Kočárek Stokke Trailz konec výroby v 2020

dyechampion
25. pro 2020

Ahoj, stihli jsme jeste narychlo otestovat kocarky pred tim, nez vlada zase zavre obchody, a do oka i do ruky nam padl jedine Stokke Trailz, ktery meli vystaveny v obchode. Pani v obchode mi ale rekla, ze norsky Stokke uz prestal Trailz vyrabet uz je vsechny vyprodavaji, a budou se soustredit jen na Stokke Explory, ktery se nam vubec nelibil (jednak madlo a jednak podvozek). Projela jsem netem ruzne doplnky k Trailz a fakticky uz nejsou zarazene k prodeji ci k mani (na bazaru jeste neco sehnat jde). Moje otazka: braly by ste kocarek, ktery se vam mega libi, ikdyz vite, ze uz asi nebudou nahradni dily ci doplnky k nemu? Taky nevim jak je to s pripadnym servisovanim...
V zaloze mame jeste Cybex Priam, coz je taky top, ale nelibi se mi vzhledove jeho sportak ve srovnani s Trailz. Pak jeste Bugaboo Fox 2, ale ten fakt az jako posledni..
Jeste pridana otazka- pasuje na Trailz sedacka Cybex Cloud z nebo jen Cybex Aton?
Diky moc za odpovedi 😇 a krasny svatky!🎄

95newmommy2020
26. pro 2020

Ahoj, chápu te. Trailz je moje srdcovka. Je to krásný kočárek. Ale!!! Ze svých zkušenosti bych do nej nesla. Korbicka pohoda víš co. Problém sportovní část, ve chvíli kdy přijde zima a mas tam fusak, tak už citis jak tam je to dítě hrozne namackane. Zatímco cybex? Pohoda dlouhá ložná plocha, krasne se tam zapíná, výhled tam má lepší. Striska je dokonalá jak je mega dlouhatanska.

martinakovar
26. pro 2020

Já taky trailz miluju.Teda co se týče toho stisteni ve fusaku ve sportovním sezení tak za mě teda žádné stísněni není.Ale vozila jsem maximálně syna 1.5r pak už prostě chodil a kočár se schoval,a teď druhý syn nemá ještě rok a taky v pohodě,tak možná u větších děti.
Každopádně pokud by si šla do trailze tak bych určitě nekupovala nové sportovní sezeni(hranate,rozdělení na nozicky)-nejde polohovat ,což u starého typu(kulate) jde a je to samozřejmě nelimitujici.Jinam cerne konstrukce je krásná,já mám tu starsi stříbrnou.. každopádně v kočárku už vozim 2 dítě,a určitě si ho schoval i na 3.Projede vážně vsechno!!A nastavitelnost našla je bozi(manžel má 2m a vypadá skvěle s kočárek,u jiných vypadal jako že má hračku pro panenky).Je tedy mega těžký a zabere strašně místa v autě,takže ať počítáš i s tim🙂.

ludmirena
26. pro 2020

Trailz je dokonalý kočárek, pan kočárek, jiný bych nechtěla, a že jsem jich i pár vyzkoušela. Máme ho v provozu 5.rokem a bez jediného problému. Taky mi nepřijde sportovní korba malá, a to jsou děti zimní.

zara11
26. pro 2020

@dyechampion mela jsem na prvni a ted po 5letech jsem rychle koupila ve vyprodeji posledni kus 🤦🏼‍♀️ Projede vse,je tezky,ale kdyz jsem zacala zkoumat hmotnosti ostatnich kocarku,tak mozna jen bugaboo fox je lehci o2kg,zbytek byl jeste tezsi o1-2kg 🤦🏼‍♀️ Takze nakonec jsem se k nemu po kolecku zjistovani vratila,protoze byl super... jen teda není uplne skladny,ale ja mam velke auto 😅😂

dyechampion
autor
26. pro 2020

@95newmommy2020 Verim, ze Cybex ma skoro vse mega vychytany, me jen neuchvacuje ten design :D Dekuju za odpoved, s tim fusakem to je dobra pripominka, prcek bude sice jarni, ale bude vetsi na tu zimu tak by bodlo aby se tam jeste do konce roku vesel :D

dyechampion
autor
26. pro 2020

@martinakovar Diky za odpoved 🙂 To starsi sezeni prave uz neprodavaji, nebo na te prodejne maji posledni jen ty novejsi :( Takze ten sedak ma takovy ty "rozedeleny" nozky...manzel treba stal u Egg a presne jsem si rikala, ze to vypada jak pro panenky v porovnani s Trailz :D! jo to byla jedna takova mikro vec, ze kdyz se Trailz slozil, tak je to docela "obr" do kufru, ale pro nas to neni prekazka 🙂

dyechampion
autor
26. pro 2020

@ludmirena Diky za odpoved 🙂 Ja se do Stokke Trailz zamilovala 🙂)

dyechampion
autor
26. pro 2020

@zara11 taky by slo o posledni kus! a vystaveny, hodne lidi na nej uz sahalo..no.. :/ ale padl fakt paradne, jinak jak jsem ted tehotna, tak jsem ho nemohla slozeny moc zvednout, ale po porodu verim ze to unesu a prdnu do auta :D diky za odpoved!

martinakovar
26. pro 2020

@dyechampion určitě seženeš bazarove(pokud ti to nijak nevadi),Na fb skupinka stokke rady a bazarek.
A jak ses ptala na ty vajíčka tak nejsem si na 100% jistá ale cybex cloud by měl jít v klidu (případně adaptery-todle určitě dohledat na té fb skupince v kupé,hodně se to tam resilo).A jak máš velký kufr v autě tak to je pohoda,to tam narves podvozek i hlubokou🙈😂

95newmommy2020
26. pro 2020

@dyechampion Chápu te. :D ten design se mi taky moc nelíbí. A mimochodem, já jsem skončila u EGGA protože se mi proste líbil vzhledove. Mám únorové miminko 2020. A teď to je masakr. :D Pamatuju si ze jsem chtěla toho treilze a přišlo mi to podobné. Btw takhle teď vypadá v eggu téměř 11 mesicni 11kg.

dyechampion
autor
26. pro 2020

@95newmommy2020 ten je rozkosnej!! a ta zluta bundicka je uzo! manzel prave do egga chce jit, me prave egg prisel malinky :O ale zato se hezky sikovne skladal...no me uz se ze vsech kocarku tady zapaluje mozek :D :D

dyechampion
autor
27. pro 2020

Tak dekuji vsem za komentare, nakonec me manzel prekecal na Cybex Priam...ale jestli pristi rok prijde Stokke s nejakym novym Trailzem, tak me pekne nastvou 😅😅

95newmommy2020
27. pro 2020

@dyechampion Jako jo je božsky skladnej a zároveň s nim vůbec nikdy nikde neprekazim. Což se v Praze hodi, ale je tak na jednu zimu 😁 neumím si ho představit za rok

ninolleta
2. led 2021

Cybex priam je takovej tužší a má dost otevřené sportovní sezení, Stokke je zase dost robustní a těžký, přijde mi nejlepší Fox, je lehounky, krásně ovladatelný a má super koš. Vystřídala jsem deset kočárků a tento byl nej.

dyechampion
autor
2. led 2021

@ninolleta Fox jsme meli na netu dlouho vyhlednuty, ale zarazilo nas jak je korbicka relativne nizko a sportak se mi po slozeni prestal libit :( brali bychom stokke jedine kdyby ho jeste vyrabeli (a doplnky se horko tezko shaneji, teda jako v bazaru jsou, ale ne vzdy v ok stavu :/) uvidime co bude cybex zac, sportak se mi zda taky takovej otevrenej..no treba u nas taky vystridame hory kocarku :D (a toho se teda desim :D))