Kočárek TFK. Máte zkušenosti?

balsiger
2. črc 2007

ahoj holky, zaujal me kocarek TFK, je to nemecka vyroba, vic o tom nevim...

ma nekdo zkusenosti? 🙂

zuzinka6
5. říj 2016

@hankaros děkuju za recenzi, teď ještě uvažuju nad twistem, že nemusim měnit kola, jen zaaretovat, ale má menší kola.. Jde mi o to, jestli to v pohodě projede přes pole, bydlíme na vsi, tak i do lesa. Běhat jsem chodila taky a bruslit na okruh na asfalt, proto chci i ruční brzdu. Je dost odpruženej? Nedrcá? Měli jste i hlubokou korbu? Já mam 180cm a MM 2m, takže chceme co nejvyšší😀

jirikova
5. říj 2016

@donnald já bych si je možná vzala, půjdou i na nové verze Joggster Twist 2016?

ranysek
6. říj 2016

@mialuuu a fotečka by nebyla, prosím? hlavně mě zajímá na jakých místech ho máte uchycený. A jak sedí na té podnožce. Moc děkuji.

hankaros
24. říj 2016

@zuzinka6 Odpruzeni neni idealni, pro male miminko jsme benbat zabku na zafixovani hlavicky. Ale jen do 3 mesicu a v hluboke korbe. S velkym kolem projede cokoliv, ale proste to drnca. Projeli jsme jak polnacky, tak lesni cesty. S twistem mam taky zkusenost v lese a drnca to uplne stejne. Sportak ma tu operku uchycenou jen suchacem k podvozku, takze nerovnosti jen pohoupou. Hlubokou korbu mame, mala z ni ale v 5 mesicich vyrostla, mame malou zirafu. Vyskove jsme s manzelem stejne jako vy a z tohoto hlediska fakt vyhovuje. S tim odpruzenim je to ale prekerka, jine kocary co maji lepsi, nemaji ostatni vyhody. Zalezi co je pro vas priorita.

zuzinka6
24. říj 2016

@hankaros diky, vyzkousim v obchode

katrinaelizabeth
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ewinka64
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ewinka64
29. lis 2016

Holky, dilema - tfk nebo summitx3 ? kdo jste třeba měli oba dva ? dííky předem 🙂

jachymekt
29. lis 2016

Ahoj. Máme joggster twist -super od hluboké korby až po sportovní sedačku
Na léto jsem pořídili TFK buggster Sair naprostá spokojenost -Neměnila bych 🙂

jachymekt
29. lis 2016

PS u summit X3 vadilo mi že z stává sport a autosedačka se přicvakne

ewinka64
29. lis 2016

@jachymekt ju ještě jsem dneska zjistila že se skládá sedákem ven ... :/ , takže asi zůstanu u tfk

jachymekt
29. lis 2016

Kočárek je opravdu prostorný Používáme na procházku do přírody a na zimu malý je hezky schovaný A golfky taky doporučujeme jsou super 1 a půl na dovolené a mrňousek se krásně vyspal já všude projela-restaurace a obchody.
Tak hezké procházky a klidné Vánoce

ewinka64
29. lis 2016

@jachymekt moc díky🙂 , a děkuji i za bezva fotky🙂

babanci
30. lis 2016

Jsou to kvalitní kočárky, oni Němci jsou akurátní. A i jsou hezké, vídám je u nás hodně jezdit.

jachymekt
2. pro 2016

Ano jsou super ale hlavně jsou LEHKÉ A SKLADNÉ to oceňuji při skládání do auta.
Hezký den

ewinka64
2. pro 2016

@jachymekt a jaký máš přesně typ prosím ? děkuji 🙂)

jachymekt
2. pro 2016

Hlubokou a sport TFK Joggster Twist Používaný na procházky je velký prostorný Malý je i ve 2 letech zachumlaný A na jaře jsmě pořídili TFK BUGGSTER Sair naprostá spokojenost lehoučký používám i do nákupního centra projede i uličky mezi zbožím A 🙂jeli jsme i vlakem v kupéčku v pohodě.

pataja
9. kvě 2017

Ahoj, máte prosím některá zkušenost s TFK jogger aventure? Děkuji 🙂

jachymekt
19. kvě 2017

Ahoj, je to stejný typ jen novinka2017
Asi je trošku užší a nenašla jsem síťku zabudovanou v boudičce . má jiný materiál jinak stejný ale jiný než twist
To je jako typ sport je stejný jen pevné předění kolečko
Doporučuji prohlídku v obchodě
😉

jachymekt
19. kvě 2017

PS. Sportovní verzi TFK Joggster Twist budeme prodávat jen vyřídím servisní prohlídku 🙂

pataja
19. kvě 2017

@jachymekt

díky v obchodě se nám právě moc líbil. A můžeš prosím doporučit hlubokou korbu, jestli QUICK fix nebo Multi -X.
Díky

jachymekt
19. kvě 2017

Záleží na vás já upřednostňuji Quick
Malý je na konci listopadu a vešel se krásně
Na cesty k lékaři a nákupy jsem měla jiný kočárek s polohovací autosedačkou

klican
18. říj 2017

Neprodava nekdo Multi X korbu a buddy seat??? Prosim..

mialuuu
18. říj 2017

Já mám k prodeji quick fix 🙄

klican
14. pro 2017

@mialuuu je, nejak jsem si nevsimla reakce. Tu jsem mela prave taky, ale ze cekame druhe ditko, tak jsem se ji rozhodla vymenit. Tenkrat me nenapadlo si kupovat tu drazsi korbu :D A taky aby sla pouzit se seatem 🙂

mialuuu
14. pro 2017

@klican seatem myslíš jako board pro starší dite?

klican
14. pro 2017

ne ne, tu pridavnou sedacku do kosiku
@mialuuu

mialuuu
14. pro 2017

@klican jo aha. Tak já měla jen borad u kočárku a využili jsme ho jen parkrat. První prcek proste tapal.

klican
14. pro 2017

@mialuuu to ten muj taky, ale pak bych se nikam nedostala a obcas mi jeste venku usne kdyz se utavi. Az mrne pujde do nositka, tak muze jeste taky do korby po uprave na sportak. Ma nosnost 15kg a to on jeste zdaleka nema 😂

evikbar1
10. dub 2018

Obnovuji diskuzi TFK joggster X4
Je tu někdo, kdo má tento kocarek a má s nim problémy? Kolečka nezvládají prakticky ani rovny terén, drkotaji, otáčí se ze strany na stranu nebo se otáčejí kolem své osy. Máme přídavné přední kolečko, které se nedá používat, protože táhne k jedné straně a nedá se to upravit. Při reklamaci nám řekli, že je to špatnou údržbou!!! A to byl používán půl roku. Prosím o vaše zkušenosti. Ja si myslim, ze tyhle problémy má většina, která se rozhodla pro x4, oni ji celkem brzo přestali vyrábět a dělají trojkolky, které si lide chválí, Ale u te čtyřkolky se stala asi chyba