Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

matilko
19. črc 2011

ahoj, prosím o referencie na X Lander XV, díky

jajilb
24. črc 2011

Ahoj, aj my mame x-lander XA, vo farbe rocky. Používali sme ho kratko, a boli sme veru spokojny, nič sa nam neotrhlo ani neodlepilo a všetko sedelo tam kde malo. No moja mila svokra bola opačneho nazoru, a jedneho dna dobehla aj s inym kočikom (podla nej lepšim) 🙂 tak mame teraz tohoto oranžovo šedeho tatoša na predaj. Ak by mal niekto zaujem dohodneme sa cez IP 😎

kacka27
25. črc 2011

Caute kocky 🙂 ak mate niektora zaujem,predavam XA Energy 2010 strasne malo pouzivany,blizsie info IP

gilmorka
28. črc 2011

Ahojte . Aku mi odporucite plastenku do dazda na XA 2010 aby prekryla aj odzipsovanu budicku,nejaku XL 🙂

kacka27
31. črc 2011

@gilmorka Ahoj tak pokial chces mat plastenku,nebudes musiet mat odzipsovanu budicku 🙂 Alebo koli nejakemu specialnemu dovodu to tak chces nosit?

gilmorka
31. črc 2011

@kacka27 ahoj. malemu tak menej prsi dnu, ked prsi zosikma. Je viac chraneny. Zaujimalo by ma, ci original X landerova plastenka pokryje aj odzipsovanu budicku.

karmenta
1. srp 2011

prosím, jak se liší xa od xq? mám ted vybraný xq. díky.

mmiirrkkaa
1. srp 2011

Podle toho, co jsem vyčetla v katalgu, tak u xQ mají navíc uvedeno, že sportovní sedačka lze nasadit po i proti směru jízdy. A xq je o 2 kg lehčí 🙂

kacka27
1. srp 2011

@gilmorka tak to myslim,ze pokryje 🙂 mozem to vyskusat zajtra.Ale podla mna ano,lebo ta strieska ide tak do dola 🙂

gilmorka
1. srp 2011

@kacka27 a ty mas original od vyrobcu X landeru alebo aku? Videla som aj neoriginal,pisali ze XL velkost, alebo je este nejaka ina neoriginal? Dakujem 🙂

neu.sona
4. srp 2011

Holky nevíte prosím, jestli jde na x-lander XA nebo X3 nasadit korba od maxi cosi? Když tam jde autosedačka od maxi cosi, tak doufám, že ano.
Děkuji za odpověď. 🙂

amymol
4. srp 2011

Holky, máte v kočárku X lander originální fusak? Já právě nevím, jak se rozhodnout, asi by se mi víc líbil Emitex 3v1, který je určitě multifunkčnější,. Originální tam zase bude vypadat lépe...Poraďte. Mimi se narodí v prosinci,díky

ciernavila
4. srp 2011

Ahojte, prosim potrebujem radu. Idem reklamovat svoj hlboky kocik Dorjan a pocas reklamacie mi v obchode ponukli ze mi pozicaju na vymenu jedine sportak buď X-Landera Xt, nebo Casualplay S6. Neviete, idu oba do uplneho lahu? Mozem tam dat 4 mesacneho syna ktory este nesedi? Lebo nahradny hlboky kocik iny nemam. Dakujem.

vicky007
4. srp 2011

@amymol mám emitex a jsem spokojená. Origoš x-lander mi přijde zbytečný, hlavně mi přijde menší 🙂 A stejně budeš mít kočárek "zavřený" tím nánožníkem k hluboké korbě, takže v čem mimčo leží stejnak není vidět 🙂

amymol
4. srp 2011

@vicky007 A vejde se do hluboké korbičky v pohodě? To je vlastně pravda, že nebude vidět 😀

nikitkad
4. srp 2011

ahojte aj ja predavam kocik ked mate zaujem pozrite sa!

vicky007
4. srp 2011

@amymol no tak zkrácená vezre určitě, to prodloužení jsem pak využila až ve sporťáku 🙂 až když Bára povyrostla

matilko
8. srp 2011

používate niekto stupátko pre staršie dítko? mám xq 2009 a hodilo by sa mi na zimu, aby sme nejak rozumne došli do škôlky...

kmnigvil
9. srp 2011

Ahojte! Predávam kočík X-lander XT-3 kombináciu s kompletným príslušenstvom. Ak máte niekto záujem pozrite si moje inzeráty.

matenka
9. srp 2011

@matilko ahoj, ja mám doma stupátko pre dieťa, mám univerzálne, používala som ho k xlanderu xa, je to aj na státie a na sedenie, bola som s ním maximálne spokojná, teraz uvažujem, že ho predám, takže ak by ste mali záujem, napíšte mi do ip, pošlem foto, bol kupovaný minulý rok a je ako nový

brisilda
9. srp 2011

dievcata zvazujem kupu kocika casualplay a x lander no odradza ma stabilita kocika ☹ mam doma 8 rocneho syna a ten velmi rad kocikuje maleho no obavam sa , ze ak bude ist dole z obrubnika tak mi maleho prekoti ..... nemate s tym skusenosti ? je x lander trojkolka stabilny?

kmnigvil
13. srp 2011

Vymením môj kočík X-lander XT bordovo-čiernej farby za X-lander XA model 2009 alebo 2010 plus doplatok z mojej strany. Bližšie info v mojich inzerátoch.

ajka006
31. srp 2011

ja by som mala tiež otázočku, je x-lander trojkolka ľahko skladateľný do auta a ako sa chová v náročnom teréne, je vhodný napr. na naše čoraz viac rozbité cesty a chodníky?

terez27
1. zář 2011

prosím poraďte jaký je rozdíl v těchto kočárcích
http://www.kocarkykarlov.cz/rs/kocarky/kombinov...
musíte tam odškrtnout x-lander...je jich 5 druhů a rozdíl nevím
díky

slovnicek
1. zář 2011

@terez27 lisi se v technickych parametrech/moznostech kocarku ... a ve vybave.
Chce si to (po kliknuti na obrazek) nacist a pak vybrat ten kocarek, ktery nejvic splnuje tve pozadavky.
A pak si dat do zdejsiho vyhledavace jednotlive znacky X-landeru (napr. X-lander XA, XT atd.) a nacist si zkusenosti/doporuceni 🙂 ...

terez27
1. zář 2011

@slovnicek díky🙂a ty máš zkušenost s jakým?a jsi spokojená?

slovnicek
1. zář 2011

@terez27 osobni zkusenosti nemam, ale ve sklepe uz ceka ten XA 😵 😉 ... Takze teprve uvidime 🙂 ...
Ohledne X-landru mam jen zprostredkovane zkusenosti od kamaradek (se starsima kolekcema) a vsechny pozitivni. Holky tady na forech me take nejak nevydesily (i kdyz se sem tam nejaky negativni ohlas samozrejme objevi) ...
Ono spis zalezi na tom, kdy cekas miminko, co od kocarku cekas, do jakeho terenu ho chces atp. Toto vsechno jde nacist v tech jednotlivych diskuzich.
Kazdopadne doporucuji mrknout na kocarek osobne nekde v obchode: foto na netu matou (jak vzhled tak barvy 😉 )

terez27
1. zář 2011

@slovnicek kouknu 100 procentně, tenhle velkosklad je ve městě kde pracuju....já x-lander zkoušela u známé a jezdilo se mi s ním výborně...a hlavně když mám velkou možnost volby, tak se nemůžu rozhodnout,takže jsem rozhodnutá pro x-lander, který už jsem si zkusila🙂a radši už nic jiného nezkouším...jen potřebuju vybrat druh...načítat se mi to nechce, takže se zeptám obsluhy v obchodě, to bude asi nejlepší

amymol
1. zář 2011

@terez27 Taky mám, zkušenost zatím žádná, ještě čeká na svou příležitost. Máme XQ. Rozdíl oproti XA je v kolečkách, XA má všechny 4 nafukovací, XQ jen 2 zadní. Ale XQ má zase přehazovací sporťák po a proti směru jízdy, což zase XA nemá.. Takže my jsme vybrali XQ kvůli tomu přehazování, nevím jaké dítko bude a třeba bude nejdřív ve sportáku chtít koukat na maminku a teprve až poté po světě...V obchodě nám říkali, že se víc bere ten XA, asi kvůli kolečkům. Ale nemyslím si, že by ty u XQ byly špatný..Mrkni ke mně do alba, mám ho tam nafocený...

slovnicek
1. zář 2011

@terez27 stejne doporucuju obehnout tech obchodu vic - ja byla ve ctyrech a nakonec jsem dosla k tomu, ze kompetentni byli jen v jednom 😅

@amymol tez jsem resila XQ a XA ... Take mi bylo vyjmenovano hafo pozitiv a negativ obou ...
Nakonec stejne zalezi na tom, co kdo uprednostnuje 😉