Kočárek Bugaboo Cameleon x Baby Design Lupo Comfort

eldudova
15. kvě 2016

Ahoj, mohli byste mi prosim poradit vase zkusenosti mezi temito dvema kocarky?

Rozhoduju se mezi
bugaboo cameleon a Baby Design Lupo Comfort/popr.dotty.

merim 160cm,takze bugaboo nizsi korbu resit memusim.
Dekuju za vase nazory a pripominky!🙂

eliskaxox
16. kvě 2016

No podle me je to trochu jako si vybirat mezi mercedesem nebo fiatem. 0ady ti 100% vic lidi bude chvalit Baby design Lupo, protoze je levnejsi a tudiz dostupnejsi a ma ho vic maminek. Navic bgb Cameleon je preci ten osklivy a nizky :D Ja ti reknu jen jedno mela jsem 7 kocarku a ta kvalita a ovladatelnost je vzdy 100% znat na cenne. Takze pokud na to mate nebo ti nevadi bazarovy tak jdi do Cama.

kurametla
16. kvě 2016

Mam zkusenost jen s BGB Cameleon a za me naprosta spokojenost, zadne negativum krome horsi pristupnosti ke kosiku pri nasazene hluboke korbe (u sportovni sedacky je to jiz bez problemu) jsem nenasla. Merim 168cm, manzel 196cm, a nebyl problem s uzivanim (jak se casto uvadi, ze je kocarek prilis nizky, teleskopicka rukojet ma dostatecny rozsah). Kocarek je lehky, skladny, snadno ovladatelny (jednorucne se otoci na miste, snadny prujezd v uzkych ulickach obchodu), prakticky - prehazovaci rukojet (ocenila jsem zejmena pri slunecnem pocasi, k tomu, aby synovi nesvitilo do oci, stacilo jen prehodit rukojet, nemusela jsem nikdy vozit zadne plinky nebo clony pres boudicku), kryty prostorny kosik (neni videt "bordel", kocarek vypada stale upravene, ne jako nakupni kos), spousta vychytanych original doplnku (zimni fusak, letni striska s integrovanou moskytierou), diky subtilni konstrukci nevypada sportovni verze jako tezkotonazni tank (takze nepusobi blbe ani pri vozeni starsiho ditete), hluboka korbicka je dostatecne dlouha.

eldudova
autor
16. kvě 2016

Ja mam prave zkusenosti jenom bugaboo cam.odvozoli jsme v tom brachovi dvojcata a musim teda ocenit ze se vejde vdal vsude! Klasika do dveri apod,lehky a skladny,plus velky vyber doplnku jak pises.
kamaradka ma zase ten babydesign lupo a rikala ze je taky maximalne spokojena.a to furt nekam cestuje,v prirode nebo ne velkomeste na dlaz.kostkach...proto se ptam i na ten babydesign. Pres tim jsem neznala.
byla jsem na veletrhu ForKids a zadny z kocarku co tam meli me teda moc neuchvatil....

lucyp13
17. kvě 2016

Osobne bych radši bgb než baby lupo...baby lupo je lepší polák ale stále polak,tezky,hure ovladatlny...proste s bgb nejde srovnat...

eldudova
autor
17. kvě 2016

Diky za nazory holky! A jak bugaboo zvlada lesni tereny,pisek apod? Nemuzu si pomoct,ale trochu me odrazujiu ty predni male kolecka,ktere jsou casto sjete.jake mate zkusenosti?

bambullkaa
17. kvě 2016

Šla bych do Bugaboo a pokud nevíš jak zvádá terén tak Cameleon má přední kola malá ale dají se dokoupit velká do terénu a pak z něj máš "klasickou čtyřkolku" Nebo si kup Buffalo, ten ty kola má přece jen větší a ten terén už zvládne dobře bez dokoupení terénních kol...tady stačí jen přední kola zaaretovat 😉

astyna
17. kvě 2016

Baby Lupo je lehký kočárek, zvládá lesní terén i asfaltku 🙂 Snadno se skládá, vejde se všude, korbička je akorát, patří k větším, perfektní manipulace, v autobusu nemám problém se otočit a uhnout vozíčkářovi z jeho místa...

kurametla
17. kvě 2016

BGB zvlada i horsi teren, samozrejme to neni primarne kocarek do terenu, ale da se, my projeli i po polni pesine u lesa, kde byly kameny, mirne vylezle koreny atd., pisek je samozrejme horsi, ale na to uz by clovek musel mit kola fakt velka. Ale opet vidim v BGB vyhodu, protoze v pripade horsiho terenu staci prehodit rukojet a jede se napred velkymi zadnimi koly a mala predni zustanou vzadu, timto zpusobem se opravdu projede kde co ☺

kurametla
17. kvě 2016

A nebo poridit Buffalo, pokud planujete vice terenni jizdy, ale ten uz je oproti Cameleonovi tezsi, a i horsi na manipulaci.

bambullkaa
17. kvě 2016

Tak je jasný že bude těžší. Každý kočárek s nafukovacími koly je těžší. Co se týká manipulace, tak je "horší" proto že má přední otočná kola větší než Cameleon ale není to tak hrozné. Oba kočárky i Bee jsem měla v ruce, tak vím jak jezdí 🙂 Ale je fakt, že se mi jezdilo hezky z Cameleonem pak Bee Buffalo. U Buffala je to o zvyk. Já si třeba koupila lehkou trokjolku od Peg-pérego a taky jsem si na ty tři kola musela zvyknout protože jsem byla zvyklá na čtyřkolky 🙂 Ale koupě svého kočárku rozhodně nelituju a koupila bych znovu 🙂

babanci
5. zář 2018

Myslím, že porovnáváš něco, co fakticky porovnat nejde. Jsem na kočárky ujetá a na tři děti a dvě vnoučata jsem jich měla tolik, že se považuji za odborníka. 🙂 Jednoznačně bych Ti doporučila Bugaboo z těch dvou možností. S tím jsme byli hodně spokojeni, možná úplná topka byl pro mě ten poslední Gesslein. Drahý jako prase, ale suprový.