• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Retrus Fire 3v1. Máte zkušenosti?

14. července 2014 
@bukca diky .-) a tak jsem se koukala že mas trojkolku ja chci stejne 4 kolku .-)
24. říj 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@giraffe8 néé, mám čryřkolku, akorát ty přední kola jsou blíže u sebe ...
25. říj 2011 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bukca jo ale tomu se porad rika trojkolka :slight_smile: to ja nechci ..
25. říj 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to já jsem nevěděla :slight_smile:
25. říj 2011 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim do kolika mesicu vam deti vydrzeli v huboke korbe?do kdy se tam vlezly?diky
@bukca
7. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek Ahoj kamaradka vozila malou az do 7 mesice -my jsme presli do sportaku brzy....5 mesicu malej mel reflux a v hlubokem rval...
7. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana jj diky.. no ja rodim v dubnu retrus uz mam koupeny ale premyslim ted o tom.. 7 mesicu budem mit v listopade takze pres zimu mame asi smulu :frowning2: ale ono stejne dite uz pak v hlubokym byt nechce ze.. tak je to asi jedno
7. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek prave nechce... kamaradky mala byla fakt vyjimka....malej ve sportaku jezdil pres zime a v pohode... naopak mi to prislo lepsi- da se sklopit bouda o hodne vice nez v hlubokem, tak tam mene fouka
7. únor 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme tam byli docela dlouho .. cca 9m. Vikoušek se strašně rád vozil a zůstalo mu to dodneš, takže pořád ještě na dlouhé procházky jezdíme sporťákem. Do obchodu většinou po svých nebo s Nunou :slight_smile:
7. únor 2012 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek Ahoj, malá má 7měsícu, je dlouhá, každej mi říká, že vypadá na víc, mudr.se zděsila, jak roste :grinning: a stále je v hluvboké korbičce, dávám jí to do polosedu a ok :slight_smile:
7. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik33 prosim kde najdu kamenny obchod?? Dekuji
14. črc 2014 ve 21:54  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek