Kočárek Maxi-cosi Stella, máte zkušenost?

martigi
8. únor 2017

Ahoj, vybíráme kočárky a líbí se nám od Maxi-cosi Stella. Teď mají mít i novou korbičku Oria. Nemáte některá doma? Nenašla jsem žádné recenze. Hlavně by mě zajímala spokojenost s jejich T madlem, vím, že ho mají i na kočárku Mura. Děkuji za jakékoli zkušenosti 😉

soyevita
8. únor 2017

@martigi Ahoj ,mě přjde ta Stella dost malá,jinak já mám mura plus.Ale zatím ještě ne sporťák.Co se mi na Stella líbí,je ta boudička,ta je super
Kamarádka třeba to T vůbec nepoužívala.
Ta korbička Oria je fajn,hlavně asi lehčí,než ta druhá.

tomalinka
4. bře 2019

Stella je skvela, vzdy jsem mela obri kocarky a byla zasadne proti tak malym. Pak jsem se zamilovala do Stelly a ani vterinu nelituju ze ji mam. Ano je mensi, ale diteti to naprosto nevadi. Ted jsem s nim jezdila v zime. Fusak lodger, plus kombineza, dite rok, velikost 86 a naprosto bez problemu. Takze pokud nekdo chce Stellu tak to, ze je kocarek maly by ho nemelo odradit. Mala mi ve Stele kazdy den dve hodky spi takze je v nem spokojena. Jizdni vlastnosti skvele, je lehoucka, v obchode naprosto vsude projedu, jeste se mi nestalo abych se zasekla o regal😁 Oproti Mure je kvela striska, ktera se da stahnou v sede az uplne na nozicky. Dost me bavi, ze jsem jeste jiny nepotkala😁 A co se tyce riditek tak u me byla jasna volba. Mela jsem je u prvniho ditete u Mury a prave proto u druheho u me byla jasna volba zase Mura a nasledne Stella. Riditka jsou super, nikdy jsem dite v kocaru nepoutala,dost jim to obema vadilo u riditek mi nemaji kam z kocarku odtect😂 Vyber barev nic moc takze jsem poridila cernou a nechala usit barevnou strisku. Cena je u Stelly podle me docela vysoka vzhledem k tomu, ze to je cena za samotny sportak, ale pokud pujdu do tretiho pujdu do Stelly hned od zacatku....