Kočárek Thule Urban glide II. Máte black on black?

pepinav
22. led 2020

Ahoj, prosim majitelky varianty Black on Black,jake mate zkusenosti s cernou konstrukci?Opravdu se pouzivanim neposkrabe?Nemate tip,kde je v Praze k videni?Vsude maji jine barevne varianty a uz mi dochazi napady,kam jeste volat 🤔 Kdyby nekdo mel realne fotky po case pouzivani,byla bych vdecna 😊

zajule
22. led 2020

@pepinav my ho máme pouze krátce, takže poškrabání nemůžu hodnotit. A k vidění je na prodejně Malviku 😊

pepinav
autor
23. led 2020

@zajule A ses s nim spokojena?Ja puvodne chtela aedou variantu,ale ta cerna..no je proste lepsi 😁

zavodnice
23. led 2020

Mám černou variantu. Bohužel se poškrábe, ale vypadá o parník lip než ta šedivá. Příplatku určitě nelituju.
K vidění je podle mě na Spořilově https://www.obchodth.cz/

zajule
23. led 2020

@pepinav Jsem a moc, kočárek se dá ovládat jednou rukou jak je lehounký, hlavně je to prostě černá no, přijde mi i trochu elegantní, šedá právě tolik ne. 😂 Rozhodně nelituji, že jsme ho pořídili 👌🏼

pepinav
autor
23. led 2020

@zavodnice poskrabe se na "sedy" kov?Ja tak mela prvni kocar a pak je to hruza 😑 V prodejne mi prave tvrdili,ze se to vubec neposkrabe,ze to je specialni slitina kovu 🤨

zavodnice
24. led 2020

Nepoškrábalo se to až na podklad, ale zblízka to vidět je. Je to právě v místě, jak se dávají ty držáky na korbu/madlo. Není to nic fatálního, ale nebudu kecat, jak je to super. Jinde si myslím výrazné rýhy nejsou, to bych se musela podívat.

pepinav
autor
3. únor 2020

@zavodnice Tak v Malvikovi uz kocarek nemaji k videni a jinde nemaji zas otevreno v nedeli,kdy se tam jedine muzeme dostat.Kdybych Vas mohla poprosit a mela byste chvilku,vyblejskla byste mi tu konstrukci,jak vypada to poskrabani a celkove realne kocarek?Diky moc 😊

zavodnice
3. únor 2020

@pepinav Jj, pokusím se.

speku
3. únor 2020

@pepinav snazila jsem se to vyfotit, ale ono to skoro neni videt😁 jak jsem ti uz psala, hodil mi na to chlap kolo, pri beznem pouzivani je to ok ... Muzu rict, ze osobne jsem jeste nelitovala ani jediny okamzik...

pepinav
autor
3. únor 2020

@speku Super,diky.Tak jestli tohle je od kola,tak to je dobry 😁 Ja u staryho kocaru,kterej pujde prave z domu,mam strikanou cernou konstrukci,ale tam je videt vse..Tak pujdu u thule do blacku 👍

speku
4. únor 2020

@pepinav ne fakt se toho neboj, bezne to nemas jak poskrabat... Jen fakt hrubou silou😁 budes ten kocar milovat😍navic je krasnej...elegantni, projede vsechno, jen jak jsem psala, na zacatku je hodne tvrdej, jak je novej, ale cca mesic a kocar je ok... Na behani se mi ani nehne, az je mala nevrla, bo ma drncani rada🙂

zavodnice
5. únor 2020

Tady jsou fotky ode mě. Úplně jsem zapomněla zmínit, tak trpí vidlice předního kola. Takhle vypadá po jízdě terénem. Ale já kočár fakt nešetřím.

teguezka
12. kvě 2020

Měla bych OT dotaz na ty, co už kočárek mají. Měnili jsme teď korbu za sportovní variantu a nějak se mi nezdá jak nedoléhá boudička. Už si nepamatuju, jak to vypadalo než jsme sporťák sundali a tak nevím, jestli jsme něco nepřidělali špatně (instruktážní video úplně neodpovídá, máme např více šroubků) . Máte také takové mezery?

zavodnice
12. kvě 2020

Po stranách tam ta škvira je, zeshora ji tam nemam. Je to tam pod tou tyčí připevněno ještě patentkami, tak na to mrkni.

teguezka
13. kvě 2020

@zavodnice Děkuju. Patenty mám zacvaklé ale jsou jen po stranách. Uprostřed mi to dělá tu mezeru a myslím, že by tudy při dešti i teklo. Budu si tam asi muset něco vymyslet

zavodnice
13. kvě 2020

@teguezka Ještě jednou jsem koukla na tu poslední fotku a když tam strčím prst, vlastně to mám podobně. Možná ti to odstává víc, jak tam máš úchytky na ten stoleček. Já tam mám držák na flašku s jednou tou pacičkou. Při dešti bych toto moc neřešila, když bude pršet hodně, stejně to bude chtít pláštěnku.

speku
13. kvě 2020

@teguezka ahoj ja menila hlubokou za sportak zrovna vcera- na bocich tu skviru mam taky ale na hore ne.. je tam suchy zip po celem obvodu.... Zkusim to zitra vyfotit... A dotaz- ten organizer je jaky??? Ten co je na chariotta? Nemas prosim odkaz☺️?

teguezka
14. kvě 2020

@speku Děkuju. Sucháč mám, ale škvíra je nad ním. Zkusím to nějak lépe vypnout, když vy to tam nemáte. Organizér je stejný jako na chariot https://www.obchodth.cz/6009-drzak-thule-consol...