Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

macanet
2. bře 2007

Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.

musko
3. únor 2008

My sme mali inú hlbokú verziu, ale známa má X-Lander, mimi sa narodilo v lete a ešte stále sú v hlbokej verzii - vo fusaku 😉

nelis
3. únor 2008

Zizalo, já mám X-Lander XA a pětiměsíční holčičku narozenou koncem srpna - pořád jsme v korbičce a to je Leonka docela cvalík! 😅 Mám ji tam i s fusakem, v 6-7 měsících už můžeš pak dát mimi do sporťáku, takže s tím tak i počítám. Stejně už by nejradši seděla a čučela ven! 😀

zizala
3. únor 2008

tak to jste mě opravdu potěšily, já se do něj úplně zamilovala a nechci se ho vzdát 😀 Nelis prosim, mohla bys mi přeměřit vnitřní rozměry té vaší korbičky? Oni se ty rozměry prý z každou novou kolekcí mění, tak jestli třeba nemáte větší. Moc děkuju.

nelis
3. únor 2008

jdu na to! 😝 moment....75 x 32 cm - možná to není úplně přesně na milimetr, páč mám takový ten plechový metr. 😅

zizala
3. únor 2008

nelis moc děkuju. Tak to jsou přesně ty rozměry co tam teď píšou, to jsi mě moc potěšila 😀 Díky moc za rychlé přeměření 🙂

nelis
3. únor 2008

nemáš zač! 😔 tak ať se ti s ním hezky jezdí! Já jsem spokojená moc! 😵

zizala
3. únor 2008

nelis ještě jeden dotaz, kupovali jste to i s autosedačkou? nebo tu koupíte jinou?

pavlina05
28. únor 2008

Ahoj holky!!!
Tak jsem dnes shlédla pár kočárků a mezi mé favority patří Jané Slalom a X-lander Xa.
Teda Jané asi vede víc,...ale pořád mne odrazuje ta cena. X-lander se mi líbí, ale nemám o něm moc info.
Diskuzi jsem zhruba přelouskala, docela jst mne potěšily, chválily jste jej 😉
Ale i tak, pár dotazů:
X-lander XA nafukovací kola?
Dá se přehodit rukojeť kočárku?
Kombinace stojí zhruba kolik? A co vše obnáší????
Je hl. korbička dostatečně velká, především na zimu s fusakem????
dá se polohovat opěrka zad???
Je tam pětibodový pás???

Vím, že to vše se dočtu na netu a dozvím v prodejnách, ale ráda zjistím info přímo od Vás které máte zkušenosti.
Díky moc 😉

papaya
28. únor 2008

Ahoj jmenovkyně 😉 vezmu to letecky,snad to neva 🙂
ano
ne
nevím,máme jen sporťák
nevím
ano
ano
já jsem s ním spokojená,jen mě mrzí ta přehazovací rukojeť,jinak pro mě nemá chybu. Tak držím palce ať dobře vybereš 🙂

kalo
28. únor 2008

pavlina05: já s ním byla max.spokojena. Malá se do korby vešla do konce 7.měsíce i se zimním fusakem a byla by se vešla klidně i měsíc, ale už chtěla v kočárku sedět. Ale samozřejmě záleží, jak je dítě velké...my máme prcka...Uvnitř je pratelná vložka, střecha se dá sklopit /když máš zvědavé mimi a chce koukat 🙂 )
Sporťák má pásy, když je ještě zima, sežeň si fusak s 5ti dírama. Na stříšce je průsvitné okýnko, tak můžeš mimi zeshora šmírovat 😀 Polohují se zádíčka i opěrka na nohy. Kola nafukovatelná, přední kolečka se protáčejí, takže lehce ovladatelný. Do města úžasný kočár. Ale zvládne i lehčí terén!
Hlavně úžasná věc, kterou jsem využila je, že když máš X-lander autosedačku, tak do auta hodíš jen spodek kočárku a na adaptéry "napíchneš" jen autosedačku a nemusíš s sebou vláčet v autě kočár s korbou, když jedeš jen někam nakoupit.
Jedínou nevýhodu vidím v tom, že kočárek nepruží a je "na pevno". Takže po nerovném terénu je dítě, (v létě, kdy nemá vystlanou korbu), pěkně vytřesené. Ale někomu to vadit nemusí.
Nový stojí tušim okolo 14-15tisíc,- ale nechci kecat, nevim přesně. Bazarový se dá sehnat za půlku i méně... 😉
Tak dobře vyber 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

pavlina05
29. únor 2008

Holky díky moc. Tak já kouknu jak vypadá ještě v realu a jak se s ním manipuluje 😉
kalo, díky za info ohledně odpružení 😉
Tak uvidíme..... 😎

dajda
3. bře 2008

Ahoj holky které již X-landera XA máte - mohla byste mi některá změřit skutečnou šířku zadních koleček? Nebo nejširší místo kočárku ať vím, jestli se vejdeme do výtahu? Na netu se ty rozměry +- pár centimetrů liší... Díky moc za info!

prada
3. bře 2008

Dajdo, jdu to změřit, vydrž

prada
3. bře 2008

Tak já jsem naměřila 68 cm

selu
3. bře 2008

dajdo jenom takova rada z vlastni zkusenosti, ja mela vybrane XAcko, uz jsem ho mela i doma, ale nakonec sel zpatky do prodejny a mame Xtrojku, jde o to si zmerit vytah nejen v patre kde bydlis, ale i tam, kde budes nastupovat/vystupovat - v prizemi 😉 u nas v baraku to delalo rozdil 4 centaku, v prizemi se mi tam ten kocar nevlezl!!! no a ja merila samozrejme vytah u nas ve ctyrce 😀

pavlina05
3. bře 2008

selu 😀 Moc gratuluji k miminku!!!
Vy máte X-landera ??? A spokojenost??? Já uvažovala o Jané, ale asi nakonec půjdu do X-landera XA. My výtah nemáme 😉

selu
3. bře 2008

pavli ahojdaaaa a dekuju 😵
mame x landera a spokojenost velika, akorat me mrzi ten podvozek, ze jsem ho musela kvuli tomu podelanemu vytahu vymenit za ctyrkolku (vsechny 4 kolecka stejne velke) 😒 ale i tak jsme fakt nadseni, hlavne mi prijde fakt lehky, byla to jedna z mych priorit 😉

pavlina05
3. bře 2008

selu díky moc!!! JJ, také chci lehký a jednoduchý kočárek 😉 V sobotu přemluvím MM a mrkneme po Brně 😉

dajda
5. bře 2008

prada, selu: moc díky za změření a za rady, je fakt, že jsem ten výtah zatím taky měřila jen u nás ve 4. 😀 tak to budu muset poměřit všude...

petula5
5. bře 2008

Ahojky,
taky se mezi vás přidám. Plánujeme, že taky koupíme X-landera, ale XT. Máte někdo zkušenost z trojkolkou?
Co nejvíc mě zajímá jestli jde u sporťáku dát mimčo na ležení. Díky

petulka29
5. bře 2008

Ahoj všem. Nevíte některá kde v Plzeňském kraji koupit x-landera?

pavlina05
5. bře 2008

http://www.x-lander.cz/x_uvodp_n.htm
petu, tady najdeš prodejce po krajích 😉

petulka29
6. bře 2008

Pavli moc děkuju. Dneska jsme se byli kouknout, nevím, nevím, korbička mi přijde dost malá.

pavlina05
6. bře 2008

petulka29 ?? Opravdu??? Já ji ještě neviděla!!! Každopádně na zimu se tam mimi vejde nebo ne????

rosanela
6. bře 2008

Ahoj,
my máme X-Landera XA a jsme s ním spokojeni.
Korbička nám vydržela měsíců, pak už jsme museli přesedlat do sporťáku.
V Plzni jsme ho kupovali na internet. obchodě www.mimco.cz, paní je moc milá, má to na Slovanech k vyzvednutí.

rosanela
6. bře 2008

číslovka mi vypadla - chtěla jsem napsat 7 měsíců.

lada82
6. bře 2008

holky, nebojte, ja ho mam take, spokojenost maximalni a ta korbicka zas tak mala neni, a to jezdime s fusakem a kombinezou...

pavlina05
6. bře 2008

holky tak díky, no nám to vyjde ten 7 měsíc tak akorát na leden...tak snad nebudou mrazy,...a to bude stejně už miminko chtít koukat, ne???

petulka29
8. bře 2008

My se pořád rozhodujeme jaký vozítko pořídit. X lander se nám líbí moc... Jediný mínus je korbička, myslím aspoň na dítko narozený v srpnu. Ale na druhou stranu dneska se dělaj korbičky malý skoro všechny.

etihw
10. bře 2008

ahojda x-landerky... 😉 nemáte některá doma ten slunečník. není mi dost dobře jasný, kam by se asi tak měl na sporťáček připevnit. uvažujeme právě o jeho koupi - když už nám konečně vykouklo to sluníčko. jinak - my ještě jezdíme v korbičce, Nelince je 8 a půl měsíce, měří 75cm a máme fusak od Emitexu. a pohoda. už je to sice úplně na milimetr na délku, ale ještě březen v tom zvládneme. a když dáme zimní bundičku, tak i na šířku je nám korbička v poho. s xa jsme max spokojení, jediná nevýhoda, jak tady některá z vás psala, že není odpružený. na nějakém horším terénu to fakt celkem hodně hází. ikdyž když se zaaretují ta přední kolečka, je to kapku lepší. takže to vlastně asi zase tak velký minus není. 😎