Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Happymum, máte zkušenost?

rendulka87
15. pro 2016

Ahoj, ptám se tak všude možně, jestli nemáte nějaké zkušenosti se značkou těhotenského oblečení Happy mum? Hlavně jak je pohodlné, zda ho nosíte i po porodu, případně, kde se všude dá koupit/vyzkoušet. Surfovala jsem na internetu, ale tam jsem našla jen dva obchody a to www.happymum.cz a www.topmama.cz a kammený obchod má asi jen ta Happymum a ta je v Praze, což je pro mne trochu z ruky. Moc díky. 👍

lucinka58
15. pro 2016

@rendulka87 Já jsem s happymum naprosto spokojená. No po porodu se moc nosit nedají - všechny šatičky mají nastavené na bříško 🙂 Ale já mám většinu těhotenského oblečení od nich a je to super - hrozně pohodlné, neškrábavé a hlavně sedí na začátku i v pokročilém stádiu těhotenství 🙂

luidisek
15. pro 2016

U nás v Olomouci mají nějaké kousky od Happy Mum v galerii Šantovka, Móda Taleti. Jinak mám z Happy Mum mikinu, která se dá nosit i jako takový svrchní kabátek třeba na jaro/podzim a určitě ji využiji i po těhotenství 🙂

rendulka87
autor
19. pro 2016

@luidisek Díky, asi jsem měla zmínit, že sháním spíš nějaký krám v okolí Trutnovska. No na emiminu jsme se taky ptala a zatím si všichni Happy mum chválí. Teď ještě najít, kde si to mohu vyzkoušet.🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli