Happymum, máte zkušenost?

rendulka87
15. pro 2016

Ahoj, ptám se tak všude možně, jestli nemáte nějaké zkušenosti se značkou těhotenského oblečení Happy mum? Hlavně jak je pohodlné, zda ho nosíte i po porodu, případně, kde se všude dá koupit/vyzkoušet. Surfovala jsem na internetu, ale tam jsem našla jen dva obchody a to www.happymum.cz a www.topmama.cz a kammený obchod má asi jen ta Happymum a ta je v Praze, což je pro mne trochu z ruky. Moc díky. 👍

lucinka58
15. pro 2016

@rendulka87 Já jsem s happymum naprosto spokojená. No po porodu se moc nosit nedají - všechny šatičky mají nastavené na bříško 🙂 Ale já mám většinu těhotenského oblečení od nich a je to super - hrozně pohodlné, neškrábavé a hlavně sedí na začátku i v pokročilém stádiu těhotenství 🙂

luidisek
15. pro 2016

U nás v Olomouci mají nějaké kousky od Happy Mum v galerii Šantovka, Móda Taleti. Jinak mám z Happy Mum mikinu, která se dá nosit i jako takový svrchní kabátek třeba na jaro/podzim a určitě ji využiji i po těhotenství 🙂

rendulka87
autor
19. pro 2016

@luidisek Díky, asi jsem měla zmínit, že sháním spíš nějaký krám v okolí Trutnovska. No na emiminu jsme se taky ptala a zatím si všichni Happy mum chválí. Teď ještě najít, kde si to mohu vyzkoušet.🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru