Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek Joolz nebo Bugaboo?

atnea
30. črc 2019

Holky co mate zkusenost nebo vybirate, nemuzu se rozhodnout mezi temito dvema kocarky. Bugaboo jsem vybrala Cameleon 3 a u Joolz se mi libi i geo2 a day. Dekuju za rady

makronka222
30. črc 2019

Mam Joolz day 2 a bgb jsem nechtela, protoze mel strasne nizko korbu, na kostkach ve meste Joolz jede krasne, nerachta, v terenu taky super, ovlada se krasne lehce jednou rukou. Tezky byli +- stejne a skladani podobne. Mela jsem Cameleon kdysi a hruza, chtela jsem zmenu. Ty predni kola u Cameleona jsou uplne na prd, delaj strasnej rachot na kostkach (kor treba po roce jezdeni) a i po nejakych kaminkach. Pokud chces Bgb tak jedine Fox - ten se pak da asi srovnat s Geo, oba jsou vice terenni. Day taky ujede dost. Zalezi kde se budes hlavne pohybovat - pokud 50% priroda a 50% mesto tak je to asi jedno muze i Fox i Geo, Day. Pokud hlavne priroda, volila bych treba uplne neco jinyho - Thule. Proslo mi pod rukama u prvni dcery 5 kocaru za rok a pul - Stokke, bgb cameleon, Quinny a pak jeste neco. S Joolz jsem spokojena od zacatku. Ted jsme byli tyden v krkonosich, ne vsude po cestach pro kocary/cyklisty a uplne pecka

makronka222
30. črc 2019

@atnea jinak se mrkni na fb Joolz manie a tam v lup si zadek Geo nebo Day a teren. Najde ti to mraky prispevku, komentaru jak na tom dany kocar je. To same zkus najit s Bgb

atnea
autor
30. črc 2019

@makronka222 diky, najdu si

atnea
autor
30. črc 2019

@makronka222 dekuji za recenzi, me prijde o dost lehci pri jizde i na skladani. Ja jsem drobna, tak je to pro me velke plus.

reny01
Autor odpověď smazal
Zobraz
reny01
Autor odpověď smazal
Zobraz
mmajda
30. črc 2019

Mam joolz day 3 ted na druhe dite , na prvni jsem mela joolz day 1.
Za sebe taky doporučuji mrknout na fcb joolz mánie a bugaboo mánie.
U druhé jsem se rozhodovala mezi day3 a foxem a rozhodl vzhled a nakonec i cena.Za mě bugaboo nízký , bydlím v Brně a tady je jich mrak, z druhé strany se mi líbí dlouhá striska , moznost ji menit.
S day3 jsem moc moc spokojená. Jezdí perfektně, má větrací sitky v korbě dole i v boude (malá leží a kouká tama ven, a jezdí i na břiše a vidí ven, u day1 to nebylo a velmi brzo jsem malou musela dát do sportaku, protože neviděla. Jinak kos super, doporučuji držák nápojů a bezva je i clona..velmi lehce se sklada.
U obou mě štve drahé příslušenství. Aktuálně joolz jde na staro prodat velmi pod cenou , to je další věc minus, ale už ho mam, tak s tim asi už nic neudělám.

terkapali
30. črc 2019

Měla jsem bugaboo CAM 3 a popravdě nic moc ty přední kola, je Teda dost lehký a skladný, ale vyměnila jsem za Buffalo a max spokojenost

kubesol
Autor odpověď smazal
Zobraz
kubesol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
journals
8. srp 2019

Rozhodovala jsem se mezi nimi a nakonec vyhral Fox. Hlavne kvuli tomu, ze je nizky - jsem mala. Je perfektni, nedam na nej dopustit. Projede jakykoliv teren, je ovladatelny. Jsem s nim spokojena moc

tynka9
8. srp 2019

Máme joolz geo 2, používáme ho hlavně jako sourozenecký. Je parádně skladný, i se 2 dětmi ho můžu ovládat 1 rukou, pokud je v mono verzi má skvělý koš na nákup s nosností 10 kg (paráda). Jako nevýhodu vidim to, že je absolutně neodpružený. Do města na hladké plochy dobré, ale stačí lehký terén, kostky a děti tam docela lítají a hůř se mi s nim jezdí přes krajnice. Ale i ten lehčí terén zvládne.

Sem začni psát odpověď...

Odešli