Kočárek Joie litetrax air 4 - máte zkušenosti?

odula
27. dub 2017

Ahojky - máte někdo prosím zkušenost?

laurinka2016
27. dub 2017

Zdravím já ho mám a jsem nad míru spokojená 🙂 nevím co by tě přesně zajímalo, jezdím s ním od vánoc a super pro mě splnil vše co jsem očekávala.

zrzavka
27. dub 2017

Sestra ho má a spokojena🙂

zrzavka
27. dub 2017

@odula Měla jsem možnost jet s kočárkem a ovládá se skvěle.

odula
autor
27. dub 2017

@laurinka2016 dekuju. Tak třeba jakej zvládá terén? Co odpružení? Je stabilní? Celková kvalita provedení - použity materiály na chassi, sedačku atd? Jakej používáš nánožník, nebo si člověk přes zimu vystaci s fusakem a plastenou? Je na tebe těžkej - lehkej - akorát? Co pásy - jak se dají nastavovat? Prostě... 😀 jako nemusíš odpovídat na všechno 😉

zrzavka
27. dub 2017

Terén zvládá slušný.Sestra s ním jezdí na chatu po nezpevněné cestě a bez problému.Stabilní je dobře a pásy se dají nastavovat.Materiál kočárku mě mile překvapil kvalitou.Přes zimu stačí fusak a na ovládání je lehký🙂

odula
autor
27. dub 2017

@zrzavka diiiky 😘

zrzavka
27. dub 2017

@odula A uložný prostor prostor pod kočárkem je velký uložný prostor.

zrzavka
27. dub 2017

@odula Nemáš zač.Na boudičku se položit položit a vést i nafouklý plavací kruh na koupák

laurinka2016
28. dub 2017

Za mě tedy odpověď na tvé otázky 🙂 terén úplně okomentovat nemůžu protože bydlíme ve městě takže s ním jezdím hlavně tady ale chodíme často do parku a v pohodě odpružení je tam lehké tak že dítě necítí až tak nárazy ale trojkombinace to prostě není 😀 určitě je stabilní a velice dobře se ovládá a ani mi nevadí že není madlo nastavitelné jsem malá měřím 159 a je to spíš o zvyku za mě ale v pohodě, materiál je krásný jako myslím tu látku, jediné co je trochu časem znát ale myslím že se u toho nejde vyhnout u žádného skladaciho kočáru tady toho typu je fakt že v tom kloubu se pak lehce prohyba při najizdeni na patnik ale jak říkám podle mě je to v pořádku a ničemu to nevadí... Pásy jdou nastavitelné takže v pohodě, přes zimu jsme měli fusak a ještě jsem měla šitý nánožník teď už jsem si konečně udělala radost a koupila pinkie a fakt super. Naše dcera je dost zomouriva takže musí mít dost vrstev. Co se týče váhy tak je podle mě lehký.

laurinka2016
28. dub 2017

Jo prostor pod košem je dost velký na menší nákup 🙂 opravdu já ten kočár miluju 😀

marcela2222
28. dub 2017

zrovna jsem si ho objednala 🙂 akorát ten chromium - šedý 🙂 tak jsem na něj velice zvědavá 🙂 <3

laurinka2016
28. dub 2017

Přesne na fotce je šedý 😉 je moc krásný

odula
autor
28. dub 2017

@marcela2222 tak prosím dej echo, ja to budu muset asi pozdržet. (podělalo se nam auto 😒)

odula
autor
28. dub 2017

@laurinka2016 dekuju moc 🙂 ten nánožník je super, kde se dá sehnat?

marcela2222
28. dub 2017

@odula no určitě dám, ale příjde mi až v květnu nějak...

laurinka2016
28. dub 2017

@odula pinkie.cz pořídila jsem i tašku a ještě si brousim zuby na podložku 😀

odula
autor
28. dub 2017

@laurinka2016 uz brousim. Jsou strašně pěkný. Jak je ta tvoje vyteplena esli se můžu zeptat?

laurinka2016
28. dub 2017

@odula podložku ještě nemám tu další měsíc ať mě to nezrujnuje 😀 nánožník je nezatepleny mám celoroční fusak ještě pinkie na jaro a podzim a pak zimní jiné značky tak v téhle kombinaci mi to vyhovuje fakt vřele doporučuji jak kočár tak i doplňky pinkie jsou luxusní

marcela2222
12. kvě 2017

Tak uz ho mam doma 😀je krasnej 😍maly jsou tri mesice a zatim se ji tam moc nelibi 😑 jinak je strasne snadno ovladatelny - zvladam to i jednou rukou 👏 na normalnim chodniku ci asfaltove silnici to nedela zadny ramus ovsem na kaminkach to drnca a trosku rachot dela, ale nic hrozneho. Do naseho lesa bych ho ovsem radeji nevzala. Taky me tam mrzi ze to madlo pred ditetem je dost nizko, takze kdyz tam dam trimesicni mimco, tak si na to poklada nohy, za me spis pro starsi deti, cca od toho pul roku- roku... Jinak je ale super. Jsem rada, ze jsem ho poridila 👍

tinulla123
13. kvě 2017

Kočárek je moc krásný a hodně nad ním uvažuju. Někde jsem četla, že prý nejde celý odstrojit a hodit potah do pračky, nevíte jestli je to skutečně pravda?

tinulla123
13. kvě 2017

A nevíte k čemu slouží na boku ta "šňůrka" či "kousek popruhu" viz foto...

marcela2222
14. kvě 2017

@tinulla123 jeste jsem to nezkoumala, ale neni to k pridelani na plastenku??

tinulla123
14. kvě 2017

no to nevím, protože pláštěnku jsme tam zkoušeli dát a ta se dává ještě níž, že zakryje ten kočár celý, tak si myslím, že spíš ne, ale nevím...

tinulla123
16. kvě 2017

tak už jsem se dozvěděla, že prý to je na lepší přichycení autosedačky od Joie

tinulla123
25. kvě 2017

holky, jak staré dítka v něm vozíte, není krátký na spaní?

marcela2222
25. kvě 2017

@tinulla123 já v něm vozím 4 měsíční a má 66 cm a úplně v pohodě má tam ještě dooost místa, řekla bych tak přes 80 cm určitě

odula
autor
25. kvě 2017

Tak dámy, nakonec jsem šla do Mytraxu, a so far so good. Uvidíme po měsíci ježdění 😉

rebelka69
6. črc 2017

@laurinka2016 ahojky, prosim. Chtela bych si taky objednat taskuod Pinkie ale nevim jak velkou, jake ma. Prosim tahle rozmerY? Dekuji

petullka927
6. srp 2017

Holky, které máte kočárek uz déle (ja pořídila pred týdnem) je super, akorat co mi vadí, tak ze boudicka neni vcelku sesita, nevadí to pri chladném počasí? Netahne na mimco?

marcela2222
7. srp 2017

@petullka927 Tak to mi taky trochu vadí, ale beru to tak, že je to už prostě sportovní kočár a v zimě už mi bude malá sedět a to si myslím, že jí moc už vadit nebude, že tam táhne, určitě tam trochu těma mezerama táhne, v létě ok v zimě, to snad bude taky dobrý, bude oblečená a bude mít čepici...