• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Zebra, máte zkušenost?

20. září 2014 
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenost z tímto kočárkem. Hlavně jestli je dost dlouhá ta boudička, aby na mimčo nesvítilo. Třeba ten Gazelle má stříšku rozepínací, takže se dá prodloužit, quatro monza to má taky...
1. dub 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kočárek mám. nevím, jak s tím svícením, když v něm prcek spí, tak přes něj stejně přehazuju dečku, ať se zbytečně neopaluje. jsem moc spokojená, jak se s ním manipiuluje. na váhu 13 kg kočárku je super, že se dá ovládat jednou rukou. ještě musím vyzkoušet nosnost košiku.
4. srp 2014 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Dobrý večer, můžu se zeptat, máte Kočárek Zebra 2014?
11. zář 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabka83 myslím, že to je model 2013, ale nevím jak se liší.
12. zář 2014 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 aha, ty 2014 jsou barevné, chtěla jsem se zeptat, jak ty barvičky jsou v reálu. Jste s kočárkem spokojená? Děkuji :slight_smile:
12. zář 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabka83 ano jsem moc spokojená. nejdřív jsem chtěla tu gazelle, ale neměli v chlapecké barvě. jezdí se s ním úžasně, tu hmotnost 13 kg nepoznáte. dá se řídit jednou rukou jako trojkolka. malý ho miluje. akorát si zvyknout na to polohování s těmi pásky. bouda i kapsa na ni i okýnko bezvadné. zkoušela jsem nosnost košíku, ten mi nepřijde moc stabilní, ale 3 kg uveze. ted ho testujem v bulharsku, bohužel vpísku nic moc :grinning:
13. zář 2014 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Děkuji :grinning: Tak krásnou dovolenou :slight_smile:
13. zář 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prosím jak je to se skladností složeného kočárku v autě?
20. zář 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek