• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Implast bolder

20. února 2012 
Spetro,prosím tě a jak máte široký dveře do výtahu????
jaký je teda prosím rozpětí koleček???Vím,že už to tady jednou bylo,já si to kdyžtak dohledám,kdyby se ti to nechtělo měřit.Děkuju a snad to nějak vymyslíš.
3. zář 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono se to měří dost špatně, když jde o milimetry... my jsme si to samozřejmě předem přemeřili... věděli jsme že to bude těsné... ale mysleli jsme si že se tam vejde, případně půjde malinko natočit. Manžel dokonce říkal, že tu někdo v paneláku má taky bolder akorát 3-kolku... tak nevím jestli je užší a nebo se může stát, že i v kočárkách je rozdíl třeba půl centimetru... jinak tu mají taky třeba maxi cosi mura 4 - koukala jsem jak paní vyjíždí a bez problémů a přitom když jsme to v obchodě přeměřovali byli ty rozpětí stejné... tak fakt nevím, bud neumíme měřit... :frowning2: nebo jsou tam fakt mini rozdíli... náš kočárek má šířku 67,4
4. zář 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro, nebo zrovna dveře na vašem patře jsou užší o pár milimetrů, to je těžko
já mám kočár u našich, takže to pro porovnání nezměřím
4. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spetro,i tak moc díky :slight_smile: no je to teda smůla,už jste to nějak vykoumali????Asi to fakt někde budou minimální rozdíly,ale je to k vzteku vid.
4. zář 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no štve mě to, ale už jsem se s tím trochu smířila...
manžel říkal, že by to dokázal upravit, uřezal by centimetr a zpátky to svařil... ale to se mi taky moc nelíbí.... :frowning2:
4. zář 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se mají dělat po reko domu nové výtahy, u tchýně v baráku už je dělají
takže jsem zvědavá, jestli se pak do nich vejdem :wink:
5. zář 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to snad jo :slight_smile: takže nové výtahy budou fakt brzo?
5. zář 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda! Moc se mi líbí kočárek Implast Bolder 4 kolka.
Nevíte prosím vás,jak dlouho je na trhu? Je to novinka? Jde mi totiž o to,kdy,resp.za jak dlouho bude možné sehnat ho třeba po jednom děťátku na inzerát.Myslím si,že je ještě brzo...
5. zář 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vm na MMB jsem už pár starších implastů na prodej viděla
5. zář 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jak dlouho je v prodeji, ale nyslím že 2 roky už jo, taky jsem někde zahlédla prodávat použitý...
5. zář 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro, tož letos to už asi nestihnout (reko má končit 15.12.), tak nové výtahy budou možná příští rok

taky už jsem viděla prodávat použité
5. zář 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jeté už jsou v bazarech. Na netu jsem jich také pár už viděla
5. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačí zadat do vyhledavače na seznamu Implast bolder a vyjede těch inzerátů strašně moc :wink:
5. zář 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík moc! :wink:
Sice ještě těhulka nejsem(a nevím zda vůbec budu :unamused: ),ale kdyby to přece jenom vyšlo,tak chci před sebou tlačit jedině Implast. :dizzy_face:
5. zář 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, my jsme taky mělí dlouho implast v hledáčku, v podstatě jsem o jiném ani neuvažovala. V pítek jsme objendali 4kolku, ale byl to s MM boj, on prosazoval trojkolku... Bude v modré tyrkysové, ještě jsem tuhke barvu neviděla nikde živě, implastů moc nejezdí, tak snad bude vypadat slušně a ne vyřvaně :wink:
7. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pokid byste věděli o někom, kdo by měl zájem, prodáváme měsíc starý Bolder- Béžová s květy :wink:
7. zář 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiki, jakpak to? nelíbí se?
7. zář 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,je to přesně ten co bych chtěla,už jsem ti psala,ale proč ho prodáváš???
7. zář 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kiki, koukám, žes vyměnila implast za x-landera?
co tě k tomu vedlo, implast nevyhovoval? poděl se s námi o cenné zkušenosti prosím...
9. zář 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla poptat-prosím vás,jak je to s výškou? Resp.já když mám 178cm,jestli by nebyl problém s ním jezdit.Někdy se mi stává,když některé kočárky zkouším,že se kopu špičkama nohou do podvozku. :unamused:
9. zář 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vm - nejlepší bude když si to vyzkoušíš :wink:
9. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vm72, výšku máme naprosto stejnou a jezdí se mi s ním dobře, ale ještě ho teda nemám ozkoušený v terénu - jen po bytě a po prodejně... ale manžel má skoro 190cm a byl nadšený, že mu ta rukojeť perfektně vyhovuje, když si ji nastaví a ani do kočárku samotného se nemusí tak moc naklánět.... některé kočárky, co byly na prodejně, byly pro nás fakt nepoužitelné - hrozně nízké, ale Implast nám oběma vyhovuje... uvidíme potom v provozu :wink:

Kikimarusko, stejně jako ostatní moc prosím o názor a proč vám IB nevyhovoval :wink: mně bylo na více místech doporučeno, když jsem se ptala, jestli x-lander nebo IB, že 100% mám brát IB, tak mě docela zajímají zkušenosti z praxe :grinning:
9. zář 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
agneso, s výškou jsme na tom i u manželů podobně, taky jsme chtěli vyšší kočár a nastavitelnou rukojeť :wink:
9. zář 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiki tak přesně tuhle bar. kombinaci mám vybranou ale u kočárku Mikado Boston (pro holčičku). Nám se bohužel Bolder nevejde do výtahu :cry: , jinak bych ho brala všema deseti
9. zář 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem....takže, už jsem několika z vás psala do zpráviček, tak pro všechny :wink: Nevyhovuje prababičce, je je na ni vysoký a těžký. A pro mě též bylo náročné několikrát denně se na mm strefit s kočárkem do kufru auta. Původně jsme měli jezdit všude s přítelem, ale jezdím s malým sama po doktorech a je to náročné. A také se nevejde do běžných úzkých panelákových výtahů- jak tu někdo již psal, má příliš široká zadní kola, ani většinu nájezdů jsme nemohli používat, díky této šířce. A ještě, pokud náhodou píchnete přední kolečko, tak duše nikde v ČR neseženete, musí se objednat a nechat poslat od výrobce, a to trvá dlouho. Na zadní není problém, ty přední jsou atypická, v žádném cyklosportu jme duše nenašly a dívali se i k dodavatelům do PC...marně. zanedlouho mi ty duše snad asi po měsíci dojdou-vyhořeli jim sklady náhradních dílů...a pak je snad někdy prodám, když už kočárek nemáme. Přední kolečka se před prodejem vyměnila komplet-zlatá paní prodávající, bez ní bychom doted nejezdili- a na duše stále ještě čekám....Jinak Implast má obří korbičku, pěkně velikou, i autosedačku, x-lander to má mnohem menší, ale nám to nevadí, jsme malinkatý... :wink: a vysokým maminkám a tatínkům vřele doporučuju Implast :wink:
11. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki, moc díky :wink: trochu jsem se začala bát, že jsme si vybrali špatně, ale to, co nevyhovovalo Tobě se mě z 90% naštěstí netýká :grinning: :grinning:
ještě jednou moc díky za zprávu a doufám, že x-lander už bude sloužit dobře :slight_smile:
11. zář 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem čekala na info :wink:
11. zář 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžete mi prosím někdo napsat, kde je možné vidět kočárek implast bolder v Plzni nebo okolí? Jaký je rozdíl mezi ROAN a IMPLAST? Díky.
14. zář 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Plzni nevím, jinak rozdíl - Implast je víc houpací, má výš nastavitelnou rukojeť a trošku jiný tvar hluboké korbičky
15. zář 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek