Kočárek Roan bass soft, máte zkušenost?

treverton
7. črc 2016

Krásný den všem,
vybírám kočárek a chtěla bych znát Vaše zkušenosti s kočárkem Roan bass soft. Zejména co se týče kvality, skládání kočárku, vrzání, které bylo častým problémem u předchozího modelu.

Předem děkuji za Vaše příspěvky 🙂

bruno2012
27. led 2017

Také bych si přála kdyby někdo napsal....stale nikde nic 😊

lucikproch
5. únor 2017

V týdnu ho jdu objednávat 🙂. Taky hledám všude možně recenze a nikde nic a už na to prdím 🙂. Viděla jsem ho v obchodě na živo a byla jsem nadšená, tak jdem do něho. Doufám, že budu spokojená jako s naším Jané slalom pro chromatic, co jsme měli na první 🙂.

bruno2012
5. únor 2017

@lucikproch Jeee, konečne někdo 🙂
.....tak by jste byla moc hodna kdyby jste nějakou zkušenost....hlavně z terénu a upozorneni na připadne nedostatky dala vědět 😉

lucikproch
5. únor 2017

@bruno2012 jestli stačí dát vědět až v květnu, tak určo na to budu myslet 😀.

veru11
10. srp 2017

@lucikproch

Mohla byste napsat, jak jste s kočárkem spokojená? 🙂

lucikproch
10. srp 2017

Já jsem mooooc spokojená.....Krásně se s ním jezdí a je i docela prostorný 😍. Klidně pište co Vás zajímá ☺

kukacka25
10. říj 2017

Holky mame ho taky, krasny prostorny bomba..jen to vrzani je silene!!Svagrova ma Anex sport a je to ta sama hruza v tom vrzani jako mame my :(

lucikproch
11. říj 2017

@kukacka25 Právě před týdnem jsme to vrzání taky řešili (už jsme ho chtěli reklamovat) promazali jsme a super🙂

milli23
10. lis 2017

Maminky, pro ty co uvažují o tomto kočárku. Máme ho asi 14 dní a jsme naprosto spokojeni 🙂 manipulace je jednoduchá a jezdí se s nim skvěle. Také nám z počátku trochu vrzal, ale promázli jsme WD-40tkou a je klid 🙂 Jediné mínus bych viděla v menším úložném prostoru, který není moc dobře přístupný, takže na větší nákupy to určitě není. Ale i tak mohu kočárek jedině doporučit 😉 kdyby měl někdo dotaz, tak pište. Mě osobně před koupí velice chyběla nějaká recenze, tak ráda pomůžu dalším...

kukacka25
21. led 2018

@lucikproch take jsme promazali a je to lepsi 🙂 jen nase cacorka v nem nechce byt :( hrozny jakot kdyz ji tam dame..takze uspavame v postylce.

uzivatelkapetra
11. kvě 2018

Ahojte,obnovuji diskuzi.
Dneska jsme se byli kouknout na kočárky roan bass soft v eko kůži. Máte zkušenosti, co ten povrch? Vydrží to a nepopraská? Jinak se nám líbí a recenze taky nejsou zlé

lucikproch
11. kvě 2018

@uzivatelkapetra Máme ho už rok a furt krásný ♥

uzivatelkapetra
11. kvě 2018

@lucikproch to jsem ráda, a jinak spokojenost? Nějaké výhody, nevýhody?

piney
17. kvě 2018

Ahojte, a jak jsou na tom terénní vlastnosti kočárku? Zvládne a přežije polní cesty, výmoly a pod.?

milli23
17. kvě 2018

@piney Za mě dobrý. S kočárkem jezdíme po polních i lesních cestách a není problém. Když je terén náročnější, pomůže zaaretování předních koleček...

piney
18. kvě 2018

@milli23 Moc děkuji za reakci 🙂