Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

ilci
11. dub 2009

ily, já mám tu clonu, zatím jezdím druhý den a dá se
když je ale k večeru slunko nízko, tak svítí už pod tou clonou

agnessa
11. dub 2009

Ilči, můžu poprosit o odkaz, kde jsi clonu kupovala? klidně i do IP, ať neporušujem pravidla... díky moc...

agnessa
11. dub 2009

díky moc, už ji mám objednanou 🙂

kessiee
12. dub 2009

jituska tak im to v tom obchode ukaz, ved si aj zasluzia! ja sa chystam k vam do ciech asi vo stvrtok, konecne si pozriem boldera nazivo 😉 ale tiez sa tesim napr. aj do toho H&M, u vas tam maju krasne tehotenske veci (co u nas v H&M vobec) a okrem toho tam strasne rada nakupujem pre drobceka - najlepsi a najkrajsi vyber veciciek 🙂

judit22
13. dub 2009

Ahojky všem, nestalo se vám náhodou některé, že jste píchly gumu od kola??my ho dnes píchli s nějakým trnem a nevim, jestli to půjde slepit nebo jestli se bude muset vyměnit. Mam hrůzu z toho, jak dlouho to bude trvat, než se ta guma objedná, jsme bez kočárku úplně nahraný ☹

beruska2x
13. dub 2009

judi, nam dedecek gumu prefouknul a bouchla na 1. prochajde, dusi koupis bud v cyklu nebo v prodejne s kocarkama kdekoliv 😉 taky jsem to udelal a v pohode, jezdime doted 😀

reni7
13. dub 2009

ahoj-tak já si jedu pro kočárek zítra,už se těším až bude doma,páč jsme ho s Jituskou obj,ve stejným obchodě a jí ještě nedošla autosedačka a mě natáhli o 1000kč,takže jestli mi ty penízky zitra nevrátí tak jim tam udělám pěkný točo,ale snad je dobrovolně vrátí jinak jim pohrozím čoi,pak pisnu jak sem dopadla

a mimochodem,známí mají implast a už používají sporťák a nemůžou si ho vynachválit 😎

jituskak
14. dub 2009

http://www.kocarky-cz.cz/
takže tento obchod rozhodně nikomu nedoporučuju!!!!

ilci
14. dub 2009

to je ten obchod v Riegrově?
no vida, kamarádka tam chtěla taky kupovat kočárek, to jí hned dám radši echo

agatha79
14. dub 2009

Beru, malemu to ve sportaku slusi, ale myslis, ze s nim odjezdite jeste zimu? Nas Stepan mel v sedmy mesicich kdyz se polozil hlavu az na boudicce.

jituskak
14. dub 2009

ať tam kloidně jde, ale ať se obrní značnou dávkou trpělivosti a nejlíp, úpokud je na začátku těhu, aby se vůbec dočkala....

ilci
14. dub 2009

tak je za půlkou těhu, navíc jsem jí říkala, ať se tam jde mrknout, že paní vypadala solidně

astrane
14. dub 2009

Taky jsem koukala na fotky malýho ve sporťáku...je krásnej(malej 😉 ),ale sporťák je mu tip ťop,takhle to máme za hlavou taky u našeho kočáru,jenže našemu malýmu jsou už dva roky a má 93 cm...myslím,že se tam už moc dlouho nevejdete,za chvíli mu bude možná čouhat hlava až nad opěrku....i když teda vypadá to moc pěkně 😉

reni7
14. dub 2009

holky dovezla sem si ten bolder a potřebuju poradit jak sundat z hluboké korby boudu na sporťák,nejede nám vyndat z té hluboké 😅

jo a přidávám se k Jitus-v Rigrovce h neobjednávat,já ho měla za 8 týdnů a měl být za 6týdnů,a navíc mě prodavačka ošidila o 1000kč,naštěstí mi je vrátila,ale prý tak sou maminy co už mají doma miminka a kočár ještě nemají 😲 😲 tak bacha na tenhla obchod

jituskak
14. dub 2009

reni, nám to taky nejdřív nějak nešlo a pak to vzal manža a bylo. a pak mi to už šlo 😉

reni7
14. dub 2009

no a taky nevím na co sou tam takový kousky látky se zipama,nato budu muset přijít,patří to ke sporťáku ale nevím kam,a návod je hlavně v Polštině 😅 😖

beruska2x
14. dub 2009

holky tohle ja opravdu moc neresim, spi mi max. 1,5 hodky denne a to z 80% doma, je tak zvedavej ze z kocaru chce videt ven a spat nebude... navic na zimu pocitam z 60% sanky, a pak 50/50 nohy a kocarek... takze v poho, nedelam si zadne iluze ze mi s jeho nasazenim bude sedet na kocare... jinak v leze ma jeste misto u nohou dost..
jeste mam tu spodni cast otocenou nahoru.. myslim ze se vejde v poho...

ilci
14. dub 2009

reni, ty kousky jsou na boudičku a nánožník - poznáš to podle zipů

agatha79
14. dub 2009

Tak se nam rozbilo u X landera kolecko, musela jsem ho poslat na reklamaci a doufam, ze se vyresi hodne brzo. Pujcili jsme si prodaneho boldera od znamych a asi vam prijdu divna, ale nadavam, kudy chodim. Je to ctyrkolka, takze ovladani fakt na prd, zvlast po tom, co jsem si zvykla na X lander XA, kdyz malemu sklopim zadicka do lehu, po stranach boudicky vzniknou fuky, v lete to teda takova tragedie neni, jen dost blbe to vypada, ale v zime? Cela boudicka s tema kouskama tak nejak vubec na polozenou operku zad nepasuje. Madlo rozhodne neni bezpecnostni prvek, ale dobra hracka pro dite. Pasy mu porad padaji z raminek, jedine, ze bych je mu utahla az do zariznuti do kuze. U X landeru je super to polstrovani mezi nozickama, u tohohle "vehyklu" to ma zarizle v pline.

Beru, to mas super, ze ti malej spi doma, ten nas spal pres den doma v postylce vseho vsudy tak mozna trikrat, a to dost mizerne. Takze pro nas je hodne dulezite, abychom meli opravdu pohodlny kocar, pac jsme venku porad. Mozna i prozo jsme boldera dost rozvrzali.

Co jsem koukala na bazarove boldery na netu, vsechny se prodavaji cca po pulroce pouzivani, cim to asi bude?

e.evulenka
15. dub 2009

agatha79
Je to tím, že se mi malý při 10kg do sporťáku vleze tak tak,ale nemažme si med kolem pusy, jiné kočáry na tom nejsou lépe. Naštěstí jsou výjímky s obr sporťákem,vhodné i pro medvídky jako je náš. Prostě bych ho v zimě do sporťáku nenarvala s fusakem,ani kdybych chtěla. Takže prodávám už teť. Každý kočár má mouchy! Uplně každý! Takže níkdy není ideální jeden pro všechny. Kdyby byl, není jich tolik druhů a značek. Jde o to si jenom vybrat podle spoecifických potřeb každé maminky a miminka.

agatha79
15. dub 2009

E.evulenka: mas pravdu, kazdy kocar ma neco, na spoustu much se bohuzel prijde az po mesicich pouzivani. Kdyz pozoruju jine kocarky, tak u nejakych o hodne drazsich jsou take vady, coz by clovek pri tech cenach uz vubec necekal. Naseho x landera xa jsme koupili za 5880kc, ted jsme reklamovali kolecko, protoze nemelo stred ve stredu, ale celkove provedeni se dle meho nazoru s bolderem neda vubec srovnavat.
Pro srovnani: x lander xa 2008 s korbou se da sehnat uz treba za 9000kc, korba je teda fakt oproti bolderovi prtava, ale kolecka maji kulickove loziska, material je lepsi, sportak je o 100procent vymakanejsi, extra boudicka a nanoznik na sportak. Sportak je take dost otevreny, ale po stranach nema zadne fuky, kudy by do nej foukalo. Po male uprave jde temer do lehu a do sedu. Bolder je okolo 12000 a ja si proste porad nemuzu pomoci, ze je to dost malo muziky za docela dost penez.
Nasemu bolderovi se i pres pravidelnou udrzbu vybrousili hridelky, co se na nich kolecka toci, tak i pres nove naboje kolecka cochtaji. O hlucnosti ani nemluvim.
Byla jsem z bolderu nadsena, ted me dost mrzi, ze i pres svou cenu je nam totalne k prdu.

kessiee
15. dub 2009

je zaujimave precitat si negativny nazor na boldera popri tom mnozstve pozitiv 🙂 agatha mozno si len mala stastie na troska nepodareny kusok. tiez som rozmyslala nad x-landerom, ale nakoniec som sa rozhodla pre boldera vdaka jeho priestrannosti, lahkej ovladatelnosti a kompaktnosti.
a pokial sa evulenke syncek uz teraz nezmesti do boldera, tak podla mojho nazoru by x-lander musela menit uz ovela skor. aj napriek tomu si myslim, ze bolder je napr. aj pre väcsie babätka ovela vhodnejsi, ako ktorykolvek iny kocik.

