• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Implast bolder

20. února 2012 
agness: aha, tak UH není zas tak daleko, tak bysme si mohli udělat s manžou výlet :wink:

ene: ta vložná taška by to samozřejmě vyřešila, ale co jsem se dívala na net, tak samostatně koupené stojí tak 2 tis. což je teda šílený :confounded: z těch levnějších kočárků je samostatně neprodávají...
21. čer 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to v rychlosti hodila do prohlizece a nasla jsem od emitexu za tisicovku a jina za 900 :wink: Nebo mrkni na MMB, tam toho bude urcite spousta.
21. čer 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ene: jj, přes MMB se mi nakonec podařilo najít levnější značky i nové i starší - ty se dokonce pohybovaly od 500 Kč :dizzy_face:
včera jsem ho viděla poprvé naživo u nás na koupáku :slight_smile: korbička se mi zdála jakási malá, ale to asi proto, že jsem neměla s čím srovnávat :wink: co mě teda spíš vyděsilo že při jízdě trošku v terénu po trávě kočík strašně vrzal :unamused: tak nevím jestli jenom proto, že ho nějak neudržovali a nebo to dělá každej, což by byl problém, protože jsme z vesnice, u nás sice chodníky většinou všude jsou, ale např. u tchánovců, kteří bydlí těsně pod lesem prostě potřebujeme kočárek kterej je do terénu a ne jen do města na rovný chodníky....
23. čer 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj teda rozhodne nevrze (a pravidelne udrzovany taky neni :slight_smile:. Ale do terenu nevim, jestli jsou ta kolecka vhodna - jakmile se ti jedno zastavi o kamen, zasekne se i druhe. Tady je lepsi ten s tema kolecky zvlast.
23. čer 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ene: ach jo :frowning2: a mě se tak stráááášně líbí :dizzy_face: já nevím, já budu asi toho našeho mimouše nosit v náručí, protože si fakt asi kočárek nevyberu :sweat_smile: ještěže do prosince je pořád dost času :sweat_smile:
23. čer 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, Ene...ja jsem byla zamilovana do 4-kolky, ale protoze se ty predni kolecka uplne neotaceji, tak jdu do 3-kolky. Myslim, ze do terenu je taky dobra ( i kdyz ne treba do lesa, kde bys jezdila po korenech :grinning: ), a mi se s ni v obchode opravdu lepe manipulovalo. Ja cekam miminko v listopadu a nejdrive jsem hledala kocarek s tou nejvetsi moznou korbou. Prvni to byl u me Roan Marita, pak Peg Perego Young. Jenze...vypadaji opravdu jako "klasiky" a memu manzelovi se to nelibilo :unamused: I kdyz nazivo kdyz videl ten Peg Perego, tak se mu spatny nezdal a ma opravdu tu korbu podle me velkou. Pak jsem ale na netu nasla ten Implast a miry se mi zdaly podobne jako u toho Pegu a vypada opravdu moderneji. I kdyz je drazsi...to jo. Manza chtel nejdrive kocarek do 6000 a vic ani Ň, a ted uz souhlasi s tim Implastem 3-kolkou, protoze si to s ni zkusil a taky se mu s tim lepe jezdilo nez se 4-kolkou. :grinning:
Takze jdeme asi do tohohle. Mimco se tam snad na jare jeste s fusakem vleze a pak alou do sportaku. Ten budu mit teda Implast a pak mam jeste jeden (od firmy Graco), ktery mam uz porizeny drive, takze muzu kombinovat. A pak nekdy golfky, no. Sice se bojim, jak s tou 3-kolkou to pojede v zime, ale kaslu to...Kazdy kocarek je pro kazdou maminku ten "prvni" a pak zjisti, co ma za chybicky...predem to proste vedet nikdo nemuze. Urcite vim, ze nemuzu poridit kocarek s malou korbou jako jsou X-landery a podobne.
Snad ti tenhle prispevek nejak pomuze v rozhodovani a kdyz ne, tak treba nekomu jinemu...nejak. :slight_smile:
23. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Ene: jo jo, kubík si pospíšil...ale ještě se hned tak do kočárku nepodívá...zatím. Na druhou stranu mi odpadla obava, že se mi tam nevejde v zimě s fusakem...myslím, že budeme v korbičce jezdit ještě příští léto :sweat_smile: . Jinak jsem viděla zase X-landera a musím říct, že pokud se maminky bojí, že Implast je malý...tak nevím nevím...je to obří korbička oproti X-landeru, ale řekla bych i oproti Cortině.
24. čer 2008 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, ta trojkolka by taky nemusela byt spatna volba. Kazdopadne mas stejne nejlepsi do mesta a normalniho terenu tu ctyrkolku (kdyz se ti libi) a pak na horsi teren nositko :wink: V zime jsem taky vyuzivala satek, je v nem krasne teploucku a tulite se celou cestu :slight_smile:)
Kiki, to jsem rada, ze jsi zase zasla :slight_smile: Uz jste tedy oba doma? Nejhorsi uz je za vami?
24. čer 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
tak já si na korbu od X-landera nemůžu stěžovat-používali jsme ji od půlky září do konce dubna(takže i s fusakem) a bylo to v pohodě.A určitě bychom ji používali ještě dýl(pak už nebyl potřeba fusak), ale malá si začínala sedat a nechtěla jsem, aby se náhodou převrátila ven z kočárku.
24. čer 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak implast trojkolku mají u nás ve Vyškově v mimi obchodě :astonished: :grinning: takže už nemusím složitě řešit, kde se na něj podívám :wink: viděla jsem tu novou kolekci, tu zelenou co mám v albu a vypadal líp než ten černej květinovej, akorát teda ta otevřenost korbičky, ten vykrojený nánožník mě šokla :sweat_smile: že je hodně korbička otevřená jsme s Ene řešily akorát jsem to úplně nepochopila :wink: paní prodavačka mě ale přesvědčovala, že prý na mimčo ve fusaku foukat nebude... :grinning:
24. čer 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ene: ještě doma nejsme. Je v inkubátoru, protože ještě potřeboval kyslíček přifukovat dovnitř a monitor...jak dýchá. Je to totiž malý vztekloun a to pak spadne s dechem klidně na pár vteřin i na 50 (normál je 90-100). Mám vše detailně popané v albíčku, tak se jukni. Vážíme "už" 1 690 g a když vydrží bez kyslíčku, brzy za ním budu moct jít do nemocnic, kde se spolu budeme učit. Já o něj pečovat, krmit (aby vypil celou svojí dávku sám bez sondičky) a cvičit Vojtovu metodu...Tak už se nemůžu dočkat. Taška zbalená, chodím tu okolo autoseačky, koukám na připravenou postýlku a u našich pokukuju nad tím naším vozítkem :slight_smile: . Jinak jsem si koupila ke kočárku sv.modrý deštníček, je moc krásný, a jak ladí. Budu ho vozit hlavně když pofrčíme s autosedačkou... :slight_smile:
26. čer 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, to je smutny :frowning2: V nemocnici je v Decine? Tak to vam budu drzet palce dal, ale beres to uzasne :slight_smile:
26. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki, teď jsem se Ti dívala do albíčka a na fotky a jsem naprosto unešená - Kubíček je fakt bojovník a když srovnám ty první fotečky s tou poslední, tak je to fakt už teď velký chlap :wink: on se narodil v 29tt a odpovídal 26tt? nebo jsem to špatně pochopila? moc vám držím pěsti, máte toho za sebou hrozně moc a moc doufám, že teď už vás po tom těžkém startu čekají jen hezké chvilky :slight_smile:

no a abych neodbočila úplně od tématu, tak kočárek je moooc hezký :grinning: :grinning: se těšíš, až budete trajdat, že? :wink:
26. čer 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tomto kočárku nechci ani slyšet. Je dobrej, pokud na něm nění vada. Bohužel se nám tam po pár měsících zlomilo kolečko a je u toho strašně složitá reklamace. Kamarádka ho má taky a měla ten stejný problém. Nikdo nám to ale nechce uznat, protože Poláci údajně toto nestíhají vyřizovat.
26. čer 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neli a od koho mate kocarek? Zda se mi to jako blbost, protoze treba nahradni adapter jsem tu mela driv jak do tydne primo od vyrobce a pres kocarkov.
26. čer 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neli a co mají Poláci společného s podvozkem? pokud vím, je to holandská konstrukce... a taky se mi nezdá, že by s tím byl velký problém, když mi bylo od několika prodejců potvrzeno, že kočárek je bez reklamací a vad....
26. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ene: je v nemocnici v Ústí nad Labem, tam jsou na nedonošenečky specializovaní :wink:
agnessa: narodil se přesně 28+3, ale odpovídal 25,26 tt. Protože 3 týdny zaostával ve vývoji a pak ještě týden, kdy jsme byli v nemocnici a snažili se zprůchodnit pupečník, který nedodával živiny...a nevěděli proč...Jinak už se moc těším, až prvně vyrazíme v kočárku. Ten je ale zatím u babičky a dědy a já se kochám autosedačkou ve stejné barvě :wink:
26. čer 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polaci jsou dodavatele/autori znacky, musi to jit pres ne..
26. čer 2008 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my jezdíme v kočárku od ledna a měli jsme fusak formou spacího pytle a na malou vůbec netáhlo, ona je korbička i poměrně hluboká, určitě bych se toho nebála, taky jsem se bála, že ji tam bude foukat, ale ne, měla tam teplíčko :slight_smile:, malý bude půl roku má 7,5 kila a vejde se tam nádherně, jiné korbičky jsou mnohem menší, popravdě z těchto kombinovaných kočárků máme snad největší X - Cam cortina, X-lander, Bebecar
byli jsme i na Vysočině a ve sněhu jsem s ním neměla problémy máme 3-kolku
28. čer 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá je v albumu ve fusaku v kočárku tak to posuďte samy
28. čer 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to nedalo a malou jsem zkusila dát do fusaku a vejde se tam nádherně ještě tam má u nožiček tak 10 cm a ani se tam nemačká, ještě jsem to vyfotila, tak se mrkněte, písněte, jak vám to přijde
29. čer 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtela jsem se zeptat, kdyz se tak divam do albicka od mrk...jak mam vedet, jakou velikost fusaku mam shanet? divam se na ruzne net prodejny a tam uvadeji velikosti fusaku. Jak mam vedet, ze ta a ta dana velikost bude to kocarku pasovat?

Mrk...prosim te, ty mas jakou znacku fusaku? Je to nekde na netu, kde bych se mohla podivat? Diky.
30. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vypada na Emitex. Rozmery jsou celkem jedno, musi byt diteti, takze ne moc kratky, muze byt radeji delsi a do kocarku se to nahnaca vzdycky. Rozmery korby zhruba 80*35, jestli ti to pomuze. Nektere fusaky jdou i v prubehu uzivani protahnout, to je myslim u toho Emitexu. No a nebo vyuzit vic dek, to staci vzdycky a je to variabilni podle pocasi :slight_smile:
30. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, no, ted se divam na netu a taky se mi zda podle toho stahnuti u te hlavicky, ze to bude asi Emitex. Libi se mi ten Emitex Combi 3v1....nevite, daji se ty fusaky, co maji to odepinaci dno (kdy je treba cela delka fusaku nejakych 100cm a po odepnuti toho spodniho dilu nejakych 80cm?) pouzit pak i do sportaku? Nebo jak to je vlastne s fusakama? Jsou treba nektere jen do hlubokeho a pak se musi dokoupit nejaky jiny do sportaku nebo jak to je? :frowning2: Diky za radu.
30. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, fusak do sporťáku by asi měl být nepromokavý, pokud na něj vždy nepoužíváš nánožník
30. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wow, vypada krasne :wink:
Aknely, nebud ze vseho tak vyjukana, fakt to neni veda :grinning: Ty odepinaci budou hlavne do sportaku, metrovou korbicku jen tak u nejakeho kocarku nenajdes :slight_smile: Rodice na tebe taky meli jednoho beranka na celou zimu :wink:
30. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenhle je velký jako jiný fusaky, emitex mi paní z kočárkova nedoporučovala, prý se rozbíjí zipy a dlouho se čeká než to opravy a buďte bez fusaku měsíc, tenhle fakt můžu doporučit, malou jsem už moc do něj neoblékala měla tam teplíčko
30. čer 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ene...my to mame v rodine, ze si ze vseho delame starosti... :grinning:
No, uvidime...ale ten Emitex se mi stejne libi...je tam napsano, ze je vodeodolny, takze by mohl byt i do sportaku. Proste shanim informace, protoze nechci pak kupovat milion veci jen kvuli tomu, ze koupim jednu vec, ktera mi bude na houby...to by me asi manza prizdil :grinning:
30. čer 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, tak mam super zpravu. Ted jsem to vsechno poskladala a zitra jedeme ve sportaku. Je super i pro nesedici dite! :grinning: Fakt operka zad totalne do lehu (snad by sla i do zaklonu, mazec :slight_smile:), operka noh to same, pres to nanoznik a mame uplne novy kocarek pro mimino :sunglasses: Vahove je to taky sakra znat. Zitra dam vedet, jeste musime odzkouset ksiry. V tom lehu to ma cisty rozmer 85 cm, to je luxusni letiste :slight_smile:)
1. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek