Kočárek Jedo Nevo nebo Jedo Koda 2017

roooni
15. kvě 2017

Ahoj, pomalu začínám pokukovat po kočárcích a zaujala mě značka Jedo. Nějaké recenze jsem četla, na živo se mi taky moc líbí. Máte ho některá nebo nad ním taky uvažujete? Popřípadě je něco srovnatelného cenově a velikostí?

pekuka1989
16. kvě 2017

Dobry den, my uz rok jezdime Jedem...mame tedy model Memo, starsi, nez jsou asi dostupne ted...ale jeste se prodava...podvozek nevo s gelovymi kolecky. A myslim ze je plne fuknci az nadstandartne, kdyz si vezmu jak u nas je vyuzivan a zatezovan🙂🙂 min.2x skladany,rozdelavany,tezsi nakupy...zamilovala jsem se do prostorne hluboke korby,ale sportovni je taktez super,mozna trosku uzsi,ale stejne pak budeme vic vyuzivat golfacek...urcite jsou lepsi,resp.drazsi kocark, ale za me porovnani cena-funkcnost...1*🙂🙂 tak snad jsem necemu prispela🙂 mejte se pv

roooni
autor
16. kvě 2017

@pekuka1989 děkuju za příspěvek. Kolegyňka z práce ho má taky cca 1,5 roku jezdí a bez problémů. Taky mi hned padl do oka, ale ráda bych právě nějaké recenze. Na netu jsou převážně na starší model Jedo fyn...

pekuka1989
16. kvě 2017

Tak treba se nekdo ozve🙂 my mame teda kolekci 2016,ale pravda uz je to ta starsi...vsechno jde dopredu🙂 stastnou ruku pri vyberu😉😉

ajinka868
16. kvě 2017

My máme jedo bartatina 2016 a jsme maximálně spokojeni,chtěli jsme prostorný kočár a hlavně podvozek do terénu,dobře se skládá,máme nafukovací kola,už se těším až vytáhneme sportak za mě za ty peníze super volba i manžel si ho vychvaluje