e.evulenka
15. dub 2009

Kessie
No hluboká korba je opravdu luxusné, co se týče velikosti. Mohli tvůrci udělat i sporťák větší,kdyby byl, ty malé muchy přehlídnu ,páč jiný kočár bude mít zase jiné muchy. ☹

reni7
15. dub 2009

tak já mám od včera boldra doma a sem úplně unešená 😀 hlubokej je supr prostornej a hlavně se dá polohovat,a je to kočár do terénu,což Xlander teda není-jen jeden jeho tip,sporťák se mi tak malej nezdá,stejně časem koupím asi i golfák,a vajíčko je taky v pohodě,celá trojkombinace mě stála v akci 12000 což si myslím,že je super cena,a už se těším až se malá narodí a budem jezdit 😎

jituskak
15. dub 2009

reni a jaký je to vajíčko? zdá se ti hodně těžký?

ilci
16. dub 2009

jo, v terénu je Bolder bezva, jezdíme lesem přes šutry a kořeny stromů a prcek spí jak dudek 😀

soanpe
16. dub 2009

Přidám se,
Taky jsem z něj byla hroozně nadšená a chodila se na něj koukat do krámu. Jako že polohování hl.korby- aele na co mi to je, když miminka nesmí sedět? Kdyby se naklopila celá plaocha, jako to má Chicco,tak prosím.
Sporťák malej,dítě ve fusaku se do něj nevejde a nechápu, proč bych si měla pořizovat ještě golfky 😲
Sedačka u sporťáku je absolutně nevyhovující, hloubka sedáku... sedák není pevný, ale jen kus látky,takže tam prcek bude furt pokroucený a to asi není úplně ok
Materiál??? No děs běs, když vidím ty jezdíci kočárky, tak po 3-4 měsících ,kdy to miminko jen leží, tak jsou všude žmolky a zatrhaný nitě 😝
Jak bude asi vypadat ten sporťák, když ty větší dětičky už na něj sahají,jezdí po ěm hračkami, opatlají ho nějakou ňamkou atd.
Lituju ty maminky, který za to,podle mě,zbytečně vyhodily peníze
A co takový pozáruční servis???

ilci
16. dub 2009

soanpe - sporťák teda doma nemám, ale co si vzpomínám, byl sedák pevný 😕

agnessa
16. dub 2009

soanpe, mluvíme o stejném kočárku? my jezdíme půlroku, polohování zádíček v hl. korbě docela hodně poslední týdny využíváme (sama brzy zjistíš, že i když se to nemá, tak raděj dítě do pololehu zdvihneš, když chce vidět a vzteká se jak divé)..
za půlroku ježdění (opravdu častého, kdy kočárek rozhodně nešetříme, několikrát týdně jej skládáme do auta) nemáme ani žmolky, ani vytahané nitě, barva drží krásně.

co se sporťáku týká, nevím, kdes přišla na nezpevněný sedák???? už jsme i sporťák měli párkrát vytažený a to, co píšeš, jsou opravdu bludy...
ne, nedělám si iluze - holky mají pravdu, že to není ideálně vyřešené s boudičkou ke sporťáku... když položím sporťák do lehu, opravdu to nesedí moc dobře (boudička je o malinko kratší a působí to vevnitř hodně stísněným dojmem, opravdu jsou na bocích malé otvory, kterými může foukat (ovšem v létě to až tak nevadí a v zimě to zakryje fusak - to už jsme vyzkoušeli)
ale co se rozměrů týká, tak je sporťák totožný jako např.x-lander (přeměřila jsem jej v obchodě), jen musím uznat, že x-lander je prostě asi líp vyřešený a jde vidět, že je primárně spíš jako sporťák, zatímco Implast spíš jako hluboký...

je dobré případné zájemkyně upozornit, že je asi lepší počítat s tím, že je lepší počítat časem s koupí nového sporťáku, ale toto jsem třeba já věděla už při výběru... zase mi plně vyhovuje, že se mi do hluboké korby, která je jedna z největších u tohoto typu kočárků, vejde i má dlouhá půlroční dcera, zatímco spousta kamarádek, co mají i dražší kočárky, musely dávat do sporťáků děti už ve 4 měsících a to nebyli žádní dlouháni....

já osobně jsem s ním plně spokojená a zas lituju maminky, co musí 4 měsíční bobky dávat do sporťáku, kde přece jen pro tyto miminka není až takový komfort, jako v prostorné hluboké korbě, nejsou tak chráněné atd....
netvrdím, že je to ideální kočárek, to není totiž žádný, ale u mě stále výhody převažují nad chybami...