Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

kici96
12. led 2010

Ahoj kočky...Ako to tu čitam...som rada ze som sa nakoniec pre Bolder nerozhodla...Tiez som zhanala kocik a tento sa mi strasne zapacil...isla som si ho omrknut do predajne a prve co ma odradilo bola mala sportova cast...ked ju na mna predavacka vytiahla som pozerala ako puk...dalej ma odradili nafukovacie kolecka....
A ked to tu teraz citam ake mate problemy tak som rada ze som hladala dalej....
Nakoniec sme objednali Teutoniu Spirita je sice podstatnejsie drahsia ale ako o nej citam som rada ze som sa pre nu rozhodla a uz sa na nu strasne tesim.... ;)

beruska2x
12. led 2010

kici neboj i Teutonia se ti muze porouchat, ja mam Bolder rok a pul skoro uz a jsem 100% spokojena, nafukovaci kola jsou super, bez nich bych u nas ve snehu nevyjela...

a malyho mam ve sportaku i s fusakem a neni zadna zouzel 😉

prchalka
12. led 2010

beruska2x: Tak já radši v zimě nejezdím, právě díky tomu, že bychom se asi nenarvaly do sporťáku, ale od jara to zase doufám půjde 😉 Jinak já s ním taky byla spokojená, u nás nebyl žádný problém 🙂

jituskak
12. led 2010

fifa, já už jsem normálně nasraná. zase se to nikdo nebere. já tam pošlu čoiku a bude. bože, když si vzpomenu, jak jsem čekala 3 měsíce na autosedačku a pak mi dali jinou barvu... a jak jsme ji z nich tahali ještě v den porodu...

beruska2x
12. led 2010

prchalka tak ja jezdim, pesky bych s nim nikam nedosla, to je 100m za pul hodky, vsechno ho zajima okolo 😀 a kdyz potrebuju neco vyridit nebo nakoupit.. tak jak bych to tahla, takhle to hodim vse do kocaru a jedu...

ja myslim ze by jste se vesly, Sima ma 12kg a 86cm a vejde se...

silvi1985
12. led 2010

ahojte maminy, tak ja mam tiez boldera, pouzivala som ho sice necelych 5mes., ale bola som s nim uplne spokojna, je to skvely kocik 😵 teraz ho predavam, lebo sa stahujeme do zahranicia a je mi ho strasne luto... je bez chybicky!

kici pokazit sa ti moze hocijaky kocik, baby co tu riesia reklamacie maju väcsinou problem so strieskou, vytahovanim nitiek suchym zipsom z nej. ziadne obrovske vady.

jituska ty si tusim nemala stastie na predavajuceho... to je fakt o nervy 😠

prchalka
12. led 2010

beruska: My teď bydlíme v podstatě na vesnici, do města s ní nejezdím, nevydržela by obchody apod.. a na procházky je teda zima, to s ní radši jdu chvilku ven, ať si sama poběhá. Jasný, kdybych musela, vyjedu i s kočárem, ale asi bych ji do fusaku oblečenou nenarvala, máme asi 13,5 kg a ani jsem kvůli tomu nedělala do fusaku díry. Měla jsem cukání koupit větší a pohodlnější kočár, ale bůhví, jak to bude na jaře, jestli vůbec bude chtít být v kočáru, snad jo.. tak pak uvidíme, ale já si ho spíš asi vylepším a bude to dobrý 😉
Holky, jaké máte problémy se stříškou? Nitky se asi vytahují všem, ale já dávala pozor, odepínala jen na jedné straně a když už se vytahaly, tak jsem je ostříhala a vypadá to dobře, ale viděla jsem to i dost vycupovaný u jiných..

kici96
12. led 2010

Jasne ze sa moze pokazit kazdy kocik to neberiem nikomu....
Ale ta sportova cast sa mi zdala vazne malicka...neviem si predstavit ako by som don narvala take rocne dieta...
A potom Teutonia sa mi zapacila viac....
Implast Bolder je velmi krasny kocik fakt sa mi pacil hlavne ten biley s ciernymi kruhmi bol krasny ale jednoducho vyhrala teutonia aj koly kvalite....
Je to len vec nazoru a ja vam ten vas neberiem ;)

beruska2x
12. led 2010

prchalka.. no ja skocit nakoupit ale moc ho to taky nebere ale co mu zbejva kdyz chce jist 😀 ale na prochajdu chodime taky pesky, jenze ted lize snih a ma z toho kasel 🙄
ze by byl na jare v kocee moc iluze nemam 😅 je desny sidlo a neposedi kdyz nemusi.. mam koupeny lehky golfky na prejeti a tak ale slavny to asi nebude...

kici neboj vejde se... mam to odskousene 😀

prchalka
12. led 2010

kici: Já právě sporťák neřešila na začátku, chtěla jsem hlavně, aby se vešla do hluboký korbičky pohodlně a teď to mám 😅 Taky jsem myslela, že je sporťák větší...
beruska: Jasný, vozit se asi nebudou chtít později, ale ráda bych, když budu celý den pryč, se mi aspoň v kočáru prospala, tak proto to řeším 😉 Jinak máme taky golfky, ale to je na pohodlí ještě horší, než sporťák!

beruska2x
12. led 2010

to me by malej v kocarku nespal ani za boha.. ja beru golfky jako ze se ychleji dostaneme na piskoviste a zpet ale na prochazky nebo tak to ne 😉

prchalka
13. led 2010

beruska: My v kočáru spaly jaro léto podzim často, ale musela jsem prostě na procházku, což bylo i pro mě dobrý. Proseděly jsme doma hodně času, takže teď až bude hezky se přece nebudu na spaní rychle vracet domů, snad jí v něm ještě udyndám.. 😀

mkr
13. led 2010

já si teda na něj nemůžu ztěžovat, až na tu zádovou opěrku, byli jsme o víkendě na horách a bez kočáru by to nešlo, malá je poměrně velká, i větší jak děti v jejím věku a nechápu jak je to možný, ale vešla se mi tam oblečená s fusakem, sice nohy už měla venku, ale spokojeně se vyspala, plánujeme druhý a jiný kočár bych nechtěla, mě nikdy nezklamal
sporťák je skoro stejný jako u ostatních kočárků, x lander je na míry totožný, ale jak už tady někdo psal je nízko bouda

fifa79
16. led 2010

jituskak: taky jsem se nedovolala,jen mě mrzí jestli příjdu o mou boudu.Mám půjčenou takovou strašnou.Zkoušej dál já budu taky a příští týden tam vyrazím osobně.

jituskak
16. led 2010

fifa, ten obchod mi byl čert dlužnej, opravdu. dej mi prosím vědět, jka tam pochodíš, kdyžtak bych si tam zajela vlakem. ono jestli je to na kosmonautů, tak to je hned u nádraží, ne? to by neměl být problém...

fifa79
18. led 2010

No.problém by to být neměl.Jen jestli ten obchod úplně nezkrachoval.To by mě trefilo,protože ta půjčená bouda je na sporťák nepoužitelná.

beruska2x
18. led 2010

holky tak zavolejte na zivnostensky urad jestli tam nemaji adresu novou nebo jiny kontakt jeste... 😉

agatha79
19. led 2010

Kici, ten sportak je fakt malicky, ja bych si ted s malym ani nestrejchla. Divim se, ze se tam maly Beru vejde. K tem koleckam, ja nafukovaci beru jako plus, je to daleho mekci. Pro me je u kolecek jeste dulezite, aby meli kulickova loziska, ty bolderovsky na hridelce zacly cochtat uz po dvou mesicich. Obrousila se hridelka a s tim nejde uz nic delat. No, mela jsem poslechnout manzela, rikal mi to.

MKR, mi mame ted x landera, neni to ani ve vysce boudicky, ale v tom, jaky je pomer sedak a zadova operka. Do x landeru se krasne vejdeme i s fusakem a ty jizdni vlastnosti se s bolderem nedaji srovnavat.

fifa79
20. led 2010

PRO VŠECHNY CO KUPOVALI KOČÁREK V RIEGROVÉ ULICI Č.7,OLOMOUC
tento obbchod už neexistuje!!!!!!!Osobně jsem tam dnes byla.Nemají tam ani jakékoliv info co se z obchodem stalo.Jsem z toho na prášky, protože mi vzali na reklamaci boudičku a půjčili mi takovou, která nejde nasadit na sporťák.Nejhorší zkušenost v mém životě.Mám pouze nějaké telefonní číslo,na kterém to nikdo nezvedá.Pořád to zkouším.Chce se mi z toho brečet, protože mám kočárek na prd.Měli se údajně stěhovat někam na Masarykovu ulici v Olomouci,tak kdyby si náhodou někdo všimnul v této oblasti nového obchůdku z kočárky dejte vědět,byla bych moc vděčná.

fifa79
20. led 2010

omyl na ulici kosmonautů,pardon

jituskak
20. led 2010

fifa, to snad není možný. já jsme tam ten kočárek chtěla reklamovat. co se obrátit na ČOI? nebo já nevím. napadá tě něco? ta baba byla nespolehlivá už tehdy, ale tohle je vrchol!!!!

beruska2x
20. led 2010

fifa ale vzdyt boudicka na sportak i korbu je stejna 😕

fifa79
20. led 2010

beruska2x :
to je,ale oni mi půjčily boudu, kde není ten zip na prodloužení ke sporťáku a není to moje barva.Viz.Jinak já jsem s kočárkem spokojená.
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
jituskak:zatím mě nenapadá vůbec nic,jen jsem hrozně naštvaná, ale až to přejde možná mě něco napadne.Zkusím se poptat co se dá dělat a jak tu paní Chromcovou vypátrat.
Když jsem to tam dávala reklamovat,tak ta slečna říkala, že se budou stěhovat,ptala jsem se zda nekončí úplně.Že se mi ozvou sms,jak to bude hotové.Mluvila věrohodně,věřila jsem jí.Zase kdyby krachli,tak by mi to nevzala na reklamaci......zatím se tím uklidňuji.......počkám do konce ledna a uvidíme.Zatím je neustále budu na tom mobilu otravovat,protože je funkční, ale nechápu,proč mi to nezvednou a neřeknou,že mám vydržet než se třeba přestěhují.Je to fakt divné.Jestli tě něco napadne dej vědět.
Sira:máš štěstí, tobě aspoň zůstala tvoje boudička.Někdy se vyplatí přijít pozdě.

beruska2x
20. led 2010

aha tak to jo.. to asi mas boudicku z te drivejsi kolekce, tam byly pry 2...

fifa79
20. led 2010

beruska2x:to je možné,budu si s tím muset nějak poradit.Holt jsem měla smůlu na prodávajícího.Ten obchod tam byl snad sto let a teď tohle.Ale jsou horší věci.Hlavně,že jsme zdraví 😉

fifa79
26. led 2010

jituskak:tak jsem trochu pátrala a obchod je zrušen a paní Chromcová si pozastavila činnost.Já jsem rozhodnutá získat svou boudičku zpět stůj co stůj, ale ještě nevím jak.

jituskak
27. led 2010

fifa, tak to je masakr. napíšu ti do IP adresu výhradního dodavatele implastů do čr, tak zkus tam, třeba ji mají oni a vymění to ji. mě vyreklamují boudičku taky oni. napsala jsme tam a hned mi odepsali.

luci81
27. led 2010

fifia79-koukám,jaký máš potíže s boudičkou ☹ To je teda smůla 😠 Moc držím palce,abys ji dostala zpátky!

fifa79
27. led 2010

luci81: moc děkuji za podporu

jituskak
27. led 2010

já to napíšu rovnou sem, snad to nesmažou.
kdyby měl někdo problémy s reklamací, napište sem: http://www.imperia.com.cz/ doporučila mi to paní z kočárkov.cz