Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

petkakrutik
2. říj 2008

My jsme si včera dovezli boldíka 4 a furt kolem něj chodím 😀 Moc se mi líbí. Žel zjistili jsme, že se nám nevejde, mrška, do výtahu, takže budeme muset pokaždé sundat jedno kolo ale to není zas až tak strašná vada na kráse.

Původně jsme měli objednaný modrý - odstín 202 - ale když jsme ho viděli naživo, nic moc oproti katalogu. Naštěstí nám ho vyměnili za béžovou verzi. Ta se mi líbila hned jako první, ale MM ji moc nechtěl. Až jej včera viděl, že je fakt lepší než ta modrá, tak jsem si ho spokojeně odvážela do auta. Jinak my máme Forda focuse kombi a vejde se nám do kufru úplně bez problémů . 🙂

mkr
2. říj 2008

petra - tak ať ti to nadšení zůstane a pěkný ježdění, ale ještě si užívej těhulkování 🙂

agnessa
2. říj 2008

Petko, Ty kolem něj jen chodíš? 😀 to já drandila z obýváku na chodbu a po obýváku a zpět 🙂

jinak k tomu ovládání - ono je něco jiného mít otočná kola a otočnou nápravu, s tou se člověk musí naučit jezdit, pak už to jde v pohodě - taky jsem ze začátku byla malinko v rozpacích, že je to jakési divné, ale jak už jsem si zvykla, je to super, ale fatk to zatáčení nevynikne na krátkých úsecích, ale až když člověk jede delší trasu 😉

Mkr, super fotky a i ve sporťáčku se zdá, že je fakt dost místa 😉 a k velikosti sporťáků - my si ho na prodejně i měřili a porovnávali s jinými a fakt tam rozdíly jsou naprosto minimální, spousta sporťáků je i menších a nepolohovatelných... 🙂

jankapavol
2. říj 2008

Holky a ja vcera na nej narazila v prodejne v Brne a zkousela jsem jet s tou trojkolkou a prislo mi to v pohode.ikdyz se tam s tim moc jezdit nedalo.moc se mi libi jeste V cross depemo a rozhoduju se mezi nima.vypada dost podobne a je trochu drazsi,tak treba bude kvalitnejsi...co rikate?
mkr:a jak se tobe zataci a manipuluje s kocarkem?

peskaca
2. říj 2008

ahojky všechny já mám boldera doma a toho sporťáku bych se vážně nebála, měřila jsem to se sporťáčkem ve kterým jezdila naše první dceruška a je stejně velký a místa v něm měla vždycky dost,takže myslím,že s tím problém nebude. A co se týká té nápravy,tak jde prý o zvyk mluvila jsem o tom s kamarádkou co má bébécar i s holčinou co má boldera a je jasné´že to je jiné než otočná kolečka,ale prý si zvykly a jsou spokojené. Uvidím až vyjedem naostro zatím to zkoušíme jen po bytě,ale docela to zvládá i naše malá 😉

mkr
2. říj 2008

janka- já jsem s 3 spokojená neměnila bych jen jediný, co mě štve je jeden chodník kde jsou udělaný vjezdy do baráků to je jak na horský dráze nahoru dolu, to radši sjedu na silnici 😠 máme pejska takže se mi volná ruka hodí 😉

ferinka
3. říj 2008

Holky, když mamky měly nás tak nebyly ani otočné nápravy a natož otošné kolečka kolem dokola a jsou z nás nějací exoti??? Já myslím že je to jedno a člověk si zvykne na všechno ať se to točí nebo ne 😀 😀 😀

jankapavol
4. říj 2008

agnessa:mas ten kocarek moc pekne nafoceny.vypada moc dobre.a to je bila barva?vypada pekne

agnessa
4. říj 2008

Jani, bílá ne - světle šedá (barevná kombinace 217)

ferinka
4. říj 2008

Agnessa:kočárek vypadá fakt super 😉

agnessa
4. říj 2008

jj, však už se těším jak malá holka na Vánoce, až s ním budem moct poprvé vyjet ven 😀 po bytě už to přece jen není ono 😎 😀

jankapavol
4. říj 2008

agnessa:ty se mas,uz to mas za par

dedulka
10. říj 2008

včera jsme si domů přivezli zelený Implast - jsem z něj naprosto nadšená! 😵 (mám ho v albu) 😉

ferinka
10. říj 2008

Dedulka:vypadá moc hezky,už bych taky chtěla mít kočárek doma 😀

vendulka
10. říj 2008

dedu: ten je moc krásnej, taky uvažuji o tom zeleném, je moc hezký a taková veselá barvička, kde jsi ho koupila v obchodě a nebo přes net?

