Kočárek Tako Warrior, Tako Captiva nebo V-travel?

petrusnp
31. črc 2011

Ahoj holky, prosím o radu, včera jsme se byli podívat na kočárky, i když na výběr máme ještě čas. Byli jsme v Opatovicích na Labem a doporučili nám tyto 3 typy kočárku Kočárek Tako warrior, tako captiva nebo V-travel, líbíli se nám všechny, ale přece jenom dám více na recenze a rady od Vás. Prodavač může doporučit vždy něco jiného, mým favoritem byl zatím X-lander. Díky za rady a příspěvky

monapink
31. črc 2011

@petrusnp
Kočárek Tako warrior mame a dnes bych vybrala jiny,je spatny pristup ke kosi,u hluboke korby ne,ale u sportovni verze tam nic nedas,take je docela dost tezky,zalezi kde s nim budes jezdit.Pri skladani do auta se nejenom nadres,ale i zabere hodne mista!Musis ho rozlozit a pak zase slozit..V-travel ma kamaradka je s nim docela spokojena,ale ona je nenarocna a myslim,ze pristup ke kosiku pod kocarkem ma take spatny..ten treti neznam..
Kdybych mela dnes vybirat,uz bych nesla do trojkombinace,koupila bych si samostatny hluboky,s moznosti pripevnit na konstrukci i vajicko a sportak bych vybrala,dle mych naroku a pozadavku az za pul roku 😉 Pri trojkombinaci se Ti bud nebude libit,ci nejak vyhovovat bud hluboka nebo sportovni verze..Tot muj nazor..Preju dobrou volbu pri nakupu,ono clovek zjisti az pri provozu,co chce a potrebuje 🙂

mipesa1
31. črc 2011

Všecký typy jsou trojkombinace-jak Warrior,Captiva tak V-travel.
Záleží kolik do kočárku chete investovat.Kočárek Warrior dnes už má košík vyřešení...má tam zip takže je krásná přístupnost do košíku.Korbičky mají prostorné a polohovatelné. 🙂To je super
Určitě bych volila z vlastný zkušenosti buď Warrior nebo Captivu.Captiva je teď novinka a je nádherný.
Nejsou těžké,konstukce jsou odlehčené a snadno se nasadí jak korba,sporťák tak autosedačka a mají hodně funkcí a je vybavený.Kočárek X-lander je o něco drahší .Polohování zad u sporťáku mají na tkaničku,tak se špatně polohuje,kor když v něm sedí dítě,nejde otáčet po směru a proti směru.
Ale záleží na Vás co od kočárku očekávate.Jinak asi ideální kočárek neexistuje.U každého ti mouchy najdete.
Časem jsi stejně každá maminka koupí golfáče na cestování,kvůli lehkosti a skladnosti.
Ale Warrior je super,spokojenost.
🙂 Také přeji dobrý výběr.

elviie
1. srp 2011

Máme V - travel a jsem s ním spokojená. 😵 Sestra má X-lander a má lepší skládání sporťáku, složí sporťák celý najednou, my musíme u sporťáku složit podvozek a zvlášť nástavbu. Ale my zase můžeme přehodit nástavbu po nebo proti směru jízdy, což se mi zdá fajn. Jinak jiný větší rozdíl nevidím. 🙂

anieanne
1. srp 2011

V podstatě souhlasím s příspěvkem nade mnou - chtěla jsem X-Lander, ale kvůli velikosti korbičky a tomu, že je malý podzimní, jsem od něk upustila a mám V-Travel. Jezdí se s ním super, nevýhodu vidím ve skládání - skládá se krásně jednoduše, ale musí být na dva kusy a tím zabere víc místa.. A co je mínus je horší přístup do košíku u sporťáku, když je otočený po směru jízdy. Ale to je taky o zvyku.

kubinkov
1. srp 2011

@petrusnp Jen musím podotknout, že ani jeden z těchto kočárků v žádném případě není lehký. 16 kg je fakt dost. 😝
Osobně bych do žádného z nich nešla, ten X-lander je asi nejlepší volba. Špatný přístup do košíku u sportovních nástaveb je velký handicap už proto, že se sporťákem se proti hluboké korbě jezdí dlouho a zip to opravdu neřeší. A jsou i lehčí a praktičtější kočárky za podobnou cenu. 🙂

lumixii
6. srp 2011

Měla jsem mraky kočárků, 😀 a jak už zde bylo psáno, také bych už do trojkombinace nešla s tím, že budu používat všechny její části. Rozhodovala jsem se mezi Tako Warrior a Camarelo Q12, nakonec jsem si koupila Camarelo, hluboká korbička docela dobrá - prostorná, polohovací zádička, přístup do košíku super!! Za to sporťák něco šíleného. Kočárek měl 15 - 16kg. (a to měl být údajně oddlehčený). Nakonec po půl roce jsem kočárek prodala a koupila jen sporťák a to X lander. Musím říci, že pro mě super volba. Lehoučký, skladný, a hlavně prostorný!! Malej se v něm i teď ve 2 letech v pohodě vyspí, když je to nutné. A to není zrovna žádný drobek. má 99cm 😀 Ale zase X lander má malou korbičku.
Dříve u mě bylo prioritou u kočárku: přední kolečka s aretací, nafukovací kolečka, větší kolečka (né zrovna kolečka golfová, protože bydlíme na vesnici) prostorná korbička, u sportáku s možností otočení sedačky po i proti směru jízdy.
Dnes bych už měla priority jiné: korbičku takovou aby se mi tam vešlo mimi do 4 - 5 měsíce, to by mi bohatě stačilo. Protože od páteho měsíce už moje obě děti byli natolik zvýdavé, že jen ležet na rovném stejně nechtěli,
A důležitý by pro mě bylo řeišt sporťák, protože v něm mimi stráví určitě více času než v hluboké korbičce.
Ale každé dítě je jiné, a nároky rodičů zrovna tak.
Záleží na každém co od kočárku očekává atd.

Přeji šťastnou volbu u výběru kočárků, fakt to není jednoduché 😉

jennyska
3. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Tako a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 😉

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-tako , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂 Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den!