Kočárek X-lander XA 2013 - je korbička moc malá?

pepulkas
3. čer 2013

Maminky, máte některá zkušenost s tímhle kočárkem? Je to náš favorit. 🙂 Ale pár lidí nás od něj odrazuje, že má moc malou korbičku. Mimčo se nám narodí v listopadu, tak si myslím, že s tím nebude takový problém a korba bude velikostně stačit. Poradíte? 😉

kikina9
3. čer 2013

@pepulkas Ahoj, korbička opravdu moc velká není. Máme tento kočárek, syn je narozený na konci listopadu, a kočárek už je mu docela malý. Sice ještě jezdí v korbičce, ale čekáme, až se oteplí, a korbičku vyměníme za sporťák. Nevím přesně, kolik syn teď měří, před měsícem měl 71 cm, patří spíš k větším mimčům. Ale co vím, tak velikost korbiček je problém u více kočárků. Já jsem s tímto kočárkem moc spokojená a za sebe ho doporučuji🙂

pellullinka
3. čer 2013

@pepulkas my měli xlander rok 2009,ano korba není veliká,ale s miminkem v listopadu bych to neresila. Mě se syn narodil v březnu se 4kg a do sportaku jsme šli v 6ti měsících na podzim.
pokud se vám líbí,tak korbicku neres,je normální,dneska mají takovou velikost téměř všechny kočárky tohoto typu

pavcza
3. čer 2013

Zítra nám dorazí korbička x-landera 2012/13, sice na typ XQ, ale velikostně bude stejná jako na XA, rozdíl je jen, že tahle je bezadapatérová. ale počítám s tím, že moc velká není a mimi čekáme začátkem září, takže očekávám, že v zimě díky fusaku půjde brzy do sporťáku. Vnitřní rozměr by měl být 75 cm, tak až bude doma přeměřim. První syn jezdil v XA z roku 2007, byl únorovej a byl v ní do července, ale ještě tam místečko malé měl, ale nebyl tam fusak.

pepulkas
autor
4. čer 2013

Právě že si myslím, že ty korbičky jsou menší skoro u všech kočárků, co jsou na trhu a když čekáme v listopadu, tak by to snad neměl byt takový extrém a tak do půl roka by mohl v korbě vydržet... A na jaře už bude moc jít kdyžtak do sporťáku. Jinak děkuju moc za vaše názory 😉

pajmou
4. čer 2013

Ma 73cm muj 5,5mes syn ji mel na knap bez fusku,pokud se miminko narodi v zime,aby mohl po pul roce do sportaku tak to neva,tak jsme to meli my,ale pro letni miminko co bude v zime chtit jeste korbu to chce jiny kocar ☹ napr.maxi cosi mura plus 2013 nebo firkon ci klasiku.
Jinak xlandr mi moc vyhovoval,proto jsem i ted hledala kocar ,,stejnych,,vlastnosti jen s velkou korbou😀

pellullinka
4. čer 2013

@pajmou já měla březnového syna a v zimě byl ve sportaku a ničemu to nevadilo,sportak sem položila,dala fusak,nanoznik a byl v teplé a nemusel se mačkat v korbě,ve které by stejně v nějakých 10ti měsících být nechtěl.

pellullinka
4. čer 2013

@pajmou nejtěžší to mají jak píšete ty letní miminka. Třeba červencová :(

pajmou
4. čer 2013

@pellullinka syn je taky 2.3.a v 6mes sel do sportaku,uz sedel tak to bylo ok a na zimu v 9mes chodil a do kocaru nechtel,tak byl nepouzity🙂