Kočárek Riko Nano, máte zkušenost?

nadulka87
30. zář 2014

Ahojky, chtěla bych se zeptat, zda některá z vás nemá zkušenosti s kočárkem Riko Nano. Moc se nám líbí, ale recenze jsem skoro žádné nenašla ☹ předem díky 😉 Naďa

wildvanilla
2. říj 2014

Ahoj, včera mi kočárek došel. Jsem z něj maximálně nadšená. Sice ještě na mimi čekáme,ale už teď jsem si jistá, že bude pro mimi super. Je krásně vysoký, hluboká korba je obrovská což bude super v zimě. Dobře se dostává do košíku. Hezky houpe. Už se moc těším až s ním budeme
jezdit. A sporťák je taky fajn.

luciene1
13. říj 2014

Ahojda,už jsem tady o něm před časem taky zakládala diskuzi 🙂 .
Nakonec jsme ho objednali, máme Grey fox,lepší jsme nenašli a můžu jedině potvrdit to, co píše wildvanilla. Je opravdu dost vysoký,pokud jsi menší postavy,asi bych ho úplně nedoporučila, abys za ním vůbec byla vidět 😀 . Korba je prostorná, košík veliký. Připadá mi kvalitní,vše dobře ušité, hezky zpracované.
A taky se mi líbí,že je nepotkávám na každém kroku jako např. Camarelo.Bydlím ve velkém městě a neviděla jsem tady ještě ani jeden.

luciene1
13. říj 2014

@nadulka87 Objednávali jsme na petto.cz a můžu jedině doporučit,. Rychlé dodání, vstřícné jednání.

nadulka87
autor
13. říj 2014

@luciene1
díky moc za informace 🙂 mám 180 cm,takže vyšší kočárek potřebuju 😉 jenom se zeptám,jak je to s váhou kočárku? V jednom krámku ho sice objednají,ale odrazovali mě od něj,ze je prý hodně těžký ☹
@wildvanilla

luciene1
14. říj 2014

@nadulka87
Tak to budeš mít v pohodě, já mám 170cm 😉 .Váhu zatím moc nedokážu posoudit, na ostrý provoz si ještě dva měsíce počká 🙂 . Ale manžel tvrdí, že se mu těžký nezdá.

pjarm
14. říj 2014

ahoj tento kočárek akorát v jiné barevné kombinaci máme taky vybraný...vyzkoušeli jsme si ho s manželem je lehký, dobře se sním manipuluje, lehce a jednoduše se oddělává korbička, skládají kolečka do auta, nasazuje se vajíčko nebo sporťáček,je moc hezky propracovaný ....madlo na chycení kočárku má několik poloh, takže i manžel který měří 190 cm si ho nastavil ke své spokojenosti a pohodlí 🙂 kdyby jsme nečekali miminko až začátkem března tak už ho máme doma, ale jsem tak trochu pověrčivá 🙂

luciene1
14. říj 2014

@pjarm Taky mě překvapilo jak jednoduše se s ním manipuluje,vše se lehce oddělá,přehodí,je to hned 🙂 . A košík je fakt veliký,můžu tam dát i psa 😀

pjarm
14. říj 2014

@luciene1 no já byla z něj unešená 🙂 už se těším, až si ho pojedeme koupit... a cena je taky super 🙂 za trojkombinaci

luciene1
14. říj 2014

@pjarm Cena supr. Připadá mi kvalitnější než dražší,které jsem viděla. A je moc hezký 🙂
jakou máte vybranou barvičku?

pjarm
14. říj 2014

@luciene1 přesně tak vypadá fakt moc dobře....a korbička je velká, takže nebudeme muset mít strach, že se nám tam miminko za nějakou dobu ve fusaku nevleze 😀 čekáme chlapečka takže jsem si vybrali tuto kombinaci... 🙂

luciene1
14. říj 2014

@pjarm My taky čekáme kluka,máme grey fox 🙂 . Ta světle šedá je až do stříbrna.
Hrozně se mi líbí ta bílá konstrukce,černou má každý a tahle to krásně rozzáří 😉

pjarm
14. říj 2014

@luciene1 jj vím jakou máte super barva 🙂 no právě stou bílou konstrukcí vypadá zajímavě 😉 všechny barvy, které jsem v obchodě viděli byly hezké....pak už jen záleží na vkusu rodičů 😉

nadulka87
autor
14. říj 2014

@luciene1
@pjarm
holky díky moc 🙂 jsem z kočárku nadšená, moc se mi líbí, jenom nevím, kam se na něj dojet podívat 😒 je hodně podobný jako Camarelo. Ten jsem si osahala dostatečně, ale prostě tenhle kočárek má něco navíc, co jiný nemají, jenom nevím co 😀 jo a my čekáme po půlce ledna holčičku 🙂

pjarm
14. říj 2014

@nadulka87 není zač 🙂 my jsme na něj narazili v kamenném obchodě v Polsku a měli jsem rozhodnuto , vyzkoušeli jsem si ho, pán nám ho dokonale předvedl, takže....žádný jiný už nechceme :o) je fakt krásný a dobře vymyšlený a ještě za super cenu 9900,- za trojkombinaci 🙂 u nás jsem ho v kamenném obchodě taky neviděla a když jsem se dívala na české e-shopy tak ho mají za 9900,- dvojkombinace + navíc 1690,- za autosedačku 🙂 takže v únoru jedeme do Polska 🙂
jinak moc gratuluji k holčice 😉
a když teda bude tak v jaké barevné kombinaci??? 😉

nadulka87
autor
15. říj 2014

@pjarm tak barevně buď Cafe Late, které je nahoře a nebo Malachit .....do té barvičky jsem se úplně zbláznila a sama sebe přesvědčuju, že i holčička může mít takový kočárek 😀 co ty na to?

luciene1
15. říj 2014

@nadulka87 Malachit jsem viděla naživo a na netu se mi líbil víc, působilo to jemněji,naživo je to opravdu dost zelené, fotky jsem dávala do své diskuze o Riko nano. Byli jsme se na něj podívat v Mladé Boleslavi.
Jinak ke Camarelu bych ho asi nepřirovnávala, aspoň mě přijde tak o třídu výš 🙂

nadulka87
autor
15. říj 2014

@luciene1 asi si udělám výlet 😀 nemáš nějaký odkaz na ten obchod v Mladé Boleslavi?

nadulka87
autor
15. říj 2014

já trubka, už to vidím napsané u tvého příspěvku 😀

luciene1
15. říj 2014

@nadulka87 Je to petto.cz. Ale jestli jsi přímo z Prahy,mrkni na net,když jsme kočárek sháněli, minimálně dva obchody z Prahy jsem tenkrát našla. Akorát nevím,jestli mají i kamenné prodejny.

nadulka87
autor
15. říj 2014

@luciene1 jj, byla jsem v obchůdku chytramama.cz, ale tam mi pán rovnou řekl, že ho objedná, přiveze mi ho, ale že ho ne krám nechce, protože by se neprodal, že je oproti jiným těžký ☹ takže nevím, co by se potom dělo, kdyby se nám nelíbil..... a druhý obchůdek nemá kamennou prodejnu

luciene1
15. říj 2014

@nadulka87 Aha,tak to je škoda,ale tak Boleslav není daleko 😉 .
Ale co ho objednat na krám přes net, to ho můžeš vrátit bez udání důvodu klasicky do 14dnů 🙂 . A nebo si udělěj výlet do Hradce,ukážu ti ho 😀 😀 😀

nadulka87
autor
15. říj 2014

@luciene1 😀 😀 😀 díky za nabídku... zkusím se domluvit s tím pánem, aby nám ho přivezl (vozí kočárky vždy 1x za 10 dní z Polska přímo do výrobce) a pokud by se nám nelíbil, aby ho odvezl zase zpátky 😀 uvidíme, jak se na to bude tvářit... od 10.11. už jsem doma, tak pak můžu výletovat 😀

dancatinterova
15. říj 2014

Ahoj holky, tenhle kočárek nás taky úplně nadchnul, jedna paní tady u nás ve městě už s ním jezdí, tak jsem ji vyzpovídala. Kočárek je opravdu krásný, hodně vysoký... Jediné co ji zklamalo, že když je venku chladno a nebo prší, tak se korbička orosí a zůstane vevnitř stát voda.Třeba tako má tyhle korbičky s odvětráním, ale nejsou tak hezké:-/ Pořád o něm přemýšlíme🙂

pjarm
16. říj 2014

@nadulka87 proč ne? super aspoň nezapadneš v davu 🙂 viděla jsem všechny barvy fyzicky a všechny jsou hezké, tady opravdu záleží na vkusu 🙂 takže bych se téhle barvičky určitě nebála 🙂

luciene1
7. lis 2014

@nadulka87 tak jak jste dopadli? Kočárek je doma 🙂 ?

nadulka87
autor
7. lis 2014

@luciene1 ani mi nemluv... u nás je prostě na všechno času dost 😠 nakonec jsem vybrala jiný (http://www.chytramama.com/Fotografie/Zbozi/Orig...) je prý lehčí, skladnější a cena je taky nižší (7000,-)... píšu "prý" protože jsem neměla šanci ho okouknout a osahat... měla jsem domluveno, že ho do obchůdku přivezou, jenže sotva ho přivezli, tak ho prodali a já se mohla jít klouzat 😢 takže jsem ho objednala přímo do obchůdku, platbu zvolila při převzetí a pokud se mi nebude líbit "live" tak jim ho tam nechám a rozjedu se do MB osahat si Riko Nano 😀

rebelka69
26. bře 2016

Holky prosim....zamilovala jsem se do Rika Brana...dnes jsem videla nazivo Riko Nano ale zdal se mo uzky sportak ☹ jak jste vy spokojene se sportakem

1kristyna1995
19. lis 2016

Hezký den, chci se zeptat na kočárky RIKO, vyhlídla jsem si konkrétně kočárek RIKO Brano, ale recenze jsem našla různé a hlavně nevím kde najít možnost vidět kočárek na živo. Jsem od Berouna takže třeba Plzen nebo Praha a jaké zkušenosti máte vy s kočárkem jste spokojené? Čtu tady že je dost vysoký já jsem malá měřím 156cm takže to asi není uplně vhodně pro mě? Děkuji za odpovědi, snad nějaké budou 🙂

rebelka69
19. lis 2016

Mam riko brano 🙂 vysoky neni zase tolik...mam 164cm 🙂 a myslim si, ze akorat, korbicka je velka, sportak jeste nemame vyzkouseny. Vzhledove jsem moc spokojena ale pouzivam ho od cervence a asi po mesici zacal docela vrzat..nevim jestli je to vadnej kousek...je pravda ze jsme to jeste nicim nepromazavali, treba by to tolik nevrzalo..male jelikoz dost jezdime autem, kontrukce se docela casto sklada, prijde ta konstrukce cela takova rozvrklana 🙂 ale jak rikam trdba se da neco utahnout nebo tak..chlapa nemam aby se mi na to podival...ale jinak jsem spokojena a to vrzani neni zase tka hrozny 🙂

1kristyna1995
19. lis 2016

@rebelka69 a vy jste viděla kočárek někde v kamenném obchodě? přeci jen bych ho ráda viděla nejdřív na živo než bych objednala ale nevím kde :-/