• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Implast bolder

20. února 2012 
j12...no, ja ji v tom obchode pri couvani za sebou fakt tahla... :unamused:
24. srp 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo??? Tak to mě netěší :angry: vůbec. No, ono asi na každým něco bude!!!! Tam ty budou zatáčet samy, tam ty zase vůbec. Tak nevím.Opravdu nevim. Ach jo, to je práca.
24. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme to prostě těžké, no..než tohle všechno rozhodneme..a vybereme.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ještě si to pouvažuj, j12...Nechci Tě nějak výrazně ovlivňovat, jen prostě vím, co chci a potřebuju já tady u nás... :sweat_smile:
24. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
j12....myslim si, ze si s tim vubec nemusis delat hlavu...je to moc pekny kocarek a at uz 3-kolka ci 4-kolka, kazda bude mit asi nejakou chybicku, ale co s tim nadelas :slight_smile: Jak rikam, ja tu svoji 3-kolku taky jeste nemam vyzkousenou v terenu, takze nevim jak se mi s ni v tom terenu bude vlastne jezdit. Ale nejak to zvladnem snad, ne? :wink: jsme prece sikulky :slight_smile:
24. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, máš pravdu. Káždej bude mít chybičku, ať tříkolka, nebo čtyřkolka.Hold se s tím nějak poperem, budem muset. Dřív se kolečka nenatáčeli, ani neotáčeli, všechny kočáry se nazvedávaly. Tudíž neměli ani na vybranou a byl klid!!! A co my teď s těma moderníma že? :grinning:
24. srp 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
j12: Já jsem včera viděla ten pistáciový a ten docela zářil, tu druhou zelenou barvičku jsem neměla možnost si prohlédnout.
Mě se hrozně líbí ten černý s kruhy 222., ale manžel prostě černou nechce, že prý v tom je dítě jako v rakvi. NO chlapi, co naděláte :grinning:
Jinak na ty kolečka má asi každý svůj názor, kamarádka má čtyřkolku a tříkolku by si nekoupila ani za nic no a druhá to má naopak, tak si vyberte..Zase si říkám, že když nebudu chtít, aby se mi kolečka aretovala, tak je zaaretuju a pojedu třeba někam na polní cestu. Myslim, že se toho nemusim vůbec bát. Jezdila jsem s neteřinkou do lesa s golfkama a taky to šlo :grinning: Teď jen vybrat tu správnou barvu.
24. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak,Aknely....Nejsme žádné béčka....Kočár je to krásný, funkční !!! a za dobrou cenu.Takže snad se nám bude jezdit dobře se 3 i 4 koly. :slight_smile:
24. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zelená /pistáciová/ je hooodně výrazná, ale rozhodně je hezká :wink: já jsem taková trochu konzerva, takže jsem moc zářit nechtěla... a váhali jsme mezi tou tmavě zelenou a šedou, nakonec vyhrála šedá a jsme rádi :wink:

co se týká ovládání - na malém prostoru je určitě ovladatelnější trojkolka, čtyřkolku je lepší nadzvednout... ale na delším prostoru (předpokládám, že žádná z nás nebude jezdit výhradně místy, kde každých pár cm bude muset prudce zatáčet jinam :grinning: :grinning: ) je nádherně ovladatelná i 4-kolka.... my jsme s ní spokojení, je pravda, že na couvání a zatáčení dozadu je lepší ty kolečka zaaretovat nebo nadzvednout, ale už se mi povedlo docela proniknout i do tajů zatáčení vzad :grinning: :grinning: ale pokud budeš chtít jen popojíždět sem a tam (uspávat mimčo apod.), tak já žádný problém s předními koly nepozoruju... zatím jsme s kočárkem mockrát teda projeli jen byt, ale jsme fakt spokojení s 4-kolkou :grinning:
ale jak už tu mockrát padlo - někdo nedá dopustit na trojkolky, někdo na 4-kolky...
24. srp 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, na couvani se da zaaretovat, to me jeste nenapadlo :grinning: Ja jednoduse zvednu predek a odcouvam po zadnich. Moc jsem nedocitala, jenom me zaujalo, ze ma Judit termin na moje narozky :sunglasses:
24. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Já dnes viděla implast bolder 4 na vlastní oči v ZOO a hned jsem k ní její majitelku vyzpovídala. Měla tu verzi se 4. koly, ale ne s předními dvojitými otočnými, ale jen jednoduchými s tím, že je natáčecí celá náprava. Povídala, že měla pár dní trojkolku Boldera a vrátila jí s tím, že byla nestabilní právě při najíždění a vyjáždění s chodníků, neboť zadním kolem vždy o něco chytla a celý kočár se téměř převrhl. Povídala, že tatu její 4. kolu NEMUSÍ zvedat při otáčení a při couvání se jí nic nesekává, neboť nemá co. Taky mi dala pojezdit a můžu uznat, že manipulace je parádní, stejně jako zatáčení na malé ploše. Určitě né takové, jako s 3.kolkou, ale rozhodně se kočár nemusí zvedat.
V ZOO bylo plno kořárů, včetně X-landeru, Quinny, ABC design, Teutonie i Geslein, ale tento implast v oranžové barvě (to je ovšem také nádherná, oproti obrázku z katalogu, není tak křiklavá) zkrátka předčil všechny. Vypadá masivně, tak jako majestátně a přitom je tak obratný. Je zkrátka nádherný a protože i já stále tápu, jestli 3 nebo 4 kola, tak mám rozhodnuto. Chci 4. kolku!!!! :wink:
24. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro j12 - kdyz jsi z Brna, tak se skoc kouknout do detskeho obchodu na Stefanikove, tam maji Tvuj zeleno-cerny Bolder a uvidis to na vlastni oci. Krom toho tam maji asi jeste 6 dalsich v ruznych barvach- 3 i 4 kolky, tak muzes zkusit pojezdit. Me prodavacka doporucila 4 kolku, ze je prece jen stabilnejsi a jsem rada, ze jsem na ni dala, protoze nam maji na podzim rozkopat ulici a budu s kocarem jezdit po vymolech, sterku, lavkach...
24. srp 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dareen - přední kolečko se ti nemůže mezi něco dostat máš tam dvě to samý by se ti teda stalo i u 4 kolky
24. srp 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jen můj názor jezdíme po vesnici i ve městě s 3 kolkou a ve městě to nemá chybu ten kočár jede sám a to fakt nekecám, někdy je ta ruka volná potřebná třeba když prší a nebo jdete s nákupem, pak ohledně té stability při najíždění chodníků ano, když je tam větší rozdíl musíte ten kočár víc držet, ale je to o cviku a taky nenajíždíte na nějaký vyšší chodník, chudák potom prcek musíte stejně trochu nadzvednout, s tím kočárem se sžijete rychle se s ním naučíte a víte co kdy a jak udělat
je to těžký taky jsem nechtěla 3kolku ani manžel, ale manipulace zvítězila
24. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
j12:Mám ho teprve objednaný,zkoušela jsem ho jen v krámě a tam mi přišel super a co se týče terénu tak převážně taky na kočičích hlavách.Přijde mi prostě stabilnější,ale jak tady říkají všichni,je to věc názoru :slight_smile: A mám objednanou tu 214 ve světle zelenkavé ... a světlounce žlutou deku s polštářkem od Emitexu do něj mám taky :grinning: Jinak mi vážně přijde jako jeden z nejhezčích kočárků co teď jezdí.U nás ve městě ho zatím nikdo nemá :sunglasses: Tady vede X-Lander a Tako ...
24. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já taky chodím po městě a koukám jak úchylák po všech maminách co mají kočárky a Implast jsem potkala zatím jen jeden a bohužel z auta,tak jsem nemohla vyzpovídat,noaspoň nebudu mít kočár stejný s dvaceti mamkama ,ale manža taky říká,že si připadá jak Průša,že nečumí po ženskejch,ale po kočárkách před nima,který semu líbí :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ferinka: to jsme na tom stejně. Také si připadám jak úchylná :grinning: , teprve snažení přijde ale kočárků je tolik že mi až hlava přechází :slight_smile:
25. srp 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
elvie, kolečka jsem tu řešila před pár týdny - podle info paní z kočárkova jsou lepší plastová než drátěná, nerezivějí a mají menší hmotnost
25. srp 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci taky chci jít do těch plastových,připlácí se za ně něco????
25. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, nepriplaci.
25. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel mě přemluvil na drátěná :unamused: a teď už s tím stejně nejde nic dělat, protože nám volali, že máme kočárek na prodejně a že si ho můžeme vyzvednout, takže už je zbytečné lámat si nad tím hlavu. Mě se sice více líbily ty plastové, připadají mi takové víc frajerské, ale ... :unamused: .

Nevíte jak to je s košíkem pod kočárkem? Včera jsem si ještě prohlížela leták od Implastu a zjistila jsem, že jsou tři velikosti a dvě barvy. Tak jsem z toho jelen a jsem zvědavá, jaký teda budeme mít my.
25. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
elvie: co jsem viděla u kamarádky tak ti spíš řeknu, že zrovna pevně nevypadal :frowning2: - toť můj názor. O velikosti nic nevím
25. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
elvie, u nás chtěl manža taky drátěná kola :wink:
asi se to chlapům víc zamlouvá nebo co
ale to máš jedno, já na ulici potkávám hodně kočárků s drátěnýma kolama
košík teda nevím, já ho ještě ani nevytáhla z igelitu a kočár je u našich
26. srp 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elvie, košík je takový ten normální látkový - karton mléka asi určitě neuveze, ale myslím, že pokud si člověk nekoupí klasický kočár s drátěným košíkem, jsou u všech kočárků stejné...
že by byly 2 druhy, o tom nic nevím, ale nic není nemožné :grinning:
v manuálu jsem se dočetla, že je na 2,5kg....
26. srp 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by měl přijít na konci srpna... zstím nic už se nemůžu dočkat... :frowning2: děsí mě ještě výtah, máme to natěsno...
26. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož já jsem to ve středu objednala a v pátek byl kočár doma, takže super rychlovka a nemusela jsem se tak dlouho trápit těšením se na kočárek :grinning: :grinning:
kupodivu se líbil našim i tchánovcům a tchýně prohlásila, že podle vzhledu si myslela, že je dražší :wink:
26. srp 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mě se kočárek líbí už strašně dlouho a pořád se nám nedařilo,že by bylo něco do něj :unamused: ale ted to vypadá,že po IVF už je mimi v bříšku,ve čtvrtek jedu teprve na UTZ,jestli tluče srdíčko,ale stejně pokukuju po Implastu.Už dlouho.
Jen jsem se chtěla zeptat,jestli není některá z vás ze severních čech a jestli v této oblasti není někde prodejna,kde by bylo možno kočárek shlédnout naživo.
Vím,že je ještě moc brzy,ale stejně :slight_smile:
26. srp 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olinko01:Jak tak čtu tak máme stejný vkus ohledně barvy kočárku.Já si budu také objednávat 214,světle zelený.Připadá mi úplně nejhezčí z celé série barev,je takový veselý.
Každýmu se líbí černý s kytičkama nebo světlý s kytičkama ale mě se třeba vůbec nelíbí žádný s kytičkama ani s koly.
Ale jak říkám,každý máme jiný vkus,proto dělají více možností aby si každá z nás vybrala.Tak sem ráda že se našel někdo komu se líbí stejná barva jako mě.
Už se těším jak ho budu mít a pak s ním vyjedu.Ale ještě si musím počkat.Měj se,pa
26. srp 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
miren, tak to jsem ráda, že se nebudem potkávat s úplně stejným kočárem, pokud jsi teda přímo z Přerova :wink:
26. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus: držím palečky nech těhotenství zvládnete a mimčo vozíte spokojeně v implastu :wink:
27. srp 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spetro,no děkuji ti moc,doufám,že vše bude jak má a tak bude i Implast :slight_smile: Ještě jsem ho ale nikde neviděla naživo,ani žádnou maminu jsem nepotkala.
27. srp 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek