Kočárek, jaké jsou teď trendy?

pavlina05
29. črc 2012

Ahoj holky!
Moje ségra čeká v prosinci miminko.
Zatím se nepídí jaký kočárek má mít,ale mě to zajímá. 🙂
Jaké jsou teď trendy? Co frčí? Jaké značky a barvy? Jaký vy doporučíte, ze kterým jste spokojeni
Jané,Teutonia,..?
Díky za rady a názory.

hojda
29. črc 2012

Bugaboo, Teutonka, Inglesina atd, 😉

lenka40
29. črc 2012

Ahoj,libi se mnoho kocarku,ale jsou vetsinou drahe,ale podle me jen tak idealni do mesta...Rozhodovala jsem se mezi concord,Jane a peg pérego a to nakonec vyhralo v barve Java,je neutralni..Je to italsky kocarek,ktery ma prostornou korbicku a i sportovni luzko.Jsem s nim velice spokojena a nemenila bych..

slundo
29. črc 2012

Za sebe můžu doporučit Espiro Atlantik, vyhovuje nám jak korbička, tak sporťák 🙂

popellka
29. črc 2012

Tak za mě - je lepší zvlášť hlubokej a zvlášt sporťák (než trojkombinace) hlubokej - nedám dopustit na Inglesinu Magnum, prostornej (malá se tam vešla do roka, i když je drobnější), drndací (což jsme potřebovaly kvůli bříšku, moc nás trápily prdíky), má velkej koš, velký kola do terénu, je lehoučkej, krásně se s tím jezdí......já nenašla žádný mínus 😉 už ho mám schovanej na druhý dítko. Bylo k tomu i vajíčko (autosedačka), takže je to vlastně 2 kombinace, který se dá připnout na podvozek, když jedeš třeba do obchoďáku a nechce se ti tahat s sebou celá korba 😉
Sporťák - Hartan Topline X - chtěla jsem sporťák s přezahovací rukojetí - to byla moje priorita stejně tak jako velký kola do terénu....(přehazovací rukojeť se skvěle využívá, když svítí sluníčko, fouká, ty chceš vidět na mimíse a naopak.......) Jinak je taky lehoučkej, krásně ovladatelnej, vymakanej!

horakovatereza
30. črc 2012

Přidávám se k Inglesině, taky jsem měla Vittorii hluboký (béžový - neutrální, nevěděli jsme, co čekáme) Maximek je červnové dítko a celou zimu i s fusakem bez problémů. Sedačku jsem volila Hartan - 4 kola, ppřehazovací rukojeť, tu si nemůžu vynachválit 🙂

ja.na81
30. črc 2012

My jsme maximalne spokojeni s Teutonii Fun System, sportak s vloznou taskou 🙂

katchi
30. črc 2012

Jsem maximalne spokojena s trojkombinaci od Jane a golfkama od Inglesiny. Mrkni do alba, mam tam vsechny kocarky, co jsme meli 😉

zanet2009
30. črc 2012

Měla jsem hodně kočárků-od trojkmbinací po klasiku hluboký a pak sporťák a já jsem pro tuhle variantu:
Klasický hluboký(měla jsem inglesinu Ottutinu)-lehký, houpe, prostorný(malá se tam vešla do roka),super kola-bez problémů jsme se brodily i sněhem(jsme z vesnice) a pak pořídit sportovní. my teď máme klasický taktéž 4-kolový s velkýma koloma-Patron S4.

Jinak jsem měla Jané Nomad(trojkombinaci)-jediná výhoda-lehký, prostorný sporťák, korbu jsem využila na převážení v autě. Pak jsem měla několik golfáčů,ale nebylo to ono.

capinka
30. črc 2012

Maminky já zase nedám dopustit na kočárek cam cortina :o)) mám ho už na druhé dítě. Tak velká korbička s plno vychytávkama. Mě vydržely obě holky v hluboké korbě do 11 měsícůa nebýt zimy, tak by vydržely ještě déle - já už chtěla do sporťáku, který je pěkně krytý a měly tam holky víc místa s fusakem a je polohovatelný až do lehu. Sporťák největší co znám. Pohodlnej, velkej. Dá se otáčet po i proti směru jízdy. Je to trojkolka. Krásně ovladatelná, skládá se perfektně. Úžasný je i to, že nepotřebujete žádný adaptery, vše nacvaknete na podvozek jednou rukou, pohodlně. Mám k němu nafukovací kolečka. Moje tehdy 3 letá dcerka jezdila rok na předním kolečku jako na skateboardu, prostě si sedla na přední část a jelo se :o)) sama si to vymyslela a u nás ve městě tak jezdí víc maminek :o)) Mám to i na fotkách u mě v profilu

Jako druhý kočárek pro babičky jsem měla inglesinu, úžasnýýýý kočárek, taky je fakt perfektní, jen teda sporťák je malej, ael zase krásně houpe.