Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

jaru30
3. pro 2010

@kejtty tak má stejně, 53cm 🙂 Ale když do něj strčíš ruce, tak je akorát. A je v něm kráááásně teploučko 😵

kejtty
3. pro 2010

ja by som chcela tento asi 🙂

jaru30
3. pro 2010

@kejtty Já myslim, že je stejnej, akorát tenhle nemá uprostřed ten reflexní pruh 🙂

kejtty
4. pro 2010

@jaru30 tak po dnesnej 30minutovej prechadzke vonku s kočíkom, som ihned teraz objednávala rukávnik, ten co je na obrazku 😀

jaru30
4. pro 2010

@kejtty 😀 jojo, dobře jsi udělala....mě bylo na dnešní prochajdě pěkně teploučko 🙂

klara.t
4. pro 2010

Holky, to chodíte s mimčem na prochajdu i v těchto mrazech? Vždyť se to nedoporučuje ne? Já bych taky šla, ale mám z toho strach. Tak jdu jen v nutném případě.

jaru30
4. pro 2010

@klara.t jo jo, chodím. Nabalím ho, pusu mu natřu protimrazovým krémem a jdeme 🙂 Dneska jsme byli na adventních trzích a tam bylo kočárů, jéééje! 🙂

Jo a dneska jsme zkoušeli složit kočík, jak ho máš na fotce a fakt jsi tedy šikulka, protože nám to bez sundání té stříšky složit nejde 😒 Musel by se vší silou drát ve stříšce ohnout (zmáčknout) a to radši nebudeme riskovat 😝

aknaj108
5. pro 2010

kúpili sme kočík x-lander xa 2010 a je k nemu ešte 1 pásik s tým umelým upínaním na konci,neviem načo to je či iba ako náhradný na niečo alebo čo?poradíte mi?žiadny manuál sme nedostali :(

kejtty
5. pro 2010

@aknaj108 ten pasik mas na rucke kocika. Je tam na to, ze ked zlozis kocik napr.do auta, tak tym paskom ho poistis a pripnes o predne prave koleso, tam ti trci vonku taky sroub o ktory to pricvaknes aby sa kocik nerozlozil a pevne drzal poskladany. Neviem ci si ma pochopila :D

aknaj108
5. pro 2010

@kejtty jej ďakujem moc, je to ono a včera som pozerala aj na ten šrob,že je tam akosi zle keď tak trčí 🙂 už som sa chystala povedať mužovi nech to pozre a opraví 🙂 no super to by ma určite nenapadlo.Mooooc ďakujem

kejtty
5. pro 2010

@aknaj108 ja som tiez prvykrat na to pozerala jak puk. Aj na ten sroub dole, som si myslela ze nam poslali chybny vyrobok, hned som aj manzelovi volala do prace a stazovala som sa ze dole nam trci neprimontovany sroub. Ale asi som si pozrela manual alebo uz neviem ako som prisla na to ze ten cierny pasik pri poskladani sa tam upne 😀

kejtty
5. pro 2010

@jaru30 aj nam ide poskladat kocik spolu so strieskou uplne lahko...
Potom vy musite mat zle tu striesku namontovanu - ona musi byt zvnutra konstrukcie pripnuta, nie zvonku. Vy ju asi urcite davate zvonku konstrukcie - ja som tak prvykrat pri skusani pripla a tiez nam neslo poskladat kocik... skus sa na to pozriet este 😀

aknaj108
5. pro 2010

@kejtty no mi sme manual nedostali neviem prečo,ale keby si mi neporadila určite by som manžela nabadala aby to opravil,pritiahol možno by som aj volala do predajne 🙂 a na ten pásik by som neprišla vôbec 😀 takže fakt moc ďakujem za rady.Skúsim vyskúšať manžela keď vstane,že akú závadu som našla čo mi povie na to aj s tým pásikom uvidím či na to príde,ak áno ale budem pozerať,aká som ja koza 🙂

kejtty
5. pro 2010

@aknaj108 😀 😀 ved od toho je internet, aby sme si navzajom poradili 🙂 ja som dostala aj manual a sama som skladala cely kocik - sice mi to trvalo, ale prisla som na to 🙂

aknaj108
5. pro 2010

@kejtty ok ďakujem tak keby niečo ja sa zas ozvem 😉

kejtty
5. pro 2010

@aknaj108 juj este jedna rada. Stale pri skladani kocika do kufra, musi byt to polohovanie noziciek spustene dole - lebo som niekde citala, jedna holka skladala kocik ked mala polohovanie noh hore a sa jej tie packy vzadu zlomili... takze stale spustit dole nohy !!! 😅

aknaj108
5. pro 2010

@kejtty no tak to ďakujem zatial sme ho davali len raz do kufru ,keď sme ho viezli z predajne a zrovna boli hore.

kejtty
5. pro 2010

@aknaj108 ano? tak potom asi je to ok a netreba davat ani hore - hihi 🙂 ked to mate odskusane 🙂

aknaj108
5. pro 2010

neviem radšej asi budem davať dolu ako ste radili,lepšie ako potom čakať až to vyreklamujú 🙂

aknaj108
5. pro 2010

@kejtty neviem radšej asi budem davať dolu ako ste radili,lepšie ako potom čakať až to vyreklamujú

klara.t
5. pro 2010

já mám to na nohy stále nahoře a je to OK. Ten pásek je fakt na to zajištění při skládání, ale taky mi trvalo, než jsem na to přišla. Já ho tam ale nemám. Vozím ho sice v té kapse vzadu, ale nevytahuju ho.
@jaru30 ta stříška složit jít musí. Zkus to co radí kejjty - zkontrolovat, jestli máte stříšku správně nassazenou. Zkus detailně prozkoumat moje fotky.

kejtty
5. pro 2010

@klara.t vidim ze mame podobny vkus aj vo vybere kocika aj vo vybere autosedacky - aj ked my mame od tej firmy, ale uz tu vacsiu Britax Evolvu 😀 chcela som povodne tu co mate vy, ale nasemu bola mala okolo hlavy - ale vidim ze r. 2011 uz maju sirsie opierky hlavy... tak nakoniec sme vzali Evolvu (9-36kg)

klara.t
5. pro 2010

@kejtty já si právě koupila tu verzi 2011, kvůli tomu podhlavníku. Romerku jsem chtěla, ale bála jsem se toho úzkého podhlavníku a najednou vyšla ta nová verze a bylo rozhodnuto.

kejtty
5. pro 2010

@klara.t ja som si ani velmi nevsimla rozdiel v tych podhlavnikoch... pretoze akurat nedavno este len vysli na trh tie rocniky 2011 a ja som uz mala vyhliadnutu Britaxku 2010. Ale nas drobec je trochu vacsi, tak ta vasa autosedacka by mu bola tak do 2.rokov a potom by sme museli aj tak kupovat novu 🙂 A ty mas taku drobunku dcerku 🙂 No snad budeme spokojne 😀

jaru30
5. pro 2010

@kejtty
@klara.t díky holky, mrknu na to ještě jednou 🙂

Taky budeme brát Romera king plus (vyšla fakt ze všech sedaček nejlíp) Taky vezmeme novou kolekci. Ten podhlavník je fakt o dost širší 🙂

jaru30
5. pro 2010

Ještě mi holky řekněte, nevadilo vašim prckům, když jste je začali dávat do sporťáku, že na vás nevidí?
My jezdíme necelý tři tejdny (mrňousovi bylo včera 6 měsíců, ale musel, do korby se fakt nevešel), ale nelíbí se mu tam. A každá procházka = řev ☹
Horko mu neni, zima mu neni, je najedenej, vyspanej....

Já ho snad budu muset prodat a koupit sporťák, kterej se dá otočit na mě 😔

klara.t
5. pro 2010

@jaru30 nevadilo, spíš naopak. zabavila se koukáním.

kejtty
5. pro 2010

@jaru30 presne ako pise klara nas ma rad ked sa vozi v smere jazdy, vsetko vidi a vsetko ho zaujima. Aj ten tvoj si zvykne, teraz je este malicky, ale o mesiac mu to uz nebude vadit a bude rad 🙂

ktr
5. pro 2010

my jsme měli napřed Firkona,takže hačal směrem ke mě 🙂 až v 11 měsících jsme ho dali do X landra 😉 a to mu už nevadilo,že mě nevidí 🙂 ale v 6 měsících by taky asi plakal a hledal mě 😒

artepf
5. pro 2010

Ahoj holky, pokukuju taky po X-landeru a chtěla jsem se zeptat těch z vás, co už ho mají - jaká je skutečná vnitřní délka a šířka hluboké korby? Na fotkách se mi totiž nezdá až tak velká, jak uvádějí rozměry korby výrobci na internetu. Teď máme Firkon Verano a podle uváděných rozměrů by měla být korba od X-landeru větší, což se mi moc nechce věřit... Předem díky 😉