Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Holky, jak skladujete lego? Hlavně mi jde o ty poskládané kousky, ne jen kostičky...My máme doma lego, kde se podívám. Je pravda, že máme docela malý pokojíček, takže je to docela problém. Syn si nehraje s ničím jiným než legem, ale má spoustu složených věcí, které odmítá rozložit, a hraje si s tím tak. Do kalaxu to nechce dát, že se to tam rozbije, a potom to už nedá nikdy dohromady, protože nemá třeba návody a jsou to docela složité kousky. A já už jsem bezradná, a kolikrát i vzteklá, že je to lego prostě všude 😂

  kikina9
  Zpráva byla změněna    7. srp 2021    

  Tento týden jsem měla dovolenou, a jelikož počasí nebylo nic moc, na čtvrtek jsem naplánovala návštěvu zábavného parku Galaxie. Děti se tam moc těšily. Po příchodu jsem měla nutkání odejít, tak plnou Galaxii jsem ještě nezažila, všechny stolečky obsazené a dospělí tam museli sedět i na zemi, ale u vstupu pouštěli pořád dál. Na nějaké bezpečnostní opatření, kontrolu testů a pod se tam vůbec nehrálo, takže trochu obava, abychom si z tama neodnesli Covid a neměli zkažený zbytek prázdnin. Covid tedy zatím nemáme, ale syn si tam zlomil nohu. Teď mi tu brečí, že místo toho, aby si o prázdninách užíval, bude muset sedět doma, jelikož má nechodici sádru. A mě je do breku taky. Vyčítám si, že jsem neuposlechla svoji intuici, která mi při pohledu na přeplněnou Galaxii říkala, že tam nemáme chodit.

  Holky, jakou máte zkušenost s Aqualandem Moravia teď v létě? Líbilo se vám tam? Jely byste znovu? Chtěli bychom tam ještě o prázdninách zajet, ale četla jsem hodně negativních recenzí. Že jsou tam dlouhé fronty na atrakce, vše předražené... Jelikož nemáme akční vstupenky a vstup bude hodně drahý, tak váhám, jestli jet, nebo ne. Abychom nebyli zklamaní. Děkuji za názory a vaše zkušenosti.

  Tak dneska vypadá, že bude poslední den hezky, na koupání. Tak si to určitě užijeme 🙂 Od zítřka už hlásí déšť, a na celý příští týden taky 🙁 To mě docela štve, protože mám ještě celý příští týden dovolenou, a my jsme "koupací", máme rádi sluníčko a vodu. Co máte v plánu vy? A co děláte, když vám o dovolené prší?

  Holky, co máte dnes v plánu? Já mám ještě tento týden dovolenou, a jelikož je krásné slunečné počasí, tak dnes opět vyrážíme k vodě🙂Miluji vodu, sluníčko a koupání, a děti taky. Tento rok mi dovolená po dlouhé době opravdu vyšla😍 Ale do práce se mi příští týden opravdu nebude chtít😂

  Holky, poradíte prosím nějakou hru pro sedmiletého, která má u vás doma úspěch, takže by mohla zaujmout i mého syna, kterého hry moc neberou? Z her, které ho docela baví, tak máme Ubongo, Ticket to ride junior, Dixit, Z pohádky do pohádky.