Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

beruska2x
12. led 2009

a odkud jsi lucii??

eliiis
13. led 2009

ahojky, tak jsme před měsícem taky poprvé vyjeli s bold¨rem a jsem zatím maximálně spokojená se vším!!! takže jen doporučuji 😀

jasminet
13. led 2009

mrk, vidim, ze mate ten cierny kvietkovany bolder, ako v nom bolo v lete? nebolo velmi teplo, vetral, farba nie je vytiahnuta od slniecka? tiez nad nim rozmyslame, ale budeme mat letne dietko, tak aby sme deculko hned neuvarili 🙂

bertica.h
13. led 2009

včera som ho teda videla "naživo" a trolinku som bola sklaamná..neviem prečo mi prišiel taký mohutný,hrubý..veľký..ešte asi pojdeme raz nnho mrknuť..mali tma aj X lander XA a ten mi prišiel šikovnejší.lahší..uvidíme ešte 😉 😉

beruska2x
13. led 2009

vysisovany neni vubec, ani poznat.. jezdime od 8. srpna 😉 a vzadu na boudicce je sitovina na vetrani a v poho neupekl se 😀

mkr
13. led 2009

jasminet teplo tam neměla a vnitřek je bavlněný takže pohoda my v létě byli na djerbě a v pohodě tam chrupala venku, abych pravdu řekla, tak já vidím, že už ta barva není černá, je tam takový nádech do fialový, ale laik to nepozná, já všechno koumu, takže vidím i to co bych radši neměla, aby mě to neštvalo, ale každý kočárek vybledne a tohle fakt není poznat, a když jste letní tak tam budete jezdit i v zimě 🙂

jasminet
13. led 2009

ta sietka sa da nejak schovat? nazivo som ho este nevidela, len okukujem na nete a na par obrazkoch som ju videla a na vacsine nie...

beruska2x
13. led 2009

jojo je to shovane v boudicce 🙂

jasminet
13. led 2009

aha, no, pojdeme mrknut... 🙂 uz pocujem moju babku - cierny kocik... 😀

fia
13. led 2009

Ahojte, kde sa dá tento kočík vyskúšať v obchode na Slovensku?

jasminet
13. led 2009

ja sa chystam do ivanky pri dunaji, za metrom je obchod. je aj na nete kocikovo.sk

luccii
13. led 2009

berusko, pojedeme se na nej juknout do Prahy

jituskak
13. led 2009

jak se prosím jmenuje ten obchod v Olomouci, kde ho mají? děkuji.

e.evulenka
14. led 2009

Jak skládáte kočárek se sportovní korbou do auta? Až dneska sem to studovala, že je to docela velké 😕

lovaa
14. led 2009

Ahoj...máme tak Implast, je to krásnej kočárek, ale máme ho už podruhé na reklamaci kvůli té brzdě. Prostě se ta tyčka dole zasekne a vždy po odbrždění to musíme dělat ručně. Tak by mě zajímalo, jestli s tím taky máte některá zkušenost...popř. nevíte, jak je to s reklamacema, tedy jestli budeme mít nárok na výměnu podvozku anebo na vrácení peněz?
Jinak na skládání je ten kočár fakt docela velkej, nedovedu si představit, že by jsme měli auto s normálním kufrem, máme takový ten velký kufr, myslím combi se tomu říká 😅 Já se v autech moc nevyznám 😀 Mluvím teda o skladnosti podvozku a hl. korby, sporťák ještě nevím 🙂

ilci
14. led 2009

jitu, na riegrovce a pak ještě někde, ale to já nevím kde

beruska2x
14. led 2009

podvozek i korbicku normalne do kufru je u ni "sklopim" boudicku... 😉

luccii
14. led 2009

jeje, takze do maleho auta se Implast nevejde? 😕

mkr
14. led 2009

já ho nacpu i do 3dveřovýho k mamce ale ted nevím co má za značku ale vejde se tam

luccii
14. led 2009

no manzovo sluzebni ma maly kufr, to by byl problem

mkr
14. led 2009

nacpala jsem ho i do fabie, ale korba musí na sedačky, jinak sportovní je líp skladná je to jen taková placka, takže jo můžeš dát třeba mezi sedačku a autosedačku 🙂

beruska2x
15. led 2009

vezla jsem ho v Renaultu Clio coz je 3 dverova nakupni taska a v pohode 😉

kikimaruska
15. led 2009

bertica.h : už si se rozhodla? Jen pro srovnání, měli jsme Boldera, a má větší vaničku, v ní polohování (toto u x-landera není), dále odvětrávání-též u X.L není...rozchod kol je tedy u XA lepší-menší, s bolderem jsem se nevešla do velkého výtahu díky rozchodu (Bolder 4)....po složení je bolder i s vaničkou skladnější a nemusíš jí odendavat jako X-lander. Ovladatelnost je lepší u X-landera, košík je velký a přístupný u obou. Měla jsem oba kočárky a každý má něco...upřednostni to, proč ho hlavně potřebuješ (mysli třeba na ten výtah.... 😉 ).

luccii
16. led 2009

koukam, ze uz musim konecne premerit nas vytah 😉

zumka
16. led 2009

maminky chcem sa opýtať či sa dá s implast bolder jazdiť v pohode aj v teréne/ nielen po meste/ napr. polná cestička..../kedže má predné kolieska menšie.

jajusa
16. led 2009

ahoj zumka. Ja mam implast bolder trojkolesovy a v pohode s nim brazdim po snehu, polnych cestach, dokonca som s nim vysla aj na kopec po zasneženej poľnej ceste, takže v pohode. Ja som s nim veľmi spokojna.
A tie predne kolesa sa mi oproti inym kočiarom vobec nezdaju menšie

zumka
16. led 2009

ďakujem jajusa 🙂 teraz váham či si kúpiť kočík z minuloročnej kolekcii/ nová sa asi v SR nepredáva zatiaľ/.Našla som na nete kolekciu 2009 a veľmi sa mi páčí 😉 , čo poviete? http://www.implast.com.pl/

e.evulenka
17. led 2009

Já sem taly okukávla tu novou kolekci a mooooooc se mně líbí. Kdyby se nám mimino narodilo o půl roku později,tak neváhám ...no ale co už teť ,nazpátek ho už nenacpu 😝 Ale docela se mi líbí i ty nové modely od Implastu. Kdoví jaké jsou ... 😕

fifa79
18. led 2009

Ahoj holky,
vážně uvažuji o implastu border.Hrozně se mi líbí.Jen se mi zdá,že nínožník u sporťáku není moc teplý.S mimískem budeme ve sporťáku jezdit přes zimu a tak se chci zeptat na vše názory a zkušenosti s tímto kočárkem.Moc vám předem děkuji.

kikimaruska
18. led 2009

fifa79: já měla model 08, to se místo nánožníku na sporták přidělával nánožník s korbičky, a ten není zateplený, je to jen jedna vrstva látky, prostě ten na korbičce. Starší modely prý i nánožník na sporták měli, ale ty nové nevím proč nemají 🙄 , takže dokoupit prckovi teplý fusak...Ale já ho tedy používám tak jako tak, at je nánožník zateplený nebo není 😉