• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Jané Solo s lůžkem H 62 Urban. Máte zkušenost?

14. ledna 2010 
Ahojte holky, nemáte některá zkušenost s tímto kočárkem. Vím, že je to letošní novinka, ale třeba už ho některá z vás má:slight_smile: Zajímá mě každý postřeh - prostornost, zda se dá vůbec jet do terénu (občas), odpruženost kol apod...
27. zář 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
golfky solo jsou carrerry. je to stejné. novinka jané carrera aniversario je něco jiného. trochu zmatky :confounded: :sweat_smile: aniversario je těžší, blbě se skládá a má brzdu úplně nenormálně na rukojeti, resp. na tyči vedoucí k rukojeti, musí se to tam odklapávat a je to dost otravné.
http://www.handypraha.cz/jane-carrera-aniversario-780--detail.html (novinka jané carrera aniversario - ty jsou jiné než carrery)
http://www.handypraha.cz/golfove-hole-jane-solo-466--detail.html (solo jsou jako carrery pro, jestli jsou detailní rozdíly, tak to nevím)

zmíněné golfy nemají vyztužené nožičky, nemají sed moc šikmo, dítě může malinko sjíždět a látka je prohnutá. taky si dej pozor na délku zad, aby stačila. jinak dobré odpružení, těžiště i ovládání. Stejně! (nebo podobně, možná i o trochu míň!) váží jané nomád, který je na rozdíl od carrer jak prostorné křeslo a je bytelnější. rozměry téměř úplně shodné na výšku a délku, jen je nomád širší. samozřejmě lépe odpružený a má větší kola. nevýhoda je, že se skládá jinak a zabere víc místa v kufr.
http://www.handypraha.cz/kocarek-jane-nomad-777--detail.html
27. zář 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

zajímalo by mě, jestli máte některá zkušenosti s těmi golfáčovými kolečky a korbičkou hlubokou. Nějak se nemůžu odpoutat od toho, že hluboký kočár by měl mít aspoň zadní kola velký a nejlépe nafukovací. Možná předsudek...
13. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu s tím nikdo nemáte zkušenost, můžu ho koupit levně, ale musím se rozmyslet poměrně rychle, takže bych moc moc uvítala jakýkoli názor
14. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mates, zkušenost s tím nemám, ale podle mě je jedno, jestli vezeš korbu nebo klasický golfáč. Takže záleží, kde budete jezdit, v jakém terénu, jestli ti to bude stačit. Za mě na vesnici určitě ne, do města stačí, ale já bych do toho nešla, mě se s golfkama moc dobře nejezdilo, většina nejde tlačit jednou rukou, odpružení nemívají nic moc, tak ať mimču neskáče v korbě hlavička. Ale to je jenom můj názor, určitě jsou baby, kterým golfáč vyhovuje, třeba proto, že je skladný do auta.
14. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale teď mi došlo, že Solo má spojenou rukojeť, tak jednou rukou půjde.
14. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc, tak do toho asi nepůjdu, jsme malý město a chodníky nejsou zrovna ideální. Mně se to právě taky nezdá moc praktický, ale říkala sem si, že se třeba mýlím....
14. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek