• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek X-lander XA nebo Firkon. Co myslíte?

3. května 2008 
Ahoj,rozhoduji se mezi těmito kočárky,oboje čtyřkolky.Co myslíte :slight_smile:
30. dub 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro Firkon (nejen proto, že ho sama mám - ale trojkolku, což je něco úúúúplně jiného), umí víc věcí, váha je stejná a je nepochybně levnější.
30. dub 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já jsem teda pro druhý, my jsme koupili X-Lander X1, jelikož jsem zatím neporodila tak nemám zkušenost z terénu, ale jsme z něj nadšeni, je opravdu bytelný a vypadá super. Spíš záleží kde budeš jezdit. Já bych třeba tříkolku nekoupila, nepřijde mi bezpečný. A nelíbí se mi takový ty zaprdlý kočárky co maji obrovskou korbu a jsou nízký. Jsem vysoká 180 cm a u takovýho kočárku bych vypadala jak ichtyl :grinning:
30. dub 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ych nekoupila ani firkon ani x lander, mozná i lander starsí sportáka a doukoupit korbicku at top nevyjde tak draho..ale tady tento kocárek je xlanderu hodne podobny
http://www.sambaby.com/?ui=6aInd7fLcT1609&run=1&item=19678&ktg=1985&pg=2 to je muj TIP!
1. kvě 2008 v 08:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem jednoznacne pro X Lander. :wink: My mame XA a jsem s nim maximalne spokojena, je skvelej jak do mesta, tak i do terenu, je krasne lehouckej a Pata je v nem spokojenej. :slight_smile:
1. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinac taky mame ctyrkolku. :wink:
1. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já mám firkon 4kolku a jsem s ním max.spokojená, měla jsem stejné dilema mezi těmato dvěma kočárkama ale firkon nakonec vyhrál jednoznačně, má přehazovací rukojeť, větší vaničku a daleko lepší barevné kombinace!!!
1. kvě 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky vahala kvuli ty rukojeti, ale nakonec jsem si rekla, ze preci jenom me Pata vidi porad a kdyz je v kocarku, tak se chce taky koukat po okoli a ne porad na ten muj ksicht. :slight_smile: A s tema kombinacema nevim no, ja jsem s tema u XA spokojena, ale kazdymu se libi neco jinyho. :slight_smile: Jinac ale dostava me jak si kazdy stezuje na vanicku, pritom ve srovnani s jinyma kocarkama napr. Quinny tam ani nejakej extra rozdil neni. :slight_smile:
1. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme X-landea XA a jsme max. spokojeni. S vaničkou jsme problém neměli a ještě bychom v ní jezdili doteď, ale malá si začíná sedat a zajímá jí to co je venku(v kočárku už moc nespí), tak jsme z bezpečnostních důvodů už přešli na sporťák.
1. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám strach ze by byla vanicka u toleda malá (viz odkaz) protoze má "jen" 74cm axa 83nebo ta nejak - jak dlouho vám v xlanderech miminka vydrzela v korbickách??
1. kvě 2008 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne v korbicce Pata vydrzel do 6,5 mesicu, pak jsem ho dala do sportaku, i kdyz byla zima nebyl problem, mame nanoznik i original plastenku a jak si zacal sedat, tak uz ani lezet nechtel a ta plastenka je vazne uzasna, nevadi mu a i kdyz sedi tak ma spoustu prostoru a vidi ven. :slight_smile:
1. kvě 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jeste by me zajimalo jak je to s madlem, rpy je velká nevýhoda ze se pena ráda trhá a pak se chtáte za železo :confused:
1. kvě 2008 v 09:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nam se zatim vubec netrha, je porad stejna jako na zacatku a ani naznak, ze by se mela zacit trhat. :slight_smile:
1. kvě 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mozná záleezi na pristupu.. :sweat_smile:
1. kvě 2008 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To treba taky, ja s nim zadny psi kusy nedelam, chovam se k tomu uplne normalne jako k jakymukoliv jinymu madlu. :grinning:
1. kvě 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
práve ze kdyz chce koupiot clovek treba starsí tak jsou ruzne povázane ty rukojeti nebo primo roztrzene, ze se to musi treba kozenou páskou zpevnit..
1. kvě 2008 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem ho sehnala od kamaradky a byl jako novej, podle me vazne zalezi na pristupu. :wink:
1. kvě 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jsi mi ted rekla slysim poprve, pac ja jeste nevidela X Lander s prevazanou rukojeti. :sweat_smile:
1. kvě 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme malou vozili v korbě taky do 6,5 měsíců, ale jak jsem psala, vešla by se tam ještě teď, ale chce vidět ven.... :grinning:
1. kvě 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
práve ze jem vcera psala na net a nabízeli tam hned 2holky kočárky prevázané tenisovou páskou na rakety proze se jim protrhly to prenove madlo.. fakt nekecám.. :grinning:
1. kvě 2008 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a rukojeť máme taky v perfektním stavu a to s ním jezdím denně a často skládám do auta, takže opravdu záleží na tom, jak se člověk k tomu chová.
1. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pata by se tam prave uz ani nevesel, byl tam pak uz jako sardinka, tak jsem proste dala sportak do ty nejnizsi polohy a pohoda. :slight_smile:
1. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm taky ty kocárky byli od 15 a 18 mesícu v uzivání -proste fakt zálezi na chování
1. kvě 2008 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ten nas je pouzivanej cca 16 mesicu a rikam ani znamka, ze by se to melo trhat. :slight_smile:
1. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak mi budeme kupovat Firkona F3,kamarádka co měla X-lander ho brzy prodala,byla nespokojená,hlavně kvůli tomu že sporťák nejde otočit proti směru jízdy,což u firkonu jde a taky se mi líbí že má firkon u hluboké korby polohování zad.
1. kvě 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tevino to je taky dobre vedet, to polohování zádoicek u hluboke korby bude uricte fajn, ale zdá se mi mic moihutný :confused:
1. kvě 2008 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave, jak rikas, mne se taky zda moc mohutnej, XA nejenze je krasne lehoucky, ale on i tak lehce vypada. :slight_smile: To polohovani beru, ale ta rukojet mi neprijde, tak dulezita, o ty uz jsem tady mluvila. :slight_smile:
1. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale myslím že firkon neni těžkej,váží asi 14kg nebo 12 teď už nevim.Mně teda u X-landera odrazuje ten sporťák že nejde otočit.Vim že u Tomíka jsem často přehazovala rukojeť když hodně foukalo.Tady se sice musí otočit celá korba,ale u X landera to nejde myslim vůbec.
1. kvě 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kdyz fouka, tak to neresim, mam plastenku, tak ji tam dam a pohoda. :slight_smile: Pata je spokojenej, myslim si, ze se taky radsi podiva i na okoli, nez jenom porad na me. :grinning:
1. kvě 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nerikam, ze tezkej je, ale vypada tak jako mohutne, nevim no, mne se to proste nelibi, ale kazdymu podle chuti. :slight_smile:
1. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to dáváš pláštěnku i když neprší,jen když fouká?
1. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek