Sourozenecký kočárek ABC Design, máte zkušenost?

sasha82
4. únor 2015

Milé maminky, v dubnu čekáme druhého prcka, věkový rozdíl mezi dětmi bude 19 měsíců. Pořád řeším, jestli je nezbytně nutný sourozenecký kočárek, zatím převažuje tak ze 70 až 80 % odpověď ANO - starší prcek sice bez problémů už několik měsíců chodí, ale ráda chodím na delší procházky, protože venku v kočárku se krásně a dlouho prospí. Z nabídky na internetu mě asi nejvíc oslovil kočárek firmy ABC design, jen nemůžu najít žádné recenze. Máte, prosím, některá z vás praktické zkušenosti s modelem Tandem nebo Zoom? Děkuji 🙂

editah222
4. únor 2015

Já jsem se rozhodla pro Baby Jogger city select, protože ABC design mi přišel strašně těžký ☹ Nevím odkud jste, ale nejlepší je kočárky vyzkoušet na prodejně (vzala jsem si 2 igelity naplněné PETkama s vodou, abych poznala jak se s kočárkem jezdí když jsou v něm děti 😀 ) a s ABC designem ZOOM jsem se nebyla schopna malem ani rozjet. Všechny sourozencké jsou celkem těžké, přece jen se tam vozí 2 děti a ty něco váží, ale s BJ jsem byla opravdu moc spokojená. Sezení šlo dát za sebou i proti sobě a myslím, že i po směru a proti směru jízdy a měl velký koš. Paní která ho od nás koupila s ním byla taky moc spokojená.

tifanyt
4. únor 2015

Měli jsme Tandem plus a byl dost naprd. Těžký, převažoval se dozadu. Dítě vpředu mělo strašně málo místa a nebyla možnost ani trošku napolohovat, když mi usnula. A naopak k miminku vzadu jsem se hrozně špatně dostávala, špatně se mi vyndavala.
Prodali jsme po 2 měsících. Pak jsme byli asi rok jen s obyč, kočárem.

Teď máme Phil&Teds a jsem maximálně spokojená! Úžasná manipulace, variabilita, vzhled. Kam přijdeme, tak sklízíme úspěchy 🙂

polaks
4. únor 2015

Hauck Duett,skvelý kočík,mali sme ho,po zložení dolnej sedačky vám zostena normálny kočík..

m_aja
4. únor 2015

Měli jsme ABC Design Zoom, ale z druhé ruky. Používala jsem ho pro dvojčata. Asi proto, že jsme byli už druzí majitelé, tak jsme měli problém s přední osou - ty kolečka s aretací při změně směru pořád "zakopávala", jakoby se podlomilo držení kol, takže jsem kola musela mít pořád napevno a při změně směru jízdy kočár nadzvedávat, což u cca 6 měs. dvojčatech už začal být problém. Na hladké podlaze takový problém nebyl, ale stačil chodník nebo cesta a byl problém. U tohoto kočáru mě lákala hlavně ta malá šířka a taky variabilita nastavení korbiček i sedaček. Když měla dvojčata rok, tak jsme pořídili TFK twinner twist duo a úplně jsem žasla, jak může být kočárek s dětmi lehce ovladatelný a ani mi nevadilo, že je široký. Tloukla jsem se do hlavy, že jsme ho nekoupili hned 🙂