Kočárek Maxi Cosi Mura 3, máte zkušenost?

sey4
12. srp 2014

Ahoj,Máte někerá zkušenosti s tím to kočárkem?Hlavně v terénu,jsem z vesnice a ty cesty tady nejsou nic moc..Díky 🙂

janulkav
12. srp 2014

kočárek mám doma a vozí už 2 dítko......o asfaltce si u nás můžu nechat zdát takže terén zvládá naprosto s přehledem dokonce s ním jezdíme i na houby do lesa ( toho ale většinou veze manžel ). Má velkou hlubokou korbu a dcera v ní jezdila ještě 9 měsíci. Jedinou nevýhodou může být je že je poměrně robustní a těžký . Také bych doporučila zkusit jestli se vám složený vejde do auta ( já jsem toto neřešila - máme veliké auto ) a do druhého auta když jedu jenom s dětmi k doktorce nebo do města jsem si koupila golfky. Kdyby tě cokoliv zajímalo klidně napiš zprávu

zzuzinda
12. srp 2014

Taky jsme si pořídili Muru 3. Adam v ní jezdil ve sporťáku a Bára pak ve vložné tašce. S kočárkem jsme byli moc spokojení, projel kde co 🙂 Je sice těžší, ale o to stabilnější a perfektně ovladatelný. Kamarádka s ním párkrát jela a na druhé dítko si pořídili Muru 4. Mám ho teď na prodej 🙂

sey4
autor
12. srp 2014

No super,my uz chceme sportak a tenhle se mi strasne zalibyl.Ale pritel prave rikal,je to trikolka to se ti bude jezdit blbe,hlavne tady u nas.Ale ja se nenechala odradit a vcera sem nasla recenze,ze je do terenu vybornej ale ze kuli vetsi strisce na sportaku je pry lepsi verze 2009.Ale podvozek by mel byt stejny i z verzi o rok starsi ze?