miren82
10. říj 2008

Dedulko,ty se máš.Já si budu kupovat taky tenhle krásnej zelenej.Příští týden si ho půjdu u nás objednat,taky se těším až si ho povezeme.Je opravdu krásnej,úžasnej,nemůžu se dočkat.Je to nádherná veselá barvička.

miren82
11. říj 2008

Dedu,ještě se chci zeptat na tu barvičku.Já ho neviděla na živo,tak mě zajímá jestli ta zelená je sytější než na obrázku.Tam totiž vypadá taková světlounká,ale slyšela sem že je výraznější než na obrázku,takže ty jsi ta nejpovolanější mi teď odpovědět.Děkuji moc,Mirča

muriel293
11. říj 2008

babenky a nemá ten implast podľa vás malú športovú časť??? 😖

agnessa
11. říj 2008

Muriel, to už se tu řešilo několikrát - stačí se mrknout jen na pár příspěvků zpět 😉

sporťák je stejně velký jako u většiny kombinovaných kočárků - některé jsou ještě i menší 😉

muriel293
12. říj 2008

no soráč ale mne sa moc nechcelo čítať všetko to predtým,ja som ho len videla na vlastné oči a zdá sa mi práveže dosť malý ten šporťák...takže preto som sa pýtala-ale je pravda že dneska už všeobecne robia tie kočíky akési mini! 😠

dedulka
12. říj 2008

vendulka: koupila jsem ho v kamenném obchodě za 11 499 Kč 😉
mirena: ta barva je fakt krásná, řekla bych že hezčí než na obrázcích na netu! 😵 je taková hezky sytá... 😉 určitě budeš spokojená! 😉
muriel: možná je trošičku menší ten sporťák, ale určitě to nebude žádný markantní rozdíl oproti jiným! 😉 - nebála bych se toho! 🙂

muriel293
12. říj 2008

ok tak ale my už aj tak kúpime cam lebo ten má ten športiak väčší,od implastu sme presa len nakonec upustili

bibijana
16. říj 2008

Ahoj děvčata,ráda bych se připojila mezi vás. Jsem také blázen do Boldera. Objevila jsem ho úplně náhodou letos na jaře na nějakých net. stránkách. Už jsem byla smířená s tím,že budu muset zajet do Prahy,abych ho viděla naživo. Ale teď mám pro všechny z vás,co bydlíte v okolí Liberce radostnou zprávu. Minulý týden jsem zjistila,že kočárek prodávají v obchůdku v Babylonu. 1.11.2008 se stěhují do nově otevřeného nákupního centra Nisa. Tak zatím.

tonica
16. říj 2008

Cau bibi. Tak ja od LBC jsem, no a vidis, jela jsem za nim az do te Prahy. Nicmene jsem si koupi rozmyslela, protoze mi prislo tezke ovladani prednich kol. Nicmene vzhledove je kocarek bezkonkurencni.

miren82
17. říj 2008

Ahoj Ilči,právě sem se dívala do tvého albíčka a zjistila sem že už máte drobečka na světě.Takže mooooc gratulujeme!!!!Hlavně ať je Mikšíček zdravoučkej a pěkně roste.Miren

mkr
17. říj 2008

ilči taky gratuluji a pak napiš jaký bylo kočárkování 😉

peskaca
18. říj 2008

ahoj holky tak uz tyden jezdime s implastem. 5.10 se nam narodil krásný chlapeček. tak jen pár prvních postřehů ke kočárku.Ta natáčecí náprava je v pohodě mně se s ní manipuluje skvěle, vyzkoušela jsem terén i dlažební kostky a ještě jsem nearetovala kola. Kolečka je nutné pořádně namazat a brzdu taky už jsem na ní měla defekt neodbržďovala se pravá strana,ale naštěstí to manžel spravil ani na reklamaci nedošlo. Korba je super velká akorát si budu muset zvyknout, že tam fouká, ale to se vyřeší zachumláním... tak vám přeju ať jste s kočárky spokojené jako já.

ilci
20. říj 2008

tak jsme kočárek včera poprvé vyzkoušeli i s nákladem 🙂
a bez problémů

pikusa
20. říj 2008

Ahojky,
Bibiano,děkuju moc,super zpráva,do Liberce to mám 30 minut autíčkem,tak se na něj zajedu podívat 😀

ilci
20. říj 2008

jo, teď jsem to trochu dočetla
díky za gratulace 🙂