Kočárek pro sourozence Babywelt oregon tandem. Máte ho?

vojtisek2007
31. črc 2008

Maminky,mám takovou prosbu, koupili jsme pro naše zlatíčka sourozenecký kočárek babywelt oregon tandem - z druhé ruky a paní k němu už neměla český manuál - jenom německý - a to je pro mě španělská vesnice - je v něm sice spousta obrázků,ale potřebovala bych i ten komentář k ním - nemůže prosím někdo tenhle manuál v češtině poskytnout ??? Díky moc.

krista
2. srp 2008

Tady píše lienkal, že maji Babywelt, ale jestli zrovna ten tvůj typ, to nevím, zkus se na ní kdyžtak obrátit 🙂 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

vojtisek2007
autor
2. srp 2008

krista díky, už jsem jí napsala do IP - je to k vzteku -měli jsme koupený abc desing zoom pro sourozence - jenže byl dlouhý, nevešel se nám do výtahu když jsme jeli k dědovi, tak jsme ho nechávali v kočárkárně a když jsme tam byli naposledy, tak nám ho nějaká krysa ukradla.....byl dva měsíce starý, dali jsme za něj téměř 14tis., a policie - měli jsme si ho prý lépe zabezpečit a většinou prý stejně nikoho nechytnou 😢 - já vím, že to není lehký,ale štve mě to

krista
2. srp 2008

Vojtisek tak to bych taky byla celá vzteky bez sebe, parchanti 😠 To aby si člověk fakt všechno přikurtoval nebo pojistil 🙄

krista
16. srp 2009

ronikacz • 1d, 37tt • Dnes ve 20:18
holky, nevíte, kde v ktere prodejne maji vystaveny kocarek babywelt tandem oregon. Delam si na nej zalusk, ale samozrejme by sem si ho nejradsi osahala a ne rovnou koupit na zaklade fotek na netu.Dekuji.