Kočárek Tudore - máte zkušenosti?

ilonar
23. únor 2017

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s tímto kočárkem?

mirecka36
25. říj 2017

@supuntiiiik víš teda jak to promazat pod tím krytem? U nás stejn problém... TeĎ teda víc nosíme, ale za pár měsíců nastoupí do práce sporták asi.

kaca_27
30. říj 2017

Tak i my objednávali v Praze na veletrhu a jsem tedy zvědavá.. Ozkoušela už jsem mnoho kočárků a v poměru cena/kvalita pro nás kočárky Tudore jednoznačně zvítězily. Snadná manipulace, fajn materiály a jako bonus velice přístupný a milý personál. Bez jakéhokoliv příplatku máme nový podvozek Forester s novou verzí korbičky ovšem ve staré barvě Denim, změnu přebalovací i spodní tašky a barvy držadla. Vyšli nám navíc vstříc i s přednostním vyřízením aby se vše zvládlo do TP. Tak snad obstojí i v dlouhosobější praxi 🙂

morcina
30. lis 2017

Ahoj,máme kočárek Tudore Trapper Olive se zlatou konstrukcí,použiváme ho asi 3 měsíce a po 2 měsicích začal vrzat. Což mě hodně štvalo,že za takovou chvíli začal vrzat! Sestra má kočárek Jané,pdvozeno už 4 dítě a vůbec jí nevrže. Takže,poměr cena-kvalita,mi moc neodpovídá. Konstrukci,jsme reklamovali,dostali jsme náhradní asi na cca 14 dní a závada nebyla nalezena. Konstrukci rozebrali a znovu složili. Teď po každé procházce mažeme,což mě taky štve! Jen doufám,že vydrží nevrzat až do sporťáku. Pomalu přestávám véřit tomu,že bysme v něm,měli vozit další díťe 😕 Takže,jsem dost skeptická k Tudoru

adela011
12. pro 2017

Já jsem měla na první dítě Gesslein, byl o hodně dražší a to byla hrůza jak se rozviklal a skřípal, všechno se tam povolilo. Teď mám Tudore Trapper a jsem s ním maximálně spokojená. Do přírody i ve městě na kostkách si jen pluje. 🙂 Akorát je pravda, že jsme ho museli na začátku taky promazat. Prý ho ve výrobě nepromazávají, aby se neušpinily potahy v kartonech při přepravě, Byli jsme na to upozorněni, když jsme ho kupovali. Všude ho doporučuji. 🙂

mellorrn
3. kvě 2018

Ja mam tedy naprosto strasnou zkusenost! S kocarkem Tudor Trapper jezdim 7 mesicu, doted jsem byla, vyjma nekolika kosmetickych vad, spokojena. ALE!! Posledni mesic se mi stavalo, ze jsem jela a najednou jsem mela pocit, ze v ruce nic nemam. Dnes jsem zjistila pricinu- PODVOZEK SE SKLADA ZA JIZDY!! Vse jsem sla okamzite resit do Baby centra s tim, ze chci okamzite vratit penize a nebo najit jinou schudnou cestu, ale ze se bojim mit tento kocarek! A bylo mi odpovezeno, ze nemam dukaz a je to tedy tvrzeni proti tvrzeni!! Majitel, pan Kolovratnik, mi nabidl vymenu podvozku, ale kde mam jistotu, ze se to nestane znovu??
Ve chvili, kdy se to stalo jsem intuitivne trhla rukama nahoru, cimz se to spravilo, ale kdyby clovek nezareagoval v cas, tak mu miminko vypadne na zem!! Baby centrum a ani kocarek silne nedoporucuji!! Kdyz ptacka lapaji, krasne mu zpivaji, ale kdyz dojde na problem, odmitaji vec resit!!!

mildice
16. črc 2018

Mam Tudora 6 mesicu a jsem s nim moc spokojena, hezky lehce jezdi a zataci. Predni kolecka se daji zaaretovat, jezdi se pak lepe po trave a snehu.Je pekne odpruzeny, zvladne i horsi tereny bez problemu. Kolecka jsou gelova, zatim jsem mazala jednoy. Na boudicce je odepinaci 1 dil, kterym se da v lete vetrat. Ma take ksiltik, kterym se da pristinit. Ten se da i schovat. Korbicka ma moznost polohovani. Kocarek ma 2 tasky, ta z drzadla se da vzit na popruh pres rameno. Vnitrek kocarku je sundavaci a pratelny. Velkou vyhodou je, ze hluboka korbicka, sportak i autosedacka pasuji na jedny kolecka. Sedacka ma strisku proti slunci a vlozku pro mensi deti. Sportak zatim vyzkouseny nemam, ale vybirala jsem i podle nej, protoze jine hezke hluboke kocarky meli osklivej sportak :lol: Manzel je nadsenej z drzaku na napoj/pivo. Vozim ho vsude s sebou stejne jako sitku a plastenku. Autobusem jsem s nim nejela, ale schod na chodniku zvlada bravurne. Urcite patri mezi prostornejsi kocarky, az mi z nej malej vyroste, tesim se na sportak, podle prodejce ma vymazlenou operku nohou. Kupovala jsem v Babycentru v Pardubicich, vsechno mi ochotne predvedli, nabidku maji sirokou, ze jsem si nemohla vybrat a stale pribyvaji novi Tudori. Posledni rada vypada fakt luxusne. Za me 1*

vevru
6. srp 2018

Ahoj, za mě tudor trapper už ne. Musím říct, že má i nějaké plusy, jako hluboká ,korba, lehký podvozek, silikonová kola, které nelze propíchnout. Ale jeho podvozek je rozvrzaný, člověk musí neustále stříkat silikonovým sprejem u nás už je to v takové míře, že to děláme co dva dny. Hluboká korbička je krásně velká, plastovou zádovou opěrku ale moc nechápu, ta se dost nepovedla podle mě. Sportovní korbička má dost nešťastné to polohování zad, které často nedrží a také popruhy. Vím, že teď mají i nové řady, tak třeba ten kočárek trošku vylepšili, to už nevím, každopádně mě dost zklamal.

mildice
6. srp 2018

Kocarek vylepsuji stale, ja mazala kola za 7 mesicu 1x a to uz jsem je 3x osprchovalala hadici a porad pohoda🙂 To neni operka zad na sezeni, ale muzes miminku prizvednout pod hlavickou kvuli ublinkavani. S podvozkem jsem problemy nemela, je bezva, ze pasuje na sedacku i sportak a rozhodne ho nesetrim. Do sportaku teprve rostem, ale ma vychytanou nozni operku.

vevru
8. srp 2018

@mildice ja vim,ze neni na sezeni,ale i tak se to dost prohybalo,kdyz na tom dcera lezela.Bud rada,ze mas nevrzajici podvozek.Na to vrzani si tu stezuje moc lidi.Ted to s nimi zrovna resim jako reklamaci,pry to budou konzultovat is vyrobou,takze to asi neni ojedinele.

evusacek
29. srp 2018

Dotaz u sportovni verze kocarku tudore trapper kdyz dam do uplneho lehu po smeru jizdy, zda se me ze ma prcek hlavicku niz nez nozky, je to dle me cele takove naklonene.. je to jen zdani nebo nekdo mate taky?

vevru
30. srp 2018

@evusacek ahoj,zkousela jsem a neprijde mi,ze by ta hlavicka byla níž.Jestli nemas nejaky nepovedeny kus te sportovni boudicky.

evusacek
31. srp 2018

@vevru dekuji napsala jsem IP

vevru
9. zář 2018

@evusacek Ahojky,tak dnes jsme meli hodne naplnenou prebalovaci tasku a kocarek byl opravdu sikmo,jak jsi psala.Dcera mela hlavu opravdu nize.

evusacek
9. zář 2018

@vevru ja se na to byla zeptat v prodejne a bylo me receno ze vada to neni, ze jak vozim maleho proti smeru tak ze je to teziste nekde jinde, a bleble bke, tak ze vozit v te prvni poloze( polozvednute)

mildice
12. zář 2018

To mate tezke, na kazdem kocarku najdete neco, co vam uplne nebude sedet a zase nekomu jinemu to bude vyhovovat. Tudorky vyrabi specielne pro Babycentrum takze, kdyz je na neco upozornite, do dalsi serie to odladi, protoze jim na zakaznicich zalezi. Je to pekny a kvalitni kocarek. Mohu porovnat, mam 3🙂 Jeden retro jsem si zrekonstruovala a babicka mi koupila Inglesinu, protoze hodne cestuju mezi 2 bydlisti. A to byste teprve videli, co je vrzajici podvozek🙂 Sportak vyzkouseny stale jeste nemam, ale to otaceni po smeru a proti smeru je podle me sikovny. Nevim, jak moc se vyuzije poloha v leze, me ten muj raubir uz lezet nechce ani v hlubokym. Taky je fajn, ze se operka nohou da preklopit a ditko, kdyz uz ma moc dlouhy nozky, je ma ji jen podlozene. A dost me bavi, ze se da sedacka do auta jednoduse soupnout na podvozek. Mam taky 2 a ta druha je jednak o dost tezsi a jednak nema kola🙂

pidalka12
13. zář 2018

Jak jste dopadla a Jak se problém s kočárkem vyřešil?

vevru
13. zář 2018

Tak me dnes prisel vyreklamovany podvozek.Namontovali mi tam navic jednu tyc pod spodni kos.Jela jsem jen vybrat,cca 20min. trasa a zase zacal sem tam vrzat.🙂 Uz rezignuju.🙂 Ale aspon zatim nepraska v tom madle po celkovém servise.

theathea
20. kvě 2019

Kočárek máme od února 2019 a je už podruhé v reklamaci .
Konstrukce velmi hlasitě vrže i po odborném servisu přímo u prodávajícího .
Reklamace nám byla zamitnuta.
V tuto chvíli řeší právník .

lulucinak
21. led 2020

❗❗❗NEBEZPEČNÝ KOČÁR TUDORE TRAPPER❗❗❗

V říjnu 2019 se nám z ničeho nic na procházce začal v zámcích kočárek skládat, kočár se najednou zhoupl v ruce, ale naštěstí se včas zareagovalo a madlo se instinktivně nahodilo nahoru a zámky se zacvakly! Mysleli jsme si nejdříve, že se zámky kočárku špatně zacvakly při rozkládání, tak jsme si od té doby na to dávali pozor.

ALE!!! V prosinci se nám to stalo znovu a ne jednou!!! Kočárek jsme dali na reklamaci, reklamaci uznali a zámky vyměnili.
Navíc kočár jsme do podzimu skoro nevyužívali, protože dcera byla blinkací a dusila se, takže byla převážně v nosítku a začali jsme s kočárem více jezdit až na podzim.

Ani ne po 14dnech od vyřízení reklamace se nám to na procházce stalo ZNOVU, procházka trvala cca 1,5h a za tu dobu se 6x uvolnily zámky a kočárek se začal OPĚT SÁM SKLÁDAT. Naštěstí jsme úplnému složení kočáru stihli zabránit a přidržet ho než se zámky zpátky zacvakly! Upozorňuji, že červená kontrolní pojistka byla (VŽDYCKY) zajištěná, ale zámky podvozku ne!
Volali jsme do servisu, kde nám majitel pan Kolovratník sdělil, že se s tím teda ještě nesetkal a že určitě nemáme zámky promazané (14dní po servisu a výměně zámků) ať je prostříkneme a bude to v pořádku. OMYL!!!

Skládání zámků se vystupňovalo až tak, že se mi minulý týden ve čtvrtek, na procházce s kamarádkou, složil KOMPLETNĚ I S DCEROU UVNITŘ!!! Složil se bez jakéhokoli varování a v životě jsem ten kočár neviděla takhle rychle složený!!! (každá maminka asi pochopí, že jsem se málem složila vedle toho kočáru taky)
Šla jsem hned vyndat dceru a naštěstí se jí nic nestalo, jen vyděšeně koukala, co se to děje. Kamarádka mi půjčila svůj kočárek (její dítko už šlape) a šly jsme z velmi krátké procházky domů!

Ještě ten den jsme volali do servisu, kde nám majitel pan Kolovratník řekl, že to není možné, aby se zámky takto povolily, ale že teda druhý den přijede jeho kolega, který si kola odveze na reklamaci a zanechá nám náhradní. Kolega druhý den přijel, řekli jsme mu, jak se to vše stalo a chtěli jsme jako způsob řešení reklamace vrácení peněz, protože už ke kočárku nemáme (logicky) důvěru, kolega odjel se slovy, že se nám příští týden ozvou, jak to vypadá.

Včera 20. 1. 2020 se nám majitel pan Kolovratník ozval a navrhoval dva způsoby řešení reklamace, výměna zámků nebo zamítnutí reklamace, protože se údajně závada neprojevila. Logicky jsme s tímto navrhovaným řešením nesouhlasili a opět požadovali vrácení peněz! Pan Kolovratník zopakoval znovu a znovu navrhované řešení, a že nám peníze prostě nevrátí, protože závada nebyla při testování s 15kg pytlem písku za 20minut testování prokázaná! Když jsme se ho ptali, zda by on sám do takového kočárku s naší zkušeností posadil své dítě, řekl nám, že NEPOSADIL, že by kontaktoval soudního znalce a že hrajeme akorát na city a způsob řešení reklamace nám už sdělil a je v našich právech se obrátit na soudního znalce.

Takže za nás tento kočárek už NIKDY a absolutně ho NEDOPORUČUJEME!!!

jani1985
21. led 2020

Kočárek Tudore Trapper je opravdu nebezpečný, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Kupovali jsme ho začátkem roku 2017 a začali používat v dubnu 2017. Někdy v červnu nebo červenci se mi na procházce poprvé stalo, že se kočár sám začal skládat. Tlačila jsem tehdy kočárek do kopečka po hladké asfaltce a najednou se kočár zhoupl, měla jsem pocit, jako bych v rukou nic nedržela. Samozřejmě mě nenapadlo, že je problém v kočárku, ale myslela jsem si, že jsem vjela do nějakého dolíku. Nic, žádná díra. Na zážitek jsem zapomněla. Ale po krátké době k tomu došlo znovu. Tentokrát vezla kočárek moje mamka, jela po kamenné dlažbě, když z ničeho nic začala křičet, že padá kočár. Rychle jsem sáhla po madle a kočárek nasadila. O pár dní později jsem jela s kočárkem z nákupu, opět po hladkém chodníku a tentokrát jsem kočárek tlačila bokem, abych dceři dělala ze strany stín, takže jsem to konečně jsem viděla. Kočárek se znovu začal sám od sebe skládat k zemi a já viděla proč. Zobáčky zámků se samy otevřely!!! To byla poslední kapka. Začali jsme okamžitě řešit reklamaci a požadovali vrácení peněz. Na prodejně nám sice nikdo nevěřil, ale nakonec nám vyšli vstříc a kočárek si od nás vzali zpět výměnou za jiný. Vybrali jsme si úplně jinou značku, se kterou jsme po celou dobu užívání žádný problém neřešili. Natož takového kalibru.

Bylo nám přislíbeno, že podvozek důkladně zkontrolují a dají nám vědět, jestli na příčinu závady přijdou. Už se nám nikdo neozval.

Kočárek Tudore si pořídila i moje kamarádka, která z něj byla nadšená, ale jednoho dne mi volala, aby se mě zeptala na důvod, proč jsme ho vraceli, jestli se nám náhodou během jízdy sám neskládal. Závadu jsem potvrdila. Také ho šla reklamovat, ale tentokrát už nepochodila. Ba co víc, na prodejně jí tvrdili, že si na tuto závadu ještě nikdo nestěžoval! Opravdu? Skutečně byla první maminka, které se toto stalo?

Je opravdu zarážející, že se prodejce a vlastně konstruktér kočárku k věci staví tak, že každému reklamujícímu říká, že je první, kdo si na samovolné skládání podvozku stěžuje.

Ještě dodávám, že nám i mé kamarádce bylo ze strany prodejce řečeno, že jsme kočárek zřejmě špatně zajistili, když jsme ho vyndali z auta. Toto zásadně odmítám. Navíc kamarádka auto nevlastní vůbec, takže skládání a rozkládání podvozku vlastně vůbec nepoužívala.

Do této doby jsme značku Tudore nikde neočerňovali, ale když vidím, že je takových případů víc, nemůžu být zticha. Kočárek je evidentně nebezpečný. Tady přece nejde o žádné kosmetické vady, jde o zdraví a životy dětí! Proto před nákupem kočárku Tudore důrazně varuji. Nevěřím už ani jiným značkám, které používají stejný systém skládání. Věřte, že designová stránka kočárku je ta poslední věc, která by vás měla zajímat.