• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Implast bolder

20. února 2012 
Ilči, zádová opěrka u x-landeru je 47 cm, je tam sice vložka, ale tu na zimu vyndáme a dáme tam fusák, takže myslím, že to bude OK.
7. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ILči-47 by mělo být ok :slight_smile: pokud bys ale chtěla něco ještě většího,tak mrkni třeba na Trend-line -ty jsou vyloženě obří a na váhu celkem lehký(12-15kg dle typu....ale jsou to kombinace s taškou)
Jen nevím,jestli by majitelce boldera přpadali pěkný-přece jen je to úplně něco jiného...
Já si nedávno boldera prohlížela v obchodě a až tak moc mě nenadchnul-můj šálek kávy to teda není....ale možná dělala dost ta růžová barva-byl takovej přeslazenej :grinning:
8. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
růžovej bolder? ten jsem ještě neviděla
jako omrknu všechno, fakt chci něco většího a bytelnějšího :grinning:
synátor těch 80 cm už mít asi bude, hold bude vysokej po nás, no
8. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš má 93cm a zatím se v pohodě na délku do tren-lineu vejde-mají až do 103cm ložnou plochu :grinning:
Fakt růžovej s kolečkama :grinning: strašně sladká kombinace-tenmměli za výlohou,uvnitř měli teda i jiný barvy,ale já ho srovnávala jen pohledově s babyactivem jet a u mě teda vítězil ten jet-byl takovej decentnější a působil na mě bytelnějším dojmem,ale to je jen od pohledu....pro mě tyhle kočárky nejsou,tak jsem to nijak moc nestudovala :wink:
8. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, kočárky jsou věda
do hlubokýho boldera bych šla klidně znovu, i když teď už mají otočná kolečka zvlášť, já mám otočnou celou nápravu
ale jako sporťák už mi to tak nevyhovuje a přijde mi třeba do terénu takový vachrlatý - myslím tu sportovní nástavbu
8. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
astran, tak bolder má nějakých 88cm, záda z toho cca 39-40 cm
8. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
délka na ležení je dobrá,ale záda by měli mít aspoň 45cm,aby dětem nečouhala brzo hlava,těch 45 vydrží asi do 2 let
8. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím, našemu "malému" je pět měsíců, měří 69 cm a sporťák od Bolderu už je mu tak tak, takže ho asi nevyužijeme :unamused:
8. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ten sporťák je právě blbej
já dneska vyrazila do města s metrem a všechny kočárky přeměřovala :grinning:
bohužel ty největší jsou 3 kolky a už jen kvůli nájezdu do baráku chci 4 kola

ale mám konečně uni pláštěnku :grinning:
8. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vyzkoušenej deltim travel-tak na něj mrkni,pokud nechceš moc investovat,tak by šel....teda design se s bolderem srovnat nedá,to je něco úplně jinýho :grinning: ložná plocha je 86x34,zádová opěrka 45 nebo 46cm...teď přesně nevím :pensive: mám ho na půdě pečlivě zabalenej,tak to nemůžu změřit.jinak je super odpruženej a díky tomu se s ním snadno manipuluje.(ty co mají černý kola,tak ty kola nereznou,stříbrný bohužel ano),jde úplně do lehu i úplně vyprat-i bouda jde sundat a dát do pračky :slight_smile:
nebo x-lander?
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=127237
8. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mě se ještě líbí třeba babywelt-sedačka jde oběma směry...4 kolka je booster :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám dotázek....kamarádka si koupila Impast, trojkolku - bazarovou, korbičku + sporťák, ale nemá autosedajdu. Koukala jsem na net, ale nemůžu jí nikde najít, kde by jí prodávali samostatně s adaptéry. Můžete mi prosím někdo poradit, nebo kdyby náhodou někdo prodávat....předem mooooc děkuji
9. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck: autosedačku seženeš na slune.cz
9. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zkus www.kocarkov.cz já mám vše odtud :wink:
9. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči mrkni ještě na Graco Trekko Completo - o tom jsem taky uvažovala, vypadá solidně, ale u nás vyhrál x-lander taky kvůli ceně. Máme ho nový z Polska, kde je vyprodávali a vyšel nás na 2.800,- Kč.
9. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po delší době píšu. jsem s bolderem moc spokojená. je teda širší a musím pokaždé sundávat všechny kola, když to dávám do auta, ale jinak velká spokojenost. akorát z té originál autosedačky moc nadšená nejsem. byla drahá a je pro malýho dost nepohodlná. mám pocit, že tam spíš sedí, než leží. no,a le to je moje chyba, měla jsme si ji prohlídnoiut pořádně.
11. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu oni mají zmenčovací vložky, i tom je moc velká? já si ji teda nemůžu vymachválit lepší bych nekoupila, malá v ní jezdí i teď, když jede s našima na chatu, ono to je těžký, hodně malý vajíčko zase dlouho nevyužiješ, to je se vším
11. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mkr, nakonec jsem si poradila. právě ta vložka tam už není. malje měl hlavičku, jak ve svěráku a trošku jsem podložila pod zadečkem a je to lepší. taky to trochu jinak pokládám na sedačku v autě... je fakt, že dneska jsme zkoumala u známých sedačku k roanovi a bylo to to samý...
12. črc 2009 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám za sebou první čištění. máme bílo-černý, tak už to chtělo:slight_smile: šlo to krásně jen vlhkým hadříkem... já jsem zatím spokojená s celým kočárkem.
16. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to čištění furt před sebou valím se mi do toho nechce, korba mi tu už leží půl roku, kéž by to nebyla bavlna
17. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem prubla cisteni :wink: Sima mi sportak komplet opatlal rozslintanym zmrzlinovym kornoutkem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze jsem potah stahla a i s nanoznikem, madlem a taskou jsem to hodila do pracky, setrny program na 40st a v pohode.. nic nepustilo, vse je kraaasne bile ( na chvilku)... doudicku jsem vzala ruco kartackem na nadobi a taky v poho :wink:
jen jsem pouzila detsky prasek na prani a 2x machani...
22. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ HOLKY,
PORAĎTE JAK SUNDAT BOUDIČKU Z KORBIČKY?JE TAM SNAD PŘILEPENÁ.
23. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou tam takový patky, ty musíš zatlačit dovnitř a pak to vytáhnout.
23. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc děkuji,půjdu to zkusit.Musím na ně zatlačit zároveň nebo může vytáhnout jednu stranu a pak druhou?Šlo ti to lehce???
23. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to jde lehpounce a dáse i postupně:slight_smile:
23. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jezdíme s kočárkem a naprostá spokojenost :wink:
26. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - kdyby jste některá sháněl boldera (zelený) - prodávám! :wink:
26. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tak my už máme 3 týdny a jezdíme s boldrem a já nemám jedinou výhradu,sem spokojená,a naštěstí se vlezem i do výtahu,sice naknap,ale vlezem
ale jak píše jituš autosedačka se mi taky zdá nepohodlná,ale naše malá je takovej drobek tak je tam spíš skroucená,jen jak sme jí tam poprvé dávali v porodce,tak nám musela pomoct sestřička páč nám malá pořád sjížděla,tak jí teď pod zadek dávám plínku a je to ok :wink:
27. črc 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi jsme píchli kolo, už je zalepené, takže ok
ale kdyby náhodou, nevíte někdo jestli se dá sehnat náhradní plášť a popřípadě kde
předem díky za odpovědi
27. črc 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tupá - samozřejmně MY - :wink:
27. črc 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek