Kočárek Quinny Speedi, máte a doporučujete?

kukokuko
14. bře 2017

Holky, kamarádka mi doporučuje kočárek Quinny Speedi, prý kvalita za rozumnou cenu...Je prý super do města, i do přírody, zvládá horší terén a dá se s ním i běhat atd. Prostě prý kočárek pro aktivní maminky, což potřebuju. Ovšem příteli se naopak nezdá to jedno přední kolo, prý bude horší stabilita a manipulace než se dvěmi předními koly, tak nevím a váhám...Máte tento kočárek a můžete doporučit? Dále se mi líbí ještě ABC Design Viper 4 2017 a Hauck King Air Plus Trio Set 2017, takže vybírám mezi třemi zmíněnými..Možná dokonce koupím starší..

soyevita
14. bře 2017

@kukokuko Vždy jsem měla tříkolku a stabilita perfektní.To že má 3kola neznamená,že je určený na sport.Na to jsou jiné kočarky-přímo k tomu určené.Quinny speedi jsem také měla,zvládl každý terén úplně v pohodě.Dále jsem měla např .jané,maxi cosi mura plus,chicco,cam.Asi nejvíc mi vyhovoval jané-protože měl brzdu.U maxi cosi zase odceňuji ,že sedačka se dá otočil i proti směru jízdy.Obecně se mi s tříkolkami velmi dobře jezdilo,lehce manipulovalo.Pouze na první dítě jsem měla 4kolový na ostatní už jen 3kolky

sara84
14. bře 2017

Trojkolky jsou naopak stabilnejsi a pohodlnejsi manipulace. Nedam dopustit. Mam Jane slalom a skvely! Mela jsem.i Cam.cortinu a dala se. Quinny speedi jsem.mela v ruce a fajn kocar, jen kratsi sedak.mi prisel. Pokud jste hodne vysoci, tak volte Cam Cortinu, pokud normalne tak Quiny nebo Jane 🙂

eldrich
14. bře 2017

@soyevita ja mam quinny speedi a mam taky na nem brzdu

soyevita
14. bře 2017

@eldrich Možná si to nepamatuji,měla jsem před 10lety🙂