce tak se tak i prodává ten kočárek?

javyb
7. bře 2012

@sisi2606 barva je furt stejná, nic se netrhá🙂 Síťku proti hmyzu jsem si koupila obyč. za 100kč, použila jsem ji asi 3x, záleží jak ti bude prcek spát venku nebo ne... A slunečník jsem nechtěla, dá se přehodit rukojeť, nebo jsem tam hodila plínku

ptjj
7. bře 2012

@alemari ten po nas je normalni stara Liberta 😀

alemari
7. bře 2012

@ptjj No to ted frčí! To bys byla absolutně IN🙂 ted se dívám ze maminka v předchozích ptispěvcích ma stejny nápad jako já! Včera jsem viděla Hartana, černého, a vlozená taška univerzální nejaka polská za 1800kc, a vypadalo to perfektne 😉 fialovočerná, asi měli holčičku.

ptjj
7. bře 2012

@alemari aha, hm, to muze byt dobre reseni, ale ja chci rozhodne korbu

alemari
7. bře 2012

@ptjj Já chci taky určitě korbičku, jen mi to přišlo výborně řešení pro jine maminky. Ta taška byla hezčí nez ty Hartanové! Daly se z ni vytáhnout ty pevne časti a byl to fusak do sportáku🙂

ptjj
7. bře 2012

@alemari to se dá udělat i u těch Hartanových 😉

alemari
7. bře 2012

@ptjj já vím, jen 2 000 dráž.

ptjj
7. bře 2012

@alemari 🙂

lily5
8. bře 2012

Ahojte, tak nám predčasne prišiel náš Hartan Racer GT (od objednávky cca 3 týždne) 😎 Som nadšená, či už funkčnosťou, veľkostou, dizajnom...no paráda 😉 Zakúpili sme k nemu aj quad system čiže predné kolesá sú ľahko vymeniteľné za veľké do extra terénu 🙂 ...už nech ho môžem prevetrať 😀

alemari
8. bře 2012

@lily5 Je to naaaadhera, fakt krásný🙂 Uz vidím to miminko jak se mu bude líbit! Tvoje fotky mě nejspíš přesvědčily o tom ze si vemu taky některý s bílou konstrukci! Asi tu 610! Alena tu dala fotky korby, bude to hezke i s tou modrou, ještě počkám az někomu dojde 624 😎

lily5
8. bře 2012

@alemari biela konštrukcia sá dá objednať len k vybraným farbám poťahov, my sme mali dvoch favoritov (613 a 629) aj keď pôvodne som chcela 660 potom som zvolila jemnejšiu farbu aby som to mohla doladiť farebnou dekou a hračkami čo by pri tom káre 660 mohlo vyzerať divne napríklad modrá deka 😉 ...holt maminka s estetickým cítením 😀 😀 A včera som videla naživo 645 s čiernou konštrukciou a tiež veľmi pekné len dosť tmavé 😉 610 krásna kombinácia 🙂

alemari
8. bře 2012

@lily5 ta 610 má bílou konstrukci. 😉