Kočárek Nuna IVVI, doporučíte?

matra
1. bře 2016

Ahojky, vážně uvažuji o koupi tohoto kočárku, máte někdo?
Doporučíte, či nikoliv? Jeho pro a proti a případné vychytávky?
U prvního syna jsem měla Peg Perego GT3 a do obchodu Quinny Buzz, který jsem používala hodně na autosedačku, ale tato NUNA by asi zabila 2 mouchy jednou ranou? 🙂

pabatko
2. bře 2016

Ahoj, já tě nechci odrazovat, ale já koupila Nunu ivvi minulý rok a nejradši bych si za to utrhla hlavu 🙂. Je pravda, že mám Nunu 2014, která nemá vůbec žádné odpružení Do Nuny 2015 už nějaké odpružení přidali (i když v obchodě mi připadala hodně tvrdá). Já jezdím na procházky hlavně do lesoparku, do terénu Nuna rozhodně dobrá není. Museli jsme koupit ještě jeden sportovní kočár a Nunu mám na nákupy a do města. Taky je hodně těžká. Oproti tomu sportovnímu kočáru se s ní docela nadřu.
Takže záleží, kam s ní budeš jezdit a co od kočárku chceš. Nuna dobře vypadá, má super velký nákupní koš, podvozek se dá lehce složit. Ale ve shrnutí si myslím, že za ty peníze koupíš lepší a levnější kočár.

meyryen
2. bře 2016

@matra Ahoj, mám trojkombinaci nuna ivvi a byla to největší chyba. Kočárek jsme vybírali svědomitě několik měsíců,vyhrál i v dtestu, ale jsem zklamaná. Vajíčko, hrozně hlubké, ale úzlé, malý se nám
tam nevešel ani při odchodu z porodnice. Hluboká korba byla naopak super, velká, otvírací střecha. Podvozek má velký koš, ve kterém jsem odvozila všechny nákupy. Brzda však katasrofa, autobus už je v pohybu a kočár s ním, protože se ho marně pokouším zabrzdit. Ted používáme sporták, šílený.....úzký, malá střecha, krátké popruhy, takže mi je musela babička nastavovat....výrobce prý slyšel prvně, že by to někomu bylo malé....bla, bla....Malému je 13měsíců a kočár jde z domu, zatím ho používám než nám dovezou už objednaný nový a počítám dny....

matra
autor
2. bře 2016

Holky, děkuji zatím za názor, no zajdeme na něj dneska zase kouknout.. Přítel se do něj zamiloval.. 🙂 A je pravda, že mě se taky moc líbí.. Mimčo bude sice až v létě, ale bude asi dlouhán po nás a líbí se mi ta praktická korbička a u sporťáku vysoká opěrka. Co se týče terénu, to nějak extra neřeším.. U prvního jsem měla i Buzze a ten po zadních zvládl vše.. 🙂 Ale celkově budem jezdit po zpevněném terénu, taky chci pořídit zase šátek, tak by se případně kočáru ulehčilo.. 🙂

matra
autor
2. bře 2016

@meyryen děkuji za postřehy, myslíš, že bys mohla vyfotit malého v té sportovní sedačce? My právě přišla celkem OK, ale GT3jka to určitě nebude :D A stříška, taky tím, že se dá zvětšit, mi taky přišla dostatečná, no, jak jsem psala, dneska ho důkladněji proklepnu 🙂

meyryen
2. bře 2016

@matra 10 kg, 78cm a má 13mesicu

matra
autor
3. bře 2016

Děkuji moc, vypadá že se tam vejde v pohodě... 🙂 A kšíry na ramenou jsou dost dlouhé? Jsem četla, že právě nee.. 🙂

meyryen
3. bře 2016

No ted je to nadoraz, víc už povolit nejdou.....ale nožičkový už máme nastavovaný:(

prcek1989
12. dub 2016

Ahoj holky, je tak na tenhle kočárek se chci podívat .... kde ho mají v prodejně?

matra
autor
24. kvě 2016

@prcek1989 záleží odkud jsi 🙂