• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

21. června 2016 
@misi78 a jak se vycvaknou adaptéry z tý korby? Jsem to zkoušela a nejde mi to...
5. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka z korby? Ja je nacvakavala vdycky na podvozek. A na to korbu.
5. srp 2010 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka - dobre som pochopila, ze ty davas dole vanicku aj s adaptermi?

to je jasne, ze ti to pojde tazko, to si ani neviem predstavit robit tymto sposobom...

adaptery musis osadit najprv samotne na konstrukciu a az na ne davas korbu. a ked davas korbu dolu, tak po boku korby, ako mas uchyty, su take cudliky, tie zatlacis a korbicka sa uvolni z adapterov. adapaery ostavaju na konstrukcii... ved ak das dole vanu aj s adaptermi, tak ju nemozes rovno ani nikam polozit, nie? a potom pozor, ked nacvakujes vanu znova na adpater, musi to pocutelne zacvaknut na kazdej strane :wink:
5. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jojo, stydím se, asi půjdu vrátit inženýrský titul :grinning: Já ty adaptéry nacvakla na korbu a to jsem nacvakla na konstrukci a pak jsem to rvala z tý konstrukce :grinning: :grinning: Včera mi to nedalo a šla jsem to ještě prozkoumat a našla jsem ty čuflíky u boudy, kterýma se korba sundává. Jde to kráááásně :grinning: :grinning: Takže se omlouvám :sweat_smile: Kočárek mám od příbuzky, dostala jsem ho jako sporťák, takže jsem korbu nandavala poněkud živelně a neprozkoumala jsem kočár důkladně.
6. srp 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka ty jsi expert :grinning:
6. srp 2010 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miruliacik preco predavas ten kocik? nie si s nim spokojna?
18. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prosim vas, ma niekto kupeny x lander xa 2010 vo farbe carbon????? my ho mame od dneska, ale vobec sa farba nepodoba tej z fotiek. Tam je siva, a nam ho dali tmavofialovy. v akom odtieni vam ho dali???
21. srp 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkaza cooooo??? Tak to je sila teda, aj ja sa chystam kupit kocik kolekcie 2010, ale inu farbu,tak to hadam nie. A nezamenili ti ho nahodou za farbu Volcano??? Tam vyzera byt fialova a bordova. Skus zavolat do obchodu odkial si ho kupila, ja by som ho teda dala hned vymenit.
21. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirkaza sice mám kolekci 2009, ale u té jsem měla podobný problém, na fotkách vypadala barva jinak, ale ve fnále jsem byla mile překvapená :slight_smile: Moje kamarádka má X lander xa 2010 carbon, a opravdu se ty barvy podstatně liší od fotek. Barva je ve skutečnosti fialovočerná :wink:
Jinak jsem zrovna v jedné diskuzi četla příspěvek jedné maminky a ta si taky koupila a je též mile překvapená.
Mám pocit, že tady taky někde něco psala.
Je to klara.t koukni k ní do albíčka, má ho tam vyfocenej. :wink:
22. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma niekto kupeny Xlander 2010 farbu Ocean alebo Rocky? Chcela by som vidiet foto v reale.
22. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejtty: mrkni do alba k marketa97 ta má barvu Ocean :wink:
22. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumixii dakujem za info, uz som si to omrkla, je pekny, ale tiez vyzera byt ina farba ako na obrazku od vyrobcu :sweat_smile:
22. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejtty: :grinning: :grinning:
22. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumixii presne tak, farba je fialovocierna. Aj keby nastavenie kontrastu na obrazovke bolo neviem ake tak ten kocik nema s fotkou nic spolocne. Otazku som posielala od svagriny mirkaza. Moj nick je liliana363. Ak by niekto chcel tento kocik tak ho predam. Kupili sme ho vcera , je k nemu blocik na 270e. nanoznik v cene. Dam ho aj normalne medzi inzeraty tak ak ma niekto zaujem, rada predam.
22. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je nejaky rozdiel medzi XT 2009 a XT 2010? Podla mna podvozok je rovnaky, akurat potahom sa lisia. Ci kolekcia 2010 je nejak vymakanejsia??? Neviete mi poradit ake ma vyhody oproti 2009? dakujem.
22. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liliana363 ved ho mozes do niekolkych dni kludne vratit, ak niesi spokojna s farbou a oni by ti mali vratit peniaze. :sunglasses:
22. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtty xt neviem ale xa novy ma inak robenu striesku, je viac oblejsia a myslim ze este kolesa su ine. tieto nove maju to vnutro umele a starsia verzia xa to ma z tych drotikov. Vratit ho nemozem, manzel ho bol prevzat na predajni aj zaplatil, takze da sa povedat ze suhlasil s tym ako vyzera.takze nic sa asi urobit neda. ale aj tak sa tam chcem ist pozriet, nech mi ukaze ten katalog, ake tam ma farby.
23. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
liliana... Aj kolekcia 2009 uz maju kolieska umele vnutro aj XA aj XT. Ale do 7 dni mozes vratit tovar bez udania dovodu, to je jedno ze ho manzel platil a videl v predajni, tym lepsie mali by ti hned vyplatit naspat na predajni peniaze. Ved to niesu cukriky ktore si uz rozbalila, kocik je nejazdeny a bezchybny. Pokial sa ti nepaci farba tak ho vrat kym este mozes!!! :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nemate niektora skusenosti s modelom x-run? Kupila som model 2008, k tomu vanicku 2008 s adaptermi, ale mam s tou vanickou problem pri vyberani z adapterov a pri nacvakavani, lebo samotna konstrukcia kocika ako keby bola užsia ako vanicka (cca 1 cm), takze to tam musim narvat nasilu a mam pocit, ze sa mi vanicka po case kvoli tomu znici.
23. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ja mám kočík X Lander A 2010 a zvažujem autosedačku. Existuje aj iná ako priamo určená pre X Lander? Myslím niečo lacnejšie...
23. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz by som nekupovala 3 kombinaciu kocikov. Autosedacka je na prenos v aute a nas maly v nej nechcel dlho sediet ked sme sli napr. na nakupy, radsej som brala vanicku kam sme ho prelozili, alebo vajicko sme osadili na nakupny kosik,je to praktickejsie. A k doktorom sme niesli vajicko v ruke, takze na konstrukcii som ho nemala nacvaknute ani raz... ale to je len moja skusenost.
23. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtty inak možno ho ani ja nevyužijem na kočíku. Predsa malý sa narodí v decembri a v zime s ním vo vajíčku na kočíku chodiť nebudem rozhodne. Len ma tak napadlo, že či existuje nejaká autosedačka, ktorá by pasovala a nebola by priamo tá na X Lander.
23. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, určitě jde pomocí adaptérů Maxi Cosi. Já to tak mám naplánované, protože ta x-lander se mi nelíbí z hlediska bezpečnosti. Hodně cestujeme autem, tak chci mít všechny dítka (skoro 3 :wink: ) v kvalitních sedačkách.
23. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkatt - my máme na X-lander XA vajíčko Cybex Aton. Myslím, žeje o pol kila ľahšie a má aj praktickú striešku, ktorá sa nemusí odopnúť, iba sa zasunie a tým pádom sa schová. Je aj testovaná, tak sme kúpili túto a sme veľmi spokojní. Kuk sem, sú tu aj obrázky tej striešky, ako to vyzerá, keď je vytiahnutá alebo naopak zasunutá: http://www.babystyle.cz/autosedacky-cybex/cybex-aton-0-13kg-akce
24. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia1111 ďakujem no vyzerá super. Dá sa kúpiť aj u nás niekde?
24. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkatt - určite, ja som kupovala v obchodíku v Žiline, toto som len vygooglila kvoli obrázkom a popisu, tak skús napr toto, to som našla teraz : http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/13469
Tu majú béžovú za 88 €, ostatné farby za 110€, prípadne pozri aj iné predajne s detským sortimentom :wink:
24. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia1111 jééj si zlatá, ďakujem... Béžová by aj mohla byť :wink:
24. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia1111 akurát pozerám, že máš malinkého narodeného tak ako ja, len o dva roky po mne. :wink:
24. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkatt - jééééj, fakt :grinning: . Ten poťah sa dá dať ľahko dole, ja som ho prala zatiaľ len raz, ale super, aj sa ľahučko dal naspäť....a za tie peniaze - super, my sme dali za našu 3500 SK minulý rok :angry:
24. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek