• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg Pérego Book Plus Modular SL Switch 2014

6. ledna 2014 
Maminky, všechny vás převelice zdravím a prosím o váš názor na kočárek Peg Pérego BOOK Plus Modular SL Switch 2014. Miminko se má narodit koncem května, tak můžeme ještě chvíli hledat a přehodnocovat, ale moc se mi líbí, akorát mě trochu odrazují kolečka... Myslíte, že zvládnou i terén?
5. led 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme tedy jen sporťák - Peg Perego Book, takže hlubokou a vajíčko jsme neměli, ale kočárek je úplně v pohodě, samo ty přední kolečka jsou o něco menší, ale jezdíme úplně bez problémů každý terén. Už jsme ho měli i v lese na houbách a i lesní cestu zvládl bez problémů. Klidně bych si na druhé koupila celou sadu - nebála bych se toho. :slight_smile:
5. led 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky se mi líbí, navíc je to konečně i typ s přehazovací rukojetí... Ta kolečka jsou plastová nebo gumová? Na první mimčo jsem měla gumová a byla jsem moc spokojená, z jiných koleček mám trochu strach (u nás i stav městských chodníků považuji za mírný terén). Bude asi spíš záležet na tom odpružení, ne? Taky budu vděčná za radu, ta kolečka mě lehce odrazují...
5. led 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsme na tom stejně jako maminka ivave, čekáme v květnu a rozhodujeme se zda jít do toho kočárku......i když jsme moc do kočárku investovat nechtěli (po zkušenostech jiných maminek), omakali jsme si ho v obchodě a je jasným favoritem!
6. led 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek