Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

ameanda
22. čer 2013

ahojte,
pouzivate niektora skejtik k x-landeru? ak ano, ktory? a skusenosti?
dakujem

mimiveru
29. lis 2013

Kupovala jsem si na jaře Xlander Xmove. Objednali jsme ho přímo z Polska, trojkombinace i s taškou vyšla cca na 16500,- U nás v ČR vedený jako novinka vyšel třeba v Malvíku na 22tis. Asi bych si ho už více nekoupila 😖 co oceňuju, jsou jízdné vlastnosti, s kočárkem se perfektně jezdí a skvěle se ovládá. Korbička je uvnitř krásná, ale malé bude 5 měsíců a jsme tam tip ťop 🙂 klape nám pravé přední..... což už jsem se tady dočetla, že je asi výrobní vada, zatím jsme s tím nic nedělali. Kočárek není odpérovaný, takže malá v něm po narození dost lítala, prostě je to sportovní kočárek s nafukovacími koly, ale třeba do lesa s ním ani nejezděte 😀 Sporťák vyzkoušíme za chvíli, ale přijde mi dost těžký, tak nevím jak to budu tahat. Zdravím všechny příznivce Xlanderu 😵

kluziste
28. kvě 2014

ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenost s autosedačkou x car 2011? Poděděli jsem kočárek po synovci a sedačku dokupovali, moc jsem v tu dobu nezkoumala parametry a teď zjišťuju, že je taková mrňavá... Naše malá má 4 a půl měsíce, přes 7 kg a nožičky už hodně skrčené a cestou pořád tlačí do opěradla sedačky v autě a myslím, že jí to je hodně nepohodlné... Jasně že na větší autosedačku to ještě není, jen mě zajímá, jestli máte podobnou zkušenost? A kdy jste pro malé pořizovali větší?

fnukkacikk
11. pro 2014

Ahojte chcem sa opýtať,autosedacky z x-landeru pasujú na jeden druh adapterov alebo každý rok výroby iny?chcela by som autosedačku na môj kočík x-lander ktorý som kupovala v r 2008,len sa bojím či mi to bude pasovat...chcem objednať cez internet bez skúsania, popripade aký typ autosedacky pasuje na x-lander z r.2008.dakujem

karolakmn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tess83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karolakmn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karolakmn
21. čer 2016

Neplanujete nekdo prodat x run?

lenicka2323
5. zář 2019

Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu dostala jsem X-Lander a chtěla bych si na něj dát jinou korbu jen se nemůžu nikde dopátrat jak zjistím že přesně ta korba padne na konstrukci kterou mám nebo je to nějaké univerzální? Děkuji 😆😆