Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

poppy
8. črc 2008

Když jsem byla u kamarádky v obchodě, tak tam přišla mamina reklamovat nánožník 07, že nejde rozepínat na obou stranách, že chce podle novýho modelu celorozepínací, tak vím na 100%, že ji to kámoška vzala a poslala to na reklamku, jak to dopadlo to nevím, nějak jsem se zapoměla zeptat. Jen jsem prohlásila, že bych to brala taky, tak to zítra taky zjistím jestli to uznali 🙂

makelka
8. črc 2008

jo i já zapínám malýho jen na nožičkách, ale přeci jenom se nemá čeho chytit 😒

mě přišly matroše stejný? Jsou jiný? 😕

makelka
8. črc 2008

pietra - já mám právě r.2007 a madlo mám vysoko 😒

makelka
8. črc 2008

katavinka - já bych to tak nedramatizovala, do nánožníku sice fusak nedáš, ale fusak sám o sobě stačí, na zimu jaká u nás je určitě 😉

poppy
8. črc 2008

jj, já mám 07 a ty jsou takový hrubší, ty 08 jsou šusťákovější, i ten černej kombi matroš je jinej, my máme vroubkovanej, ty nový jsou trošku jiný. I na nožičky odpočívadlo je jiný - nový jsou taky jinačí, si nejsem jistá jeslti taky šusťák, nebo plast? 😕 😅

poppy
8. črc 2008

Já mám taky 07 a madlo vysoko 😅

pietra
8. črc 2008

tak ja uz vazne neviem, aky model teda mame 😕 doteraz som bola presvedcena, ze 2007, ale aj nanoznik viem rozopnut na oboch stranach 😕
katavinka, ja som ale nemala pocit, zeby ta vanicka bola mensia ako u inych kocikov. My sme v tych 8 mesiacoch boli este vo fusaku a pohoda sa tam zmestila. Ja som neprechadzala na sportak preto, ze by som ju tam nevedela dat, ale preto, ze ju uz nebavilo lezat. ja si myslim, ze ak nebudes mat ozaj velke babo, tak do toho februara vo vanicke vydrzite 😉

poppy
8. črc 2008

Katavinka, jeslti ti jde o to dát fusak do nánožníku, tak doporučuju právě ten Kaiser Iglů🙂

makelka
8. črc 2008

aha, já ho jen viděla, nezkoušela jsem na něj šahat, mě jako x-ko vyhovuje 😉 to XT taky, ale to madlo mě teda sejří 😠 😠 😠

pietra
8. črc 2008

isla som pozriet na cesku stranku x-landera a tam maju model 2007 s madlom nizko a 2008 vysoko. Ale ked som vlani ten kocik kupovala, tak sa mi zda, ze na modeloch 2006 bolo vysoko. A u 2006 bolo teda ako madlo a ako nanoznik?

makelka
8. črc 2008

pietra a jakou barvu máš?? A kdy jsi ho kupovala?

poppy
8. črc 2008

Pietra, podle toho kolik je malé, tak bych tipovala taky 07, ale záleží jestli vám neprodal prodejce starší model 😕

jituska
8. črc 2008

Já mám model 2007 a madlo vysoko 😀

poppy
8. črc 2008

Já bych taky neměnla, jsem s XT spokojená 😉

jituska
8. črc 2008

Jo a myslím, že ty nový modely 2008 mají jinej materiál a ten je nic moc. Je to dost šusťákový zmačkaný a na nožkách taky.

makelka
8. črc 2008

no jsem z toho jelen 😀

poppy
8. črc 2008

Jituška, taky jsem toho názoru, viz výše 😀 😀 😀

pietra
8. črc 2008

kupovala som ho vlasni uprostred leta 😉 mi tak napadlo, nemozu mat x1 2007 madlo nizko a ostatne typy vysoko? lebo fakt na tej stranke je tiez nizko. A starsi model nam nepredali (asi), lebo nam este predavacka hovorila, ze tieto nove maju iny system uchytavania tasky, ze minulorocny model to mal inak.

poppy
8. črc 2008

Tak se dopracujem k detailnímu porovnání, my s Makel máme stejný typ a madlo vysoko a Jituško, co ty máš za model??? 😀

katavinka
8. črc 2008

Nie, mne ide o to, aby som vôbec bábo s fusakom zmestila do kočíka. Narodí sa v septembri a tá vanička je hrozne úzka.

jituska
8. črc 2008

A jinak jsem v zimě dala malého do kombinézu, fusak a nánožník a bylo to akorát. Víc bych tam nenarvala. A když foukalo, tak malý měl úplně zmrzlé tváře, ten kočár je dost otevřený. Ale já ještě vozila pod kočárem menší deku a když usnul, tak jsem tu deku nasunula jen dopředu a tu boudu nahňahňala, že mu bylo teplíčko. A byl mu tak 1 rok a tři měsíce a byl mědvěd 😀

jituska
8. črc 2008

poppy: mám 2007, kupovaný v červnu, XT, madlo vysoko 😀

poppy
8. črc 2008

Já malou vozila na sporťáku od cca 3měsíce a v poho. Je narozená v červnu a tak na zimu byla půlroční a taky jsme to přežily. Je to dost otevřený to je pravda, ale když hodně foukalo, tak jsem dala pláštěnku, jinak jsem ji dávala přes obličejik taky deku, když usnula, jinak jsem to řešila šálkou 😵

poppy
8. črc 2008

Tak suma sumárum, XT má madlo asi výš než Pietřina X1 😀

jituska
8. črc 2008

Teda tak Vám řeknu, že jsem nedávno viděla u kámošky Jané nomad pro a ten teda byl vevnitř krásně širokej, dlouhej, velkej a na zimu má parádní nánožník. a ten malý si tam lebedil a když usnul, tam měl místa. ale zase má vpředu malá kolečka, na zimu je to špatný a ten tříkolák je špatnej do terénu.

pietra
8. črc 2008

katavinka, mne ta vanicka nepripadala uzka 😕 kika byvala v overale aj vo fusaku,obcas aj deku mala a miesto tam bolo

jituska
8. črc 2008

Jo, já myslím ten X1 viděla v obchodě a to madlo fakt nebylo tak vysoký. Takže to mají asi jen ty XT a XA.
A malého zapínám taky jen mezi nožkama.

poppy
8. črc 2008

Mě se Jané(čka) moc nelíběj, docela mi dalo zabrat ho rozložit (u kámošky v obchodě). Třeba nasazení boudy, to byla věda... 😀

jituska
8. črc 2008

Tak já mám dost, jednou píšu že mám XA, pak zase XT. Takže mám XA. A ono je to vlastně jedno 😀

poppy
8. črc 2008

A podle mě to že je ta korbička vůbec nevadí, že je užší, naopak to přeci je dětem příjemnější, že si připadají víc v bezpečí, než když mají kolem sebe hafo prostoru do stran. Na dýlku je to něco jiného.