• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Mutsy. Máte zkušenost?

10. ledna 2017 
@sweetty1
moc dekuju,ale nakonec jsem se rozhodla pro urban rider...
28. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, nebudete náhodou některá prodávat po prázdninách hl. korbu Navy Cord?
8. čer 2011 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás děvčata, kdyby jste někdo měl zájem prodávám náš kočárek.

Prodám kočárek DEPEMO BABY FX - polská kopie MUTSY, kupovaný 4.4.2009 používaný miminálně - měli jsme 3 kočárky s maximálním příslušenstvím zn. MUTSY - přesně funguje.
- podvozek Urban Rider - 4 kolový s nákupním košíkem - zn. DEPEMO,
- hluboká korba - modrá s nánožníkem zn. DEPEMO - používaná 6 měsíců,
- sportovní nástavba s nánožníkem a madlem - modrá zn. DEPEMO - použitá asi 3x,
- sportovní nástavba zn. MUTSY s madlem (bez nánožníku) - barva IceBlue - používaná cca. rok,
- funset zn. MUTSY,
- sluneční stříška - černé barvy zn. MUTSY,
- přebalovací taška - modrá - zn. DEPEMO, nepoužívaná,
- přebalovací batoh zn. MUTSY IceBlue - hodně používaný, je to na něm znát,
- EMITEX šedá froté podložka do kočárku,
- EMITEX zimní fusak Combi Exklusive světle/tmavě modrý - lze použít od narození do 3 let,
- EMITEX světle modrý slunečník,
- pláštěnka na hlubokou korbu, zn. DEPEMO,
- pláštěnka na sportovní sedačku, zn. MUTSY,
- bílá moskytiéra zn. EMITEX,
- černý jídelní pultík, zn. MUTSY,
- přidám prostěradla do kočárku, modrou deku "larisu", .....

Pořizovací cena kompletu cca. 25.000 Kč
13. zář 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci se zeptat, zda se Vám taky nekomu tře nánožník o kolečka když se s Mutsym zatáči ? Nejspíš to máme jenom blbě pripevněný :unamused: ale přijde mi ten nánožník hroooozně dlouhej :slight_smile: Díky za rady :slight_smile:
17. říj 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolelole když mám dítě tak, aby koukalo dopředu a kolečka nejsou zaaretovaná, tak jo.
19. říj 2011 ve 02:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik díky za odpoved - už jsem o sobe začínala pochybovat :slight_smile: muž mi tam pridelal provizorne takovou svorku aby to nepadalo ale vypadá to priserne :confounded:
19. říj 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolelole my ty kolečka radši aretujeme, když tam dáme nánožník :wink:
19. říj 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, chystám se koupit Mutsyho z druhé ruky, na co si dát pozor, až se na něj pojedeme podívat? díky za typy :slight_smile:
19. říj 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion - praská okénko ve střeše, občas se na některém rozbije skládací mechanismus - vlevo taková pojistka na konstrukci - při skládání se musí přizvednout a až potom po zasunutí rukojetě se složí - mě se skládal bez tohoto nazvednutí - reklamovala jsem, vyměnili celou konstrukci, slyšela jsem, že někomu dělá problém ta zatáčení náprava, ale když se dost maže, tak je to ok. A nebo prý někomu nejde zaaretovat. A taky se mě jedna maminka ptala, zda mi nevypadávají kolečka. Že jim nedrží ten uzavírací mechanismus.
19. říj 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Asi bych nekupovala použitý podvozek. Naběhla jsem si na MMB, paní nám prodala podvozek s rozbitou rukojetí, vypadávacími koly, takže jsme do toho vrazili spoustu peněz navíc, aby za něco stál (nová rukojeť, jiná kola). Koupila bych radši nový podvozek a k tomu klidně použitou korbičku, i když teď už je to jedno, ty ceny jsou slušné.
19. říj 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik my se na něj pojedem podívat.. nekupovala bych zajíce v pytli ;) ;) ;) ;)
19. říj 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme taky mutsy z druhé ruky, dost se stává, že nebrzdí brzda a jde těžko složit. Někde psali, že Mutsy by se ojetý neměl kupovat, že je to nejproblematičtější kočárek, příště bych si koupila nový podvozek a zbytek klidně jetý. Ale my ho měli hodně jetý a máme akorát poškrávanou konstrukci, jiinak slouží dobře. To skládání teda není žádná lahůdka, ale už s ní necestuji, od toho jsme koupili golfky.
24. říj 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy ,co máte mutsy slider. Koupily byste ho znova? Je vhodný i do terénu, když nemá nafukovací kola? A dají se ty přední kolečka zaaretovat? Díky.
3. lis 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mam moznost koupit mutsy 4rider light (vypletana kola) z druhe ruky, ale nez se pojedeme podivat, chci se zeptat na vase zkusenosti:
je vubec tato verze (light) vhodna i do terenu? (Ne nejaky uplne drsny teren, ale polni cesty apod.) Je ten vahovy rozdil Light x Singlespoke znatelny? Tj. stoji za to patrat po inzeratech na light verzi (moc se jich neprodava, co jsem koukala), nebo to neni az takovy rozdil a radsi koupit singlespoke, kde je mnohem vetsi vyber v inzeratech?
Diky za vase postrehy :slight_smile:
11. lis 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam dotaz, jaky mate fusak do hluboke korbicky? Ja mam emitex, ale u prvni jsem mela fusak az do sportaku, tak nevim nevim jestli se tam pekne vejde, prijde mi hranaty, korbicka ovalna... premyslim ze koupim jeste nejaky jiny - ale treba original mutsy fusak se mi nelibi ...
22. lis 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka máme Lodger Bunker a naprostá spokojenost. :dizzy_face:
23. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka Já měla do hlubokého taky emitex a v pohodě se mi to tam vešlo. Dokonce jsem tam Olíka nechávala spinkat ještě v 10 měsících v únoru :wink:
26. lis 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky kdybyste měla některá zájem, tak kamarádka prodává kočárek Mutsy s výbavou, tady je odkaz: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49176974&tab=10
26. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foogy To se ti vesel v deseti mesicich jeste do hluboke korbicky??? To byl asi drobek ne? :slight_smile: S prvni dcerou jsem musela v pul roce do sportaku prave kvuli fusaku (uz se tam nevesla).. ale ona mela v pul roce osm kilo ...
26. lis 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky co máte mutsy... koženou nebo pěnovou rukojeť??? nepotí se moc na kožené v létě ruce?? a pěnová nemá tendence se drolit? prosím o radu :slight_smile:))
5. pro 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka No jo, vešel :wink: V 10ti měsících měl 9kg a 72cm.

@dandelion My máme koženou a žádný problém s ní nemám. Akorát je studenější, ale koupila jsem si ten rukávník od Emitexu a je to fajn :wink:
5. pro 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Taky kozenou a je super neznicena a nepoti se ruce na tom
5. pro 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, prosím vás, ten nákupní koš lze dát pouze pod hlubokou korbu? Pod sportovní verzi už se nevejde??? Díky :wink:
22. led 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdyby mel nekdo zajem. Prodam podvozek Urban Rider a sportovni sedacku s nanoznikem Cargo Khaki, po jednom diteti, v dobrem stavu.
23. led 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda Jde pod oboje. Akorát pod sporťák je jenom, když máš dítě zády :wink:
23. led 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prodávám stupátko k Mutsy 4Rider kdo by měl zájem: http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/r853/stupatko-mutsy/
25. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Mutsy maminy - nemáte někdo na prodej Fun seat ? A jak se Vám vůbec osvědčil ? diiiik :slight_smile:
24. kvě 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevíte kde opravují kočárky Mutsy? Pokazilo se nám polohování u sportovní sedačky, jde to ale jen "na sílu". Už ho máme třetí rok, takže po záruce...
7. čer 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Zkuste dovozce, kdysi jsem něco potřebovala a kdybych si k nim kočárek přivezla, tak by mi to zpravili.
www.libfin.cz
10. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kubinkov díky ale já jsem ho u nich nekupovala, to nevadí?
10. čer 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek