• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

21. června 2016 
Ahoj, mám na Vás prosbičku.. chci si pořídit kočárek x-lander X3 a kamarádka mi právě nabídla starší autosedačku maxi-cosi, která by na tento kočárek po dokoupení adaptéru měla jít přidělat. Jen nevím, zda půjde tato sedačka z roku 2008 přidělat na kočárek z roku 2010? Dokážete někdo poradit?? Moc díky
6. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladak Ahoj. Já mám kočárek 2007 a sedačku maxicosi 2008. Dělají to, aby se to mohlo kombinovat, takže si myslím, že to určitě musí sedět.
6. zář 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky chtěla bych se Vás zeptat jestli nemáte některá zkušenosti s autorizovaným servisem X-lander v Konětupech. Mám starší X-lander koupený přes bazar a stav bohužel vůbec neodpovídá popisu:frowning2:, takže to musím do zimy nechat všechno seřídit. Díky za odpověď.
6. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. nemate niektora nahodou na predaj vanicku na XA 2009 aj s adaptermi. popr. aj vajicko. ak ano, napiste mi prosim do ip ponuku. dakujem
7. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewwusska Moc děkuji za odpověď..to je super!
7. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, uvazujem nad kupou x-landra 2010, len som pocula, ze v skutocnosti sa farby lisia od tych ako su na internete alebo v katalogu
keby ste boli take dobre a mohli mi poslat aspon jednu fotecku kociku ktory mate doma
dakujem
zholubickaz@azet.sk
11. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana12345 mrkni mi do alba "čekáme chlapečka", tam mám barvu volcano :slight_smile:
Ale já osobně už bych do něj podruhé nešla :pensive:
11. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 a preco?!, inak dakujem
11. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: tak mi včera přišel x lander 2010 a jsem z něho opravdu zklamaná :frowning2: opěrka zad se musí polohovat přezkama :confounded: nánožník spíš vypadá jako fusak-než ho tam namontuji s kšírama ,tak snad budu muset dítě dát na zem :confounded: deka z nožiček pořád padá :confounded: opěrka noh vlasně není :confounded: bouda je taková forová ,v zimě tam bude fučet,nechrání před větrem :confounded: no a že opěrka nejde dosedu :confounded: to už jsem taky zjistila :confounded: kola jsou moc široká,takže jezdit a vyhýbat se v obchodě půjde dost těžko :confounded: jediné co je v pohodě,je skladnost,složitelnost a jízdní vlastnosti :slight_smile: i když mi připadá malo odpružený :confounded: porovnávala jsem to s Firkonem verano,měli jsme ho od narození :slight_smile: jediná chyba tohoto kočáru,je úzká sedačka,dítě se mi tam nemohlo vejít :confounded:
14. zář 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ty jsi si ho neprohlédla nikde na živo ??? Já bych teda rozhodně jakýkoli kočár chtěla nejprve vidět, než bych si ho objednala :wink:
14. zář 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori ale jistě,že jsem ho viděla,my jsme se zaměřili hlavně na to,aby se tam kluk vlezl....v obchodě se mi moc líbil,vzhledem je opravdu moc pěkný :slight_smile: ale když jsem s ním včera vyrazila ven,tak se začli objevovat nedostatky :confounded: :confounded: ,nejradši bych ho hned prodala :confounded:
14. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj nam vcera prisiel novy XA 2010, zatial som spokojna, co sa tyka polohovania, ved to si si musela vsimnut v obchode ako sa to robi, nie? Neukazovali vam to tam? My sme si vsetko presli, aj polohovanie noziciek aj chrbta... Malemu sa v nom velmi paci... Kola su siroke, ale to skoro u kazdeho kocika - kvoli stabilite. XT - ma este sirsie zadne kolesa, ako XA...
14. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtty a nafukovala si alebo spustala kolieska?
14. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattija ale citala som ze s tou original pumpickou to velmi neide. Ved su aj ine pumpy - na bicykle... tie ma hadam kazdy doma...
14. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtty ja sa len pytam, kociarik som este nevyskusala, ale niekde som citala, ze ked budem pouzivat vanicku a babatko bude este malinke mali by sa sfuknut kolieska trosku kvoli tomu aby ho tam nevytriaslo tak sa pytam, nemas s tym skusenost?
14. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattija hm, neviem, lebo my sme si kupili len sportovu cast a maly uz ma 7.mes. Ale asi na to nieco bude, vyskusas, uvidis :sunglasses: a aku farbu mate?
14. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtty my mame carbon , kupovala som cez internet, tak dufam, ze budem spokojna :sunglasses: som zvedava ako to s nim pojde v zime :unamused:
14. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattija ved aj ja som ho kupila cez net, my mame Rockyho :grinning: tak to som aj ja zvedava na tu zimu :grinning:
14. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtty no dufam, ze budeme spokojne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtty tobě jde polohovat opěrka nožiček??a jak??jsem na to nepřišla :frowning2: mám stejný xa 2010
14. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr chytis to a potiahnes smerom hore a malo by to samo zakliknut a drzat. A ked budes chciet dat dole, tak vzadu su take dve packy,ktore potiahnes a ide to dole...
14. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtty díky :slight_smile: jdu to zkusit :slight_smile:
14. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
on sporťák 2010 nejde úplně do sedu? :confused: naše sousedka má loňskej model a včera mi ukazovala, že jde krásně. A nic na něm neupravovala. My zatím jezdíme s korbou, takže jak je na tom sporťák nevim. Ale tak já doufám, že stejně :confused:
14. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akoze neide? Ved mne to v pohode ide az do sedu, tak ja neviem este ako ma dieta sediet - v pravom uhle by ste chceli aby mal chrbticu? Prikladam foto, maximalne zdvyhnutej opierky chrbta - ved je to akurat v sede... :grinning:
Inac toto je farba Rocky - kto by chcel vidiet nazivo
14. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 tvoja susedka ma 2009? Lebo ja mam tiez, a nejde mi uplne do sedu, tak sa mozes opytat, ako sa to da? Dakujem
14. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtty děkujuuuu :slight_smile: Už jsem se divila, že by to nešlo ....
@mafia102 určitě se zeptám a dám vědět, ale šlo to krásně. Dala opěrku přesně tak, jak je na obrázku nad tvou otázkou :slight_smile: a to si myslím, že je ok :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 dakujem, budem ti velmi vdacna :slight_smile:
14. zář 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 no som rada ze uz si na to prisla :slight_smile: mne tam aj nanoznik pekne drzi...

Co sa tyka este toho sedu. Tym ze ma babatko nizsie zadocek v tej sedacke, tak nemoze mat chrbtovu opierku uplne rovno do tvaru L, pretoze by malo potom brusko skrcene... to ste si nevsimli? Je to asi tak naschval riesene... :sunglasses:
14. zář 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridavam fotky XA 2010 - farba Rocky, malemu sa v nom veeeeelmi paci :grinning:
14. zář 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtty já o nánožníku nic nepsala :confused: a ani o tom, že bych byla nespokojená se sedem. To se ptala ktr :wink: :grinning:
14. